Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За нашия проблем

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За нашия проблем

    Отностно нашия проблем ето и линка към темата на нашия уважаван колега Chrichri((http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=87337)) която не може да бъде изтрита от нашия модератор.
    Вашите мнения:
    Със себе си съм имал повече проблеми,
    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

  • #2
    До: За нашия проблем

    Какъв е смисъла от тази тема? След като НЯКОЙ е разпратил лични съобщения със същия линк на цялата група. Е с изключение(голяма работа) на мен и още няколко човека
    Последно редактирано от stojan_defender-a; 08-03-10, 07:53. Причина: допълнение
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      До: За нашия проблем

      Е,тази тема и аз бих я изтрил,ако можех!!!
      Наско,няма смисъл да правим от мухата слон.Колко още да го дъвчим ?!?!
      Ключ,може би..
      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

      Коментар


      • #4
        До: За нашия проблем

        Защо бе, по добре да се коментира тук, а не в общия форум. Пък ако Стоян я изтрие няма да му прави чест
        Последно редактирано от sobax; 08-03-10, 08:13.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #5
          До: За нашия проблем

          А,бе ,какъв кеф ви прави да раздухвате един несъществуващ проблем ?!?! Какво толкова е станало ?!?!
          Ако пък Стоян не ви устройва като модератор,кажете си го в прав текст и да гласуваме за нов.Или да затваряме подфорума "Offroad Пловдив",че ептем ще се оакаме..
          P.P.Давайте да почваме с разходки,хард разходки,участия в състезания,разни игри и т.н.,за каквото всъщност е форума,щото явно зимата емоциите са ни били кът !!!
          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

          Коментар


          • #6
            До: За нашия проблем

            Тук проблема е следния:
            Неможе това да се изяснява на 4 очи поради причината, че Ицо просто пръв скъса сенджира, а проблеми с модератора имат всички. Стоян смесва модераторството с личното си мнение по даден въпрос, което разбива целия раздел. Ако Ицо (примерно) не е съгласен с някой или нещо поства от долу и си казва мнението. Стоян си казва мнението с бутончетата, дето ние не ги виждаме.

            Нямам нищо против който и да е модератор на каквото и да е.
            Също моля ако съм нарушил правилата пускайки мнение или тема да бъда наказван най-строго.
            Моля модератора да ми праска темите и мненията ако са против правилата, а не защото лично той ги смята за ненужни.
            Моля и тези, които стоят зад гърба на модератора да му ги обяснят тези неща, защото той освен да се ядоса, нищо друго няма да разбере от поста ми.
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #7
              До: За нашия проблем

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
              Защо бе, по добре да се коментира тук, а не в общия форум. Пък ако Стоян я изтрие няма да му прави чест
              Аз затова е пуснах в нашия раздел да видя дали ще се изтрие.
              Нямам нищо против Стоян и това че е модератор но да не смесва неговото лично мнение и с правата които има да се налага и да уважава нашето мнение
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар


              • #8
                До: За нашия проблем

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                Какъв е смисъла от тази тема? След като НЯКОЙ е разпратил лични съобщения със същия линк на цялата група. Е с изключение(голяма работа) на мен и още няколко човека
                Стояне нямам нищо против теб и това че си модератор на групата.Ще си позволя да ти дам един съвет и занапред ако го спазваш мисля че няма да става такива глупости.
                Не намесвай твоите проблеми с даден човек с работата ти като модератор-каквото и да е станало между вас това си е ваш проблем и местото за мерене на п.......да става някъде другаде а тук.Нормално за голяма група като нашата да има различни виждания но всеки има право да си изкаже мнението независимо дали на теб ти харесва или не
                Всеки си има някаква гордост и самочуствие(един по малко,друг повече)и когато някои бъде засегнат става като сега.
                Мисля че едно извинение от твоя страна ще оправи нещата и да се приключва тази тема по бързо и да се изтрие от нашия подфорум че е срам за нас.
                П.с. Моята реакция относно проблема щеше да е такава за всеки член на групата когато има нередност спрямо него
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • #9
                  До: За нашия проблем

                  Почнем ли по тая плоскост-не е на добре работата.Никой зад никой гръб не стои.Аз писах,че и двамата ги имам за приятели-няма как да застана зад единия.Твърдо заставам обаче зад това,да си остане Пловдивската група във сплотения вид от създаването й.С раздухването на дребни проблеми никак не спомагаме за това.Друг е въпроса кой иска да спомага това.Подфорума на Пловдевската група е съвсем отскоро и Стоян е модератор отскоро.Даже и да е направил грешка-не знам и не искам да знам за какво е спора-трябва да има и прошка.Не смятам че е системно и тендециозно.Ицо се е ефектирал-ОК.Но и негова е също грешката,че тръгва да раздухва из форума.Можеше да му звънне или на л.с. да се разберат като глеми хора или като се видят на 4 очи,още повече,че не се познаваме отвчера.Но станалото-станало.Не е нужно да продължаваме със излишни спорове,още повече,че идвамата имат желание да се приключи това.
                  Росене,на теб лично Стоян трил ли е мнения и постове ?Или на някого другиго ?За какво първо скъсване на синджира говориш ?В петък Стоян беше в Русалката,някой отиде ли при него да му каже къде не е прав и какво мисли за него ? Или пред компютъра е по-лесно...
                  Който е засегнат от тея неща ,другия път да стане и да повдигне проблема на срещата,а не да се прави на Шумахер...Нека го обсъдиме вътрешно,за да реши проблема, а не да се задълбочава.Така мисля аз !
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • #10
                    До: За нашия проблем

