Обява

Свий
Няма добавени обяви.

26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

    Първоначално публикуван от zombi67 Преглед на мнение
    Колеги, качете, някой видео-клипчета, на трасето с камъните, а това е за Дечо, като идея, за новият му...автомобил 4Х4

    Всичко хубаво, ама това как се вкопа след като прескочи бусчето .... явно не може и 5 метра да мине самО на тоя пясъчен терен.
    Последно редактирано от upi; 29-06-10, 12:58.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

      Тъй като организацията бе много добра и шоуто общо взето за всички беше пълно, два дена се чудя какъв кусур да намеря и намерих.
      Вижте пост #206 на Видев, снимки от No12 до 17 и ще разберете какво пропускат организаторите. Ако на всяко трудно място имаше такъв на вид помощник съдия, нямаше да има нужда от асистиращи машини, просто всички щяхме да минем без проблеми.
      Така, че момчета имайте това впредвид за следващата среща.
      До нови срещи.
      Последно редактирано от stojan_defender-a; 30-06-10, 09:51.

      Коментар


      • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

        Кой каквото си носи - яде
        Кой каквото си води - ... яде
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
          Кой каквото си носи - яде
          Кой каквото си води - ... яде
          Нямах впредвид това, то това си е ясно. Написаното е закачка.

          Коментар


          • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

            Мдаа,едно истинско офроад приключение.....Браво.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

              Моля ако някой има снимки на "Текезесето" от първия Екстрем в улея с дърветата, където асистираше трактора да ги пусне. Бяхме предпоследни, но все пак имаше фотографи доколкото видях. Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                Насе мислех че за рожденния ми ден ще ми подариш само гумите ама ти взе че и джипа ми подари.
                Благодаря ти от сърце.
                Бъди все така добродушен към мен.
                Сега трябва да търся ключар
                Прикачени файлове
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                  Наско що не си вземеш лятото една почивка за месец, два...аз ще те заместя....Не за друго ми и аз искам такъв жип.Може и друг де че тоя нали за нищо не ставаше

                  Коментар


                  • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                    Поздрави и от мен за отличната организация и трасета.Благодаря на всички за приятелската атмосфера . Намерих нови приятели и невероятно много пътчета и пътеки за превземане.
                    SUZUKI SAMURAI
                    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                      Адмирации за страхотната организация! Впечатляващо беше!

                      Може би трябваше да са маалко по-леки хард трасетата, за да има повече за гледане и повече време за купон, ама и така беше яко.




                      И аз така. И ако можеше да е малко по-топло вечер...

                      Благодарности на всички за мероприятието. Благодаря и на навигатора ми Димитър Шакев, който въпреки пълната липса на опит успя да ни загуби съвсем малко, та даже се и класирахме.
                      Късметът на новака предполагам, но все пак Андрей доста се постара за средната скорост на трасето.

                      Благодарности на организаторите за старанието и професионализма!
                      Последно редактирано от stojan_defender-a; 30-06-10, 09:59.

                      Коментар


                      • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                        дали има класиране вече? От личен опит знам че е рано ама...
                        Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от vladi-devin Преглед на мнение
                          дали има класиране вече? От личен опит знам че е рано ама...
                          Утре,
                          преглеждат се черновите от всеки съдия.
                          В Събота вечер разпечатахме НЕОБРАБОТЕНА информация за времената и стана ....



                          След като всички си тръгнаха и останахме само разумни хора,icofresh намери това пътче.
                          Ще е за другатата година,но задължително с навигатор поне като този на снимките.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от stojan_defender-a; 30-06-10, 09:58.
                          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                          TOYOTA BJ40 3.5D
                          Венци 0887551059

                          Коментар


                          • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                            Здравейте, Колеги!
                            Направих си труда да направя един клип, на събитието "Пловдив и Приятели"
                            Ползвани са видео-файловете на Петър Митрев, и снимки от форума, поради невъзможността ми да снимам.
                            Моля, дайте мнение, дали ви е харесал, както и предложение, за нещо друго, по клипа.
                            Можете да пишете чрез Л.С. за да не товарите форума, но избора е Ваш!
                            Надявам се да Ви хареса, понеже, мероприятието се получи, абсолютно хубаво и...уникално, за Пловдивската група!
                            Сега ще опитам да ви кача и клипа:


                            Ето и линк, към сайта, ако желаете да го гледате на цял екран...

                            http://www.metacafe.com/watch/4830392/off_road/

                            http://vbox7.com/play:147b6a17
                            Последно редактирано от zombi67; 29-06-10, 23:41.
                            [SIGPIC]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68345_1.gif[/SIGPIC]
                            [URL]http://www.youtube.com/watch?v=iQiX3WdSsHE[/URL]

                            Коментар


                            • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                              големи благодарности и от мен кам организатозите и всички Офффродажиййй

                              Коментар


                              • От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                                Първоначално публикуван от zombi67 Преглед на мнение
                                Здравейте, Колеги!
                                Направих си труда да направя един клип, на събитието "Пловдив и Приятели"
                                Ползвани са видео-файловете на Петър Митрев, и снимки от форума, поради невъзможността ми да снимам.
                                Моля, дайте мнение, дали ви е харесал, както и предложение, за нещо друго, по клипа.
                                Можете да пишете чрез Л.С. за да не товарите форума, но избора е Ваш!
                                Надявам се да Ви хареса, понеже, мероприятието се получи, абсолютно хубаво и...уникално, за Пловдивската група!
                                Сега ще опитам да ви кача и клипа:

                                Ето и линк, към сайта, ако желаете да го гледате на цял екран...

                                http://www.metacafe.com/watch/4830392/off_road/

                                http://vbox7.com/play:147b6a17
                                Колега, видеото е уникално!Да си ни жив и здрав и все такива яки клипове да правиш!
                                Последно редактирано от stojan_defender-a; 30-06-10, 15:11. Причина: цитиране

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X