Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    А,тука сме си и се "точим" за 4-5 май!
    Хайде ти си от от другия край на България - нормално е да се точиш директно за купона. Ентусиазъма на обичайните заподозрени го няма нещо...?!?

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Хайде ти си от от другия край на България - нормално е да се точиш директно за купона. Ентусиазъма на обичайните заподозрени го няма нещо...?!?
      А,Фанала ги е пролетната умора,до седмица всички ще се раздвижат и докладват!

      P.S. Става дума за купон,а не за бригада да бием на тати буци на лозето...
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Обичайните заподозрени са се потопили по дълбоко от „Курск“ и какво чакат не знам

        А как ше се опраиме без инжинери аз от математиката за 11 години съм запомнил само как се броят пари

        А това синус косинуси току виж опят двойка
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Обичайните заподозрени са се потопили по дълбоко от „Курск“ и какво чакат не знам

          А как ше се опраиме без инжинери аз от математиката за 11 години съм запомнил само как се броят пари

          А това синус косинуси току виж опят двойка
          Тонка, направо се чувствам като Христо Ботев, брат...

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Зъл грип ни е натръшкал цялата къща, ако оцелея до събота и мога да се влача ще съм на базата да видя кое- как. Ще ми се ако може да възстановим фурната.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              И аз мисля че не е толкова рехава работата.
              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Тишината в темата ме кара да си мисля, че четата реално я няма..?!!
                Учудвам се, че се учудваш !

                Темата и четниците ще се пораздвижат към края на април.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Учудвам се, че се учудваш ! [emoji38]

                  Темата и четниците ще се пораздвижат към края на април. [emoji2]
                  Тъжно и поучително! А обвиняваме "форума", че се е променил, забравяйки, че ние самите сме форума! Просто ежедневието ни убива бавно...

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Ни ривети бе Марто, ти поне знаеш как се раздвижва такава тема- качваш снимка на ваклото агънце, гарнираш с подходящо количество питиета, обявяваш че всичко е безплатно от теб и готово. А ти си тръгнал с рогите напред да обясняваш какво трябва да се работи.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Не рива Хънтър. Констатирам просто...

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Чакате аз да напиша нещо или се срамувате самички..?!! Правим ли нещо, да знам как да си планирам времето..?!

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Чакате аз да напиша нещо или се срамувате самички..?!! Правим ли нещо, да знам как да си планирам времето..?!
                          Е какво да праим? Оборот на автомивките ли?
                          Аз ще чакам малко да се запролети......

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Имам предвид, че ако смятаме да оправяме фурната, няма да стане с едно ходене, а другата седмица е Великден и после - хоп! Месеца свършил...

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Аз имам възможност в събота, но и малък проблем-до 07.04 съм без книжка. Не че особено ми пречи но тръгна ли със Скакауеца не минавам без спиране от...който трябва
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Аз имам възможност в събота, но и малък проблем-до 07.04 съм без книжка. Не че особено ми пречи но тръгна ли със Скакауеца не минавам без спиране от...който трябва
                                Що си без книжка бе калпазанин?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X