Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За нашия проблем

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За нашия проблем

    Срамна работа....С такова нахъсване да си направим подфорум...а сега предложения за закриване?!Смятах,че сме задружни..или съм грешал???Заради някакво недоразумение стана такъв скандал,че чак ми се струва,че групата взе да се дели на ваши и наши.Някакво разделение се получава от известно времеНа Хард,на Софт,на подръжници на Ицо,на подкрепящи Стоян...Срамна работа Мислех,че сме един за всички,всички за един.Явно грешно съм мислил???Или
    Ако ще се продължава с караницата,определено тотално ще ми се разбият представите за приятелската,колегиална връзка на пловдивската група...а намерих толкова сродни души тук,толкова хора на които може да се разчита
    Моля,да спреме да разискваме закриване на подфорума,защото това за мен ще значи донякъде разпадане на Пловдивската група.А това ще бъде жалко...дори тъжно.Смятам,че и Ицо и Стоян са готини хора,дет се вика Ицо е душата на компанията,а Стоян се старае да обедени още повече групата.Всеки помага по свой си начин.Разликата в годините и различните разбирания сигурно оказват някакво недоразумение във вижданията им,но това не е повод за разбиване на групата и разделения по години,на кой му е по-голям(джипа),кой какви разбирания има и т.н.
    Дано Ицо и Стоян седнат и изгладят отношенията помежду си.В интерес е на целия подфорум.
    Николай
    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

    Коментар


    • #32
      До: За нашия проблем

      По поръка на djcrazy78 (няма нет), моля Стоян да премести темата в спама. Там ще може да си пишеме на воля като в чат.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #33
        До: За нашия проблем

        То има ли какво още да се каже...?
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #34
          До: За нашия проблем

          Като бъдещ член на пловдивската група ще си позволя едно изказване. Колеги, наистина тази зима се оказа дълга и тягостна и като комплект кризата, дето ни е затиснала води до избуяване на нездравословни емоции. Накрая винаги се разбира, че е било глупаво и безмислено човек да се поддава емоционално. Пазете се и се съхранете. Нищо страшно не се е случило.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #35
            До: За нашия проблем

            Не съм Ви от групата,но ви чета по две причини.Вие сте от любимия ми и роден град и сте членове на най-сериозния форум.Вие бяхте силни и единни-създадохте сплотена група и неминуемо за такава , собствено кътче-подфорум-Браво на вас!Завиждах Ви благородно.Сега какво -закриване и делене.....за какво:- за пари ,за жени(мъже),за чест ? Има ли смисъл....Вие си знаете.
            ПП Дано съм бил полезен с мнението си на наблюдател ,ако ли не - в коша.
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • #36
              До: За нашия проблем

              Напоследък доста напрежение се събра ....
              Предлагам да опитаме да съхраним направеното до тук. Нека всеки да преброи до 10 преди да напише нещо. Аз, както и всички вас съм хвърлил доста усилия за популяризирането на Групата. Във всяко семейство има проблеми, а се оказа че ние сме едно доста голямо и бързо развиващо се семейство, нека да го запазим! Мисля че всички недоразумения могат да се изчистят на някоя от срещите.
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • #37
                До: За нашия проблем

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                Напоследък доста напрежение се събра ....
                Предлагам да опитаме да съхраним направеното до тук. Нека всеки да преброи до 10 преди да напише нещо. Аз, както и всички вас съм хвърлил доста усилия за популяризирането на Групата. Във всяко семейство има проблеми, а се оказа че ние сме едно доста голямо и бързо развиващо се семейство, нека да го запазим! Мисля че всички недоразумения могат да се изчистят на някоя от срещите.
                Ти си виновен за създалото се напрежение
                878940653

                Коментар


                • #38
                  До: За нашия проблем

                  Имам идея за едно събиране с трасе, където ще се стартира по двойки. там ще се решат всички спорове.
                  А срещу собственика на предния пост, залагам и бутилка!
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #39
                    До: За нашия проблем

                    Кога и къде?
                    878940653

                    Коментар


                    • #40
                      До: За нашия проблем

                      10
                      Тая тема още ли съществува

                      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                      Имам идея за едно събиране с трасе, където ще се стартира по двойки. там ще се решат всички спорове.
                      А срещу собственика на предния пост, залагам и бутилка!
                      Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                      Кога и къде?
                      Много смели станахте откакто ми е развалено ТЕРАНОТО

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X