Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим чешма.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Да изградим чешма.



    Ето от гугъл ърта, че на ГПС-то го нямам

    Иначе до там до колкото разбрах от Жоро не може да се стигне с джип, но ходенето е няколко минути, така че не е болка за умиране.

    Легенда:
    Залена стрелка-към Лясково
    Жълта стрелка-към асенова крепост и Асеновград
    Червения кръг е въпросното място (преполагам, но няма къде другаде да е!)

    Коментар


    • #62
      До: Да изградим чешма.

      Какво говорите бе момци...?
      Торбите цемент, чакъл, пясък, гредите и другите материали на ръчица ли ще ги носим?
      Път трябва да има и място за спиране на поне 5 коли.
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #63
        До: Да изградим чешма.

        Е ся колега вие какво си мислите, че ще е лесно ли?По-добре ако не сте сигурни, че ще дадете всичко от себе си не се захващайте, защото ще стане така, че на първия голям зор ще кажете "Не става някой друг да се занимава с това".Аз лично държа (а и всеки, който уважава труда си и заобикалящото го) нещата да бъдат изпипани както трябва, а не просто "Давай тука мажи после тече ли вода значи всичко е наред".Но не и да бъде прекалено не във тон с района!

        Коментар


        • #64
          До: Да изградим чешма.

          О, колега, дай да не изпадаме в полемики и игра на думи.
          Поне половината от хората, декларирали участие в проекта веднага ще се откажат ако няма път без да участват в какъвто и да е коментар. Аз съм изходил половината балкани и въпреки това искам да сляза от колата и да седна на пейката. Едното (ходенето пеш) няма нищо общо с другото (BBQ).
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #65
            До: Да изградим чешма.

            Едно последно нещо ще кажа-не търсете перфектното място, защото такова няма.Може дадено да е най-доброто обаче просто, защото нямало път ще е по добре да се забием в някое дере, за да не вземем да се минем да походим малко...Не говоря за вас специално, защото нито аз ви познавам, нито вие мен.
            Последно редактирано от Петър Митрев; 30-03-10, 20:08.

            Коментар


            • #66
              До: Да изградим чешма.

              Колеги ,това е едно от местата,да го наречем набелязано.Ще се предложат и огледат и други места, после ще се умува и накрая ще се реши от мнозинството тук ,без сръдни и закачки надявам се.
              И аз мисля че е добре е да има път до местото-ББК ,музика,палатки.....
              А чешма ще има и то както му е реда ,......решено е(да не питате от кой-от по-горе писалите,от нас )
              ПП Много ми се ще да пообикаля и разгледам около пътя Студенец-Добралък. Ма чакам малко да изсъхне терена ,да не се налага да изпробвам джипоидните възможности на Форито.
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • #67
                До: Да изградим чешма.

                Абе хора.
                Как да няма път.
                За джипове е горска магистрала.
                За леки коли няма.
                Пътя е от кариерата под с.Лясково - трошено каменна настилка и на края горски, стръмен 100 метра до параклиса. Долу има и огромна ливада за офф гъзария.
                Ако има желаещи да ги водя, звъннете на телефона ми (има го в личните ми данни) или да се уговорим тук.


                Поздрави.
                Последно редактирано от joro_c; 31-03-10, 11:44.

                Коментар


                • #68
                  До: Да изградим чешма.

                  Нещо такова е пътя.

                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    До: Да изградим чешма.

                    Пътя не е ли от тук?



                    Синята стрелка...
                    Последно редактирано от Петър Митрев; 31-03-10, 13:48.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Да изградим чешма.

                      И двамата сте прави в схемите, има път от три места
                      1.Тръгва от завоя преди чешмата на манастира свети Кирек- там сте карали в съботната ви разходка
                      http://www.bgphoto.net/photos/6319/o...2809241963.jpg
                      2.Тръгва от един завой от пътя Асеновград- Лясково той е черен и се събира с този от манастира
                      3.Е чъкалиран към кариерата от правата отсечка преди Лясково
                      http://www.bgphoto.net/photos/6319/o...3274710713.jpg
                      с него се събират и предишните два, но минават доста над аязмото
                      http://www.bgphoto.net/photos/6319/o...3851429463.jpg
                      то остава долу под тази поляна, слиза се през храстите в малко дере и се излиза над него, но е само ходене пеша
                      Пътя до аязмото- манастир всъщност е бил от долната страна, надолу под чешмата има останки от него
                      http://www.bgphoto.net/photos/6319/o...5934866963.jpg
                      http://www.bgphoto.net/photos/6319/o...3510073750.jpg
                      но са запазени само два завоя, надолу в гората става пътека обрасла с храсти и от там може да се мине само пеш, при това е стръмно и много по далече, а и липсва маркировка
                      Най близо е отгоре но до поляната от там става само пеш.
                      Това не е краят. Това дори не е началото на края. Но може би е краят на началото.
                      0+ при нужда от кръв!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Да изградим чешма.

                        Май е това:

                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Да изградим чешма.

                          Не, не!Това е един стар път, който вече е пътека и излиза на поляната под манастира, от където тръгва и АТВ пътеката!
                          Последно редактирано от Петър Митрев; 31-03-10, 14:28.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Да изградим чешма.

                            Кажете ми какво ще стане ако запалим каруците и идем да видим?
                            Говоря за сега
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Да изградим чешма.

                              Ясно се разбра, че тези дето знаят,ще водят тези които не занаят и желаят да узнаят.Въпроса е кога .
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Да изградим чешма.

                                Аз сега заминавам за Германия и на 8 или 9-ти се връщам та снимайте малко да видя по общо за какво става на въпрос.Свържете се с Жоро и се уговорете.А ако го оставите за след завръщането ми (за което не държа) измисляте само ден и отиваме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X