Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Такааааа, започвате да ми вкарвате едни силно нездрави идеи в главата. Мисля си, че на 29-30-31...декември тая работа няма да стане. Всеки си е направил вече някакъв план за тези дни, но спокойно може преди това да се направи една тренировка в реална обстановка... генерална репетиция, един вид. Хем после ще мога да изпъкна в компанията с научените от експерти стойки и чалъми. Ъ-ъ-ъ, да продължавам ли с човъркането в тая посока, че в тая празна кратуна, завърти ли се муха... бръмчи, та кънти. Вече говорих с човека за още един обект за показно. Имал един подходящ, към днешна дата 19,500 кг.
    Явно вече си узрял за кандидатура. Малко е дребничко но.....Абе секви ги правиме. Това с тия килца май отива към пълнено с....кифтета Тамън за една хайдушка софра
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Като гледам май, ще тръгваме и на турнета..?!!!

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Като гледам май, ще тръгваме и на турнета..?!!!
        Ъхъ, ама не разбрах има ли продуцент...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Важното е че има режисьор
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Уважаеми преподаватели по приложни изкуства, времето ни притиска. Тооо, комай, остана 17-ти. Мястото е споменатото село (50 км. от Пловдив, посока Средна гора). В Пловдив условия за подобно начинание нямам. Налична леглова база за гости- 9 човека. Ъ-ъ-ъ-ъ, при добро желание може и повече.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Уважаеми преподаватели по приложни изкуства, времето ни притиска. Тооо, комай, остана 17-ти. Мястото е споменатото село (50 км. от Пловдив, посока Средна гора). В Пловдив условия за подобно начинание нямам. Налична леглова база за гости- 9 човека. Ъ-ъ-ъ-ъ, при добро желание може и повече.
              Жипа ми ще е още у боксъ иначе ако има некой да ме натовари идем аз идем .

              П.С Не взимам много място само аз и една туба вино
              Лудак

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Ние па жил си немаме, ма в рендето има три свободни места, а в багажника има място за много повече от туба вино.

                С други думи ние гласуваме клуба да уважи поканата на Тропчо.

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                  Ние па жил си немаме, ма в рендето има три свободни места, а в багажника има място за много повече от туба вино.

                  С други думи ние гласуваме клуба да уважи поканата на Тропчо.
                  Аллл ама тя Цвета ще ме бие през цялото време че нея слушам
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    То си е баш убаво ооообаче аз за18-20.12 съм връзан ем на работа, ем и трите дни мероприятия в ристоранта деееба Нищо де, надявам се има кой да открехне колегата на майсторлъци.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Колеги, нещата са на път да придобият необратим характер. Поръчам ли прасето, връщане няма. До тук преброявам двама. Ако има някакви съмнения, относно осъществимостта на операцията, сега е времето да го знам. Пусна ли GPS- координатите на къщата, чакам специалисти, готови да споделят опита си. И малко необходими пояснения. Пещ нямам, но имам огнище и камина. Отопление и бойлер на твърдо гориво. Всеки си носи чаршафи. За деца под две години... не се наемам, но за по- големи условията са ОК.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Нещо не виждам баш майсторите да са писали в темата, адаша от Нови Хан, Бат Пепо. Пък знаем майсторлъка им.
                        А к'во прайм за тази неделя с Вакарелския набег !?
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          Нещо не виждам баш майсторите да са писали в темата, адаша от Нови Хан, Бат Пепо. Пък знаем майсторлъка им.
                          А к'во прайм за тази неделя с Вакарелския набег !?
                          Аз в неделя съм твРЪдо решен да го проверя Тони. За другите За времето нямам притеснения въпреки че нещо дъждец го дават, но пък там може и снежец да е. Кеф Имам си и драйвър така че-мръФка и тежко червено
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            Нещо не виждам баш майсторите да са писали в темата, адаша от Нови Хан, Бат Пепо. Пък знаем майсторлъка им.
                            А к'во прайм за тази неделя с Вакарелския набег !?
                            Е тук съм вече сега видях дискусията и лошото е че сам не мога да взема генерално решение жената започна работа и трябва си съгласуване . Питането ми към организатора на събитието има ли в близост хотел .
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Ъ-ъ-ъ-ъ, нещо се омешаха две събития, та да не стане грешка. Ако питаш за Вакарел- не знам. Ако питаш за Розовец и "организатор" съм аз, хотел няма. Свободната леглова база за гости е за 7 човека, а при по- широк мироглед и/или в зависимост от градуса, и наличието на двойки тип "семейни"- до 12.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Ъ-ъ-ъ-ъ, нещо се омешаха две събития, та да не стане грешка. Ако питаш за Вакарел- не знам. Ако питаш за Розовец и "организатор" съм аз, хотел няма. Свободната леглова база за гости е за 7 човека, а при по- широк мироглед и/или в зависимост от градуса, и наличието на двойки тип "семейни"- до 12.
                                Здравей Колега да визирах вашето организиране . Ок ще го мислим.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X