Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Идвайте,не се притеснявайте! Аз ще разширявам портата другата седмица!

    Още нещо се сетих.Очертава се да останем с едно хайванче,това от Марто! Тези дни не е лошо да се помисли за поне още едно,щото ще се изложиме пред чужденците! В началото бяха 2-3,ама нещо настана тишина.До понеделник,ако изкочи някое,добре,ако не,във вторник да отивам в най-близката кошара!
    Последно редактирано от REGULATOR; 21-04-11, 13:16.
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      .....ако не,във вторник да отивам в най-близката кошара!
      И кво ще се правиме на хайдути ли
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Леле казахте доста сериозни приказки, но най-добре е да си го опечеш в пеща да си сипеш питие и да си изкараш добре!
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-11, 15:15.

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Аз искам да се включа към някое хайванче, имайте ме предвид, като дойде време за кошара. Иначе, както винаги, сигурен съм, че храната ще е много и вкусна, агнето ще е ТОРТА.
          VARADERO SD2

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от RUDECANCEL Преглед на мнение
            Браво бе Айдуци До сега не смеех да се обадя , че съм далечко и не можех да се включа с физическа помощ, ама енергията беше насочена изцяло към вас.
            Търпях , търпях и накрая реших че ще драсна нещо Само от четенето качих поне 10 кила
            Иска ми се да дойда и аз да се запознаем и тези 3 неща , ама като си нямам никакви домашни благинки от сорта на бутилирани духове на умрели плодове , или добре поръсени с подправки и киснати в подходящи сокчета парчета от свободно припкащи четириноги ......
            А да нося някакви посредствени имитации от Била и темподобните, производни ... ще е по-голям срам ......
            Сега обмисляме някакъв вариант с Антов ( Мещера ) , за евентуално ООД .. и ако може заедно да бутаме портата со гъзо
            Винаги сте добре дошли при нас чакаме ви
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
              Аз искам да се включа към някое хайванче, имайте ме предвид, като дойде време за кошара. Иначе, както винаги, сигурен съм, че храната ще е много и вкусна, агнето ще е ТОРТА.
              Хайванчета у селото имаако не стигне едно ножа ми е у поясаоправям го за пол часи у фурната

              До Крумчо ако те разведа из деретата Лазарово ше ти се стори забавачкамани ливадето

              Утре е Разпети петък не се работи но може да се пиеЧакам виДа я опалиме яко да побелее.........
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Е, за утре каква е ситуацията, ще се ходи ли

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Аз съм там. Работи се или не е без значение.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Другари чревоугодници, понеже възникна логичният въпрос колко ще идват на сбирката, предлагам:

                    Който има намерение да идва да драсне тук, както и колко души/ тумбаци ще води със себе си.
                    Каква техника ще се носи, агрегати за ток например.

                    Ако се сещате и друго-моля.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Ако е живот и здраве,се очертавам -един тумбак-ама лаком.Дано здравословното състояние на съпругата ми продължи да търпи подобрение ,и аз съм сигурен.Както обещах по рано от мен -генератор.Тук следва въпроса-какъв.Най елегантния вариант е една хонда с 1.5 кв,ползвана за осветление,но ако ,хммм ,мислите нещо ПО .мога да натоваря и по голям аграгат.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Румене, преди всичко е здравето. Пожелавам на съпругата ти много здраве и успешно възстановяване. И аз мисля да взема моя агрегат въпреки че е обемист и шумен, така че едни 4,5 кв. в +. Трябва да се помисли за кабели и осветление. Прожектори няколко бр. мисля че ще са най-удачното решение.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Аз,засега,момчета,не мога да кажа нищо...
                          Може да дойда,група 4 човека -три тумбака и половина...А може и да не дойда изобщо,което май ще е най-реалното положение...Дайте ми още 3 дни за окончателен отговор.

                          ПП Румба,всичко се оправя на този свят!Моля се и аз, и се надявам че съпругата ти ще е добре.Както би трябвало да сме всички,дет се викаме българи,на тая територия...

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Е сега ходих да гледам агнетата.Има и по дребни 20-25кг. има и по едри 25 -30.
                            Обадих се на Марто и вторник сряда го плащамеот по дребните си хареса.

                            Ако ше се взима второ може да се търси из селото а при този човек има от по едричките макар че мене ако питаш агнетата са си баш сугарета

                            Общо приетото мнение че агне над 20 кила е шиле иде от времената когато овците бяха по 30-40 кила с мокра вълна

                            Сегашните породи овце са по 50-60 кила кочовете по70-80

                            Техното агне 10-15 кила е още малко само кокалите и кожата


                            10-15 ама да е от каракачанскитедребните тогава е чудо
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                              Аз,засега,момчета,не мога да кажа нищо...
                              Може да дойда,група 4 човека -три тумбака и половина...А може и да не дойда изобщо,което май ще е най-реалното положение......
                              Тони, ти сега нищо не казА...До вчера щеше да си майстор готвач още от петък, сега пък ново пет...

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                                Тони, ти сега нищо не казА...До вчера щеше да си майстор готвач още от петък, сега пък ново пет...
                                Ще направя всичко възможно!
                                Прлиготвил съм си и питиетата и мезетата,но има едно НО...

                                Адаш,за мене си е баш агне това на 25-30 кила.
                                Като го оправиш,остава на 18-тина килца месцето.Около 50 порции по -малки.Или 30 по-големи.
                                И не мирише на мляко,кожа или кости...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X