Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
    .......... се ангажирам да пропускам възможно най малко сбирки.Горд съм , че ви познавам.
    Ми ш'си горд. И няма да пропускаш! Че набелязаните хора ги проверяваме. Мерим ги "празен", после "пълен" и който не съответства-бой, чорапи, наметала.

    Коментар


    • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

      Дайте да му измислим неква щатна длъжност на Цецо
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Дайте да му измислим неква щатна длъжност на Цецо
        Началник отдел "Кадри"...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Началник отдел "Кадри"...
          Не, бе! Сакън! Че тогава жална му майка на личния състав.

          Коментар


          • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

            Тъй-тъй И на мен нещо такова ми се върти из главата Да му дадем Солунската митница, входящо-изходящ контрол
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

              Ванка, имам процедурно предложение във връзка със списъка на членовете. С основната номерация да са членовете на форума, с буквичка към съответния номер-любимата половинка, ако съответния член има желание да я приобщи към групата. Така ще е по-прегледен списъка и дори на пияна глава ще се знае кой с кой е
              Ако пък не ви харесва предложението, тогава в списъка да останат само форумните членове, а пък кой кого ще си води си остава лично негова работа...

              Коментар


              • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Ванка, имам процедурно предложение във връзка със списъка на членовете. С основната номерация да са членовете на форума, с буквичка към съответния номер-любимата половинка, ако съответния член има желание да я приобщи към групата. Така ще е по-прегледен списъка и дори на пияна глава ще се знае кой с кой е
                Ако пък не ви харесва предложението, тогава в списъка да останат само форумните членове, а пък кой кого ще си води си остава лично негова работа...
                Ето първият казус за Цецо- кадровика....
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                  Изглежда че аз ще съм официален фотограф на клуб?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                    43% от снимките са на Цвета !?
                    Юрка !? Обаче снимка номер 5 ти опропщава всички грехове !

                    За буквите към номера - човек с чуждо не може ли да дойде - без буква - ай холан !
                    Ами като се нахакаме с ракии , бира и други хубавини и не можем и дума да обелим, к'ви букви !?
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Ванка, имам процедурно предложение във връзка със списъка на членовете. С основната номерация да са членовете на форума, с буквичка към съответния номер-любимата половинка, ако съответния член има желание да я приобщи към групата. Така ще е по-прегледен списъка и дори на пияна глава ще се знае кой с кой е
                      Ако пък не ви харесва предложението, тогава в списъка да останат само форумните членове, а пък кой кого ще си води си остава лично негова работа...
                      Прав е Пламен. И кво шъ стани- Миро + Цвета или обратното Освен това Цецо, като фейс-контрол, както се очертава ще ни рекетира ако решим нещо чуждо така..някой път
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                        Моля, моля ! Без провокации!
                        А за списъка въпроса ми е резонен. В момента най-дейните и важни половинки липсват от списъка. Не може така!

                        Коментар


                        • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          43% от снимките са на Цвета !?
                          Съмнения???? Аз като гледам основно са в удобни пози на ъъъъъ....членки около наблюдениято на затъмнението
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Прав е Пламен. И кво шъ стани- Миро + Цвета или обратното Освен това Цецо, като фейс-контрол, както се очертава ще ни рекетира ако решим нещо чуждо така..някой път
                            Значи поименно в списъка остават само форумните членове. И всеки си води к`вото може без да го декларира

                            Обаче за членския внос ни трябва пълен списък на всички на айдушката трапеза...

                            Коментар


                            • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                              Шъ ги турнем бе Цвети. Изреждай ги по ред на номерата и аз ще ги добавя.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Шъ ги турнем бе Цвети. Изреждай ги по ред на номерата и аз ще ги добавя.

                                Списък на ЧЛЕНОВЕТЕ:
                                1.Иван Клисарски/
                                derhunter/
                                1.1. Верче
                                2.Цветозар Гуленов/c_gul/
                                2.2. ?
                                3.Пламен Ковачев /zaiko1234/
                                4.Мариана Ковачева /mimi777/
                                5.Мирослав Бочев /artefekt/
                                6.Цвета Паликарева
                                7.Добрил Досев
                                7.7. Таня
                                8.Крум Стоянов /REGULATOR/
                                8.8.Калина
                                9.Пламен Павлов/maystor/
                                9.9. ?
                                10.Иван Керчев
                                11.Мартин Христов
                                11.11.лелеее?!
                                12.Борислав Кирилов/choko/
                                13.Юри Сибирски
                                13.13. Зойче
                                14.Бат Пепо
                                15.Тони Илиев /Стария/

                                15.15. Лили
                                16.Евгени/ edoors/
                                16.16. ?
                                17. Румен Николов /sineto/
                                17.17.?
                                18. Емил Людмилов /Paladin/

                                18.18. Зорница Димитрова

                                С извинение, като се запознавам с някой помня само моето име... Допълвайте списъка
                                Последно редактирано от cveta68; 16-06-11, 21:37.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X