Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ами ДА Аз вече натискам усърдно македонското червено
    Червеноармеец такъв!
    ПП Това не е девствена македонка, нали?

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
      И ядат ,и пият,ама скришом.Не ги е срам.
      Даммм...явно не искат да ни виждат физиономиите

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        Даммм...явно не искат да ни виждат физиономиите
        Ми вий не пийтье! Само ядьети. То си трябва комплексен подход!

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Ми вий не пийтье! Само ядьети. То си трябва комплексен подход!
          Все пак е клуб на чревоугодниците...Пияндетата са в бара
          Ама ако не се вписваме, отпишете ни

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Все пак е клуб на чревоугодниците...Пияндетата са в бара
            Ама ако не се вписваме, отпишете ни
            По-лесно ще е да почнете да пиете
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Червеноармеец такъв!
              ПП Това не е девствена македонка, нали?
              Брой го както щеш за това вино и червеноармеец ставам, даже ако требе и в дружината на татко Махно влитам
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Кой е орг. секретаря,ще трябва някаква програма да се спусне,като петилетките едно време.Само с две-три плюсканета за цяла година не бива.
                My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
                  Кой е орг. секретаря,ще трябва някаква програма да се спусне,като петилетките едно време.Само с две-три плюсканета за цяла година не бива.
                  Ако е нещо за мъмрене- Цецо е човека!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Ако е нещо за мъмрене- Цецо е човека!
                    Не за мъмрене, бре! За пиене съм човека!
                    Аз като човек от времето на петилетките /макар и юноша бл3ден тогава/, смятам, че всичко трябва да се планира. К'во е туй от днес за утре? Трябва си нагласа, гладуване, пиене на Карзил в двойни дози ...етс..
                    За утре съм се разбрал вече с Лазар&Ко още от неделя. Асен го познава, аз пък познавам себе си и няма начин да съм обещал нещо и после да се подпи4квам. Но ще опитам да дойда по-късно /ако уцеля Бурето/.
                    ПП Пепо да сложи една голяма фуния на тротоара за улеснение и канализиране.

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Не за мъмрене, бре! За пиене съм човека!
                      Аз като човек от времето на петилетките /макар и юноша бл3ден тогава/, смятам, че всичко трябва да се планира. К'во е туй от днес за утре? Трябва си нагласа, гладуване, пиене на Карзил в двойни дози ...етс..
                      За утре съм се разбрал вече с Лазар&Ко още от неделя. Асен го познава, аз пък познавам себе си и няма начин да съм обещал нещо и после да се подпи4квам. Но ще опитам да дойда по-късно /ако уцеля Бурето/.
                      ПП Пепо да сложи една голяма фуния на тротоара за улеснение и канализиране.
                      Брей как бързо чуваш, бре! Поздрави Лазар и пийте по едно заради мен!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Б....... Поздрави Лазар и пийте по едно заради мен!
                        Ако почнем така по едно, по едно .... - няма да дойда. Ш'е требе нЕкой да ме донесе.
                        / ТТ данни: 110/180/110/

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Ако почнем така по едно, по едно .... - няма да дойда. Ш'е требе нЕкой да ме донесе.
                          / ТТ данни: 110/180/110/
                          Едното 11о е ясно, ама другото... Възраст?
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                            Ако почнем така по едно, по едно .... - няма да дойда. Ш'е требе нЕкой да ме донесе.
                            / ТТ данни: 110/180/110/
                            НамерИл с кво да ни плаши. Аз Тони съм носИл(верно не доброволно) та тебе ли...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Едното 11о е ясно, ама другото... Възраст?
                              Кой, както иска да го разбира, а иначе фиксирах обиколка на бицепса.

                              А на Миро да припомня, че го Тони носихме двамата, а той е 60 кила /ако не е пил бира де /

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Брей как бързо чуваш, бре! Поздрави Лазар и пийте по едно заради мен!
                                Щом са с Лазар няма да е по едно
                                My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X