Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
    Адаш,за мене си е баш агне това на 25-30 кила.
    Като го оправиш,остава на 18-тина килца месцето.Около 50 порции по -малки.Или 30 по-големи.
    И не мирише на мляко,кожа или кости...
    ...а насмърдява на шиле и коч. Много ми е интересно хора които имат претенции за чревоугодници да не правят разлика между шиле и агне. Мещер, не ги брой порциите, агнето е само повод да се съберем и прекараме добре. Вярвай ми че другото ядене ще е доста повече, и докато стане агнето ще сме се раздули от плюскане.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Пичове, за вас и малко теленце може да мине за агне, но моя скромен опит показва 20 кила макс. Като няма 20 и 25 ще свършат работа! Който иска още или повече, да се чувства свободен да купи още едно хайванче! В момента дояждам второто агне от петък насам и повярвайте ми ни на мляко, ни на кости и кожа мирише... Като се прибера в София утре, ще има и снимки!

      Поздрави

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        А друго си е да се изкаже чревоугодник, по французки- гурме. Прав си Марто.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          25/30 кила агне няма/еле в горната граница/, Стария да ме прощава за породи и че с такова тегло пак било агне.Шиле си е, Хънтъра е прав.
          Весело изкарване ви желая, вземете по-леко добиче, че ще годинясате край пещта и ще има нацупени деликатни нослета и някоя друга жила за дърпане със зъби.

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Агне да миришеосвен на ...Пак яж

            Прочетох последните постове;Всеки си има вкус ...За мене колко по големо и тлъсто толкова по вкусно.....

            Максе нали знаеш от какво разбирам най много ......не е математиката
            Последно редактирано от Стария; 24-04-11, 21:27. Причина: прочел постове
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Агне да миришеосвен на ...Пак яж
              Ей провокатор Ще се наказваме Без Каменичка за празника
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                25/30 кила агне няма/еле в горната граница/, Стария да ме прощава за породи и че с такова тегло пак било агне.Шиле си е, Хънтъра е прав.
                Весело изкарване ви желая, вземете по-леко добиче, че ще годинясате край пещта и ще има нацупени деликатни нослета и някоя друга жила за дърпане със зъби.
                Да ме прощавате ама 30 кила агне за нищо не става само лой е,преди малко опатках един гювеч с пресни картофи ,бира и 17 килограмово агне , направо на мозак беше станало.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Чисто агнето трябва да е 12-14 кг най-много.
                  Но подозирам, че ще го гоним два дена по поляната това агне, като няма кой да го приготви...
                  Резервен готвач имаме ли ?

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                    Чисто агнето трябва да е 12-14 кг най-много.
                    Но подозирам, че ще го гоним два дена по поляната това агне, като няма кой да го приготви...
                    Резервен готвач имаме ли ?
                    Ей ся станАхме за резил Ще трябва да го ръфаме живо, това ако го хванем след двудневната гонка де
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Ей ся станАхме за резил Ще трябва да го ръфаме живо, това ако го хванем след двудневната гонка де
                      Ми да вземем нЕкоя флоберка. Казвах ви за боб по хайдуки, ама НЕ!
                      Я Хънтърче кажи първия ти дивеч кой го сготви? И пъвия път не стана като хората, нали? Ама беше " 'ноо убав", а?
                      Пък както е тръгнало-пещта беше експеримент, пък стана. Едно агне ли ще ни се опре? Ако смятате така, Тони да го слага цялото в саламурата при сланината и ще го хапнем на мезета с руйно винце.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Ми да вземем нЕкоя флоберка. Казвах ви за боб по хайдуки, ама НЕ!
                        Я Хънтърче кажи първия ти дивеч кой го сготви? И пъвия път не стана като хората, нали? Ама беше " 'ноо убав", а?
                        Пък както е тръгнало-пещта беше експеримент, пък стана. Едно агне ли ще ни се опре? Ако смятате така, Тони да го слага цялото в саламурата при сланината и ще го хапнем на мезета с руйно винце.
                        Ииии как не се сетИх да се... Значи проблема с гонката е решен- отстрел. Това с боба на мен лично не ми допада, не е мръвка а пък аз съм си хищник
                        Първият ми дивеч си го готвих сам/ няма емотикон за надувка/ гълъби хванати с капан, верно бракониерски методи но аз бях някъде под 7 год. и не знаех закона за лова, а и беше лесно, само меткаш на жарта
                        Ти подсигури памучният парцал, с другото все някак ще се оправим.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Да ме прощавате ама 30 кила агне за нищо не става само лой е,преди малко опатках един гювеч с пресни картофи ,бира и 17 килограмово агне , направо на мозак беше станало.
                          Ей хора май говориме едно и същоЗа живо тегло ли става дума или заклано и изчистено

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          Чисто агнето трябва да е 12-14 кг най-много.
                          Но подозирам, че ще го гоним два дена по поляната това агне, като няма кой да го приготви...
                          Резервен готвач имаме ли ?
                          Е нали и аз това говоря 12-14 кила чисто е 24-28 кг.живо.Аз говорих за живи агнетаи техните килограми а вие си ги представяте в тавата веднага
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            ... подозирам, че ще го гоним два дена по поляната това агне, като няма кой да го приготви...
                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Ииии ... Значи проблема с гонката е решен - отстрел...
                            След като решихте тези проблеми, остава и някой да може да го одере чисто, да не остане вълната по месото, че после става интесно... Според Петка, ще трябва и обсерватория.
                            Последно редактирано от trapper; 25-04-11, 11:02. Причина: пп
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Все една помпа/компресор ще намерят, Старото и Хънтъра ме съмнява да не са в час по въпроса.

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Вие хептен за мезе ни взехте! Че си го заколим, че си го одерем, че си го опечем и, че си го изядем по учебник...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X