                    Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                    Почнем ли по тая плоскост-не е на добре работата.Никой зад никой гръб не стои.Аз писах,че и двамата ги имам за приятели-няма как да застана зад единия.Твърдо заставам обаче зад това,да си остане Пловдивската група във сплотения вид от създаването й.С раздухването на дребни проблеми никак не спомагаме за това.Друг е въпроса кой иска да спомага това.Подфорума на Пловдевската група е съвсем отскоро и Стоян е модератор отскоро.Даже и да е направил грешка-не знам и не искам да знам за какво е спора-трябва да има и прошка.Не смятам че е системно и тендециозно.Ицо се е ефектирал-ОК.Но и негова е също грешката,че тръгва да раздухва из форума.Можеше да му звънне или на л.с. да се разберат като глеми хора или като се видят на 4 очи,още повече,че не се познаваме отвчера.Но станалото-станало.Не е нужно да продължаваме със излишни спорове,още повече,че идвамата имат желание да се приключи това.
                    Росене,на теб лично Стоян трил ли е мнения и постове ?Или на някого другиго ?За какво първо скъсване на синджира говориш ?В петък Стоян беше в Русалката,някой отиде ли при него да му каже къде не е прав и какво мисли за него ? Или пред компютъра е по-лесно...
                    Който е засегнат от тея неща ,другия път да стане и да повдигне проблема на срещата,а не да се прави на Шумахер...Нека го обсъдиме вътрешно,за да реши проблема, а не да се задълбочава.Така мисля аз !
                    +1
                    Извинение и прошка и бързо изтриване на темата от подфорума.Само това искаме
                    Със себе си съм имал повече проблеми,
                    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                    Коментар


                    • #11
                      До: За нашия проблем

                      Абе хора, защо бързате да потулите проблема, независимо дали е решен или не бе.
                      Трил ми е и мнения и поне две-три теми, и ми е преподреждал мненията, което им променя напълно смисъла и т.н.
                      И според мен не става въпрос за прошки и извинения, щото никой на никого няма да се извини. Да се обзаложим...
                      Тук става въпрос да се уточним как ще се продължава за напред за да си определи всеки собствените приоритети.
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • #12
                        До: За нашия проблем

                        Ееей,нямаш спирачки,брей..
                        А тук е въпроса въпроса да не е тук !!
                        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                        Коментар


                        • #13
                          До: За нашия проблем

                          Прощавайте че ви се меся, но до тук виждам двама души които пускат тема след тема и един, който ако наистина е на 17 години, се държи до тук по-мъдро и по-достойно отколкото ако беше на сбора на годините на двамата.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #14
                            До: За нашия проблем

                            На мен са ми трити мнения от подфорума. Не е приятно. След като забележа, че са изтрити, винаги се питах дали поста ми все пак не е бил за изтриване. Винаги съм си казвал, че не трябва да го правя на въпрос. Ще кажа защо най-накрая.

                            Например последното мнение което ми изчезна беше по повод един списък написан на MS Word. Тогава написах нещо от рода, че MS Office е скъп продукт и не мога да си го закупя. Попитах също така дали някой знае за проблеми с OpenOffice върху Windows 7. Мнението изчезна. Вината наверно си е моя защото не написах директно "Напиши отново списъка с обикновен текстов редактор защото не всеки има Word" (в списъка имаше таблица и не се отваряше в Wordpad)

                            Горната ми идея идва от там, че аз не искам да съм модератор защото мисля, че това е тежко бреме и изиква много времеви ресурс.

                            Незная точно какво се е случило между Стоян и Ицо. Само мога да предполагам, защото всеки път като ми е трито мнение съм бил огорчен, но съм се успокоявал, че не е на лична основа и че и на Стоян не му е лесно.
                            Иван
                            ivanp98[at]mail.бг

                            Коментар


                            • #15
                              До: За нашия проблем

                              Цялата група гласува единодушно Стоян да е модератор и муи гласува огромно доверие,сега той се старае да се справи с очакванията и за това модерира толкова строго!Наистина е много трудно да оправдаеш доверието към теб

                              п.с. Стоян е на 19

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X