Обява

Свий
Няма добавени обяви.

16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

    На 16.01.2010 аз и група съмишленици каним Всички отново в хижа Пашалийца.
    Храната и пиенето за вечерта на 16.01.2010 /Събота/ са осигурени /аванта /. Е, ако някой мисли, че пиенето няма да стигне, да носи по някое шишенце
    Програма: Няма.
    Идеята е да се съберем в Събота около обед, да кажем 1 часа ... след това да се поразходим с джиповете в района и вечерта към 7 - на масата... За тези, които ще остават да спят, цените са същите.
    Моля, всеки който има желание да дойде, да звънне на Наско - стопанина на хижата /телефона е в началото на темата/, независимо дали ще остава да спи или не ... трябва да преценим бройката за изхранването
    Последно редактирано от stojan_defender-a; 29-12-09, 21:52.
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

  • #2
    До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели"

    Подробности за хижата, телефони ... можете да намерите в първото издание на темата:

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=71942
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #3
      До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

      Здравейте колеги, на х. Пашалийца миналия път беше много хубаво и много се забавлявахме, само дето нямаше достатъчно места за всички, които искат да пренощуват .
      За следващото събиране " Пловдив и приятели" имам предложение да се състои в някоя по-голяма хижа, която ще има възможност да ни приюти всички. Давам няколко предложения за евентуално място за следващата сбирка.
      № 1 Х. Скални мостове - http://www.bulgarian-mountains.com/b.../SkalniMostove
      №2 Х. Персенк- http://www.bulgarian-mountains.com/b...Rodopi/Persenk
      №3 Х. Триградски скали- http://free.hit.bg/trigrad/
      Ще очаквам вашите мнения!

      Коментар


      • #4
        До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

        Колега домакинът на Пашалийца е от нашите и за това ни търпи с разкаляния терен пред хижата и след това вътре в хижата


        А и нещата мисля че са оговорени

        Коментар


        • #5
          До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

          Идеята е по-скоро свързана с датата, отколкото с мястото, а то някакси се вързва естествено с Януарските празници.

          Коментар


          • #6
            До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            На 16.01.2010 аз и група съмишленици каним Всички отново в хижа Пашалийца.
            Храната и пиенето за вечерта на 16.01.2010 /Събота/ са осигурени /аванта /. Е, ако някой мисли, че пиенето няма да стигне, да носи по някое шишенце
            Програма: Няма.
            Идеята е да се съберем в Събота около обед, да кажем 1 часа ... след това да се поразходим с джиповете в района и вечерта към 7 - на масата... За тези, които ще остават да спят, цените са същите.
            Моля, всеки който има желание да дойде, да звънне на Наско - стопанина на хижата /телефона е в началото на темата/, независимо дали ще остава да спи или не ... трябва да преценим бройката за изхранването

            Предложението е супер !!!

            ако нямате нищо против, за улеснение на организацията, можем да спретнем едно списъче ?!
            www.4x4Trips.bg

            Коментар


            • #7
              До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

              Да си спретнем отговорници - викам аз.

              И понеже не съв във родното полезрение - действайте.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • #8
                До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                Бройте ме и мен, аз на 16.01. имам и роджен ден...."каня всички"

                Коментар


                • #9
                  До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                  Организационният комитет вече работи
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #10
                    До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                    +3 . Запазих си места при Наско за спане.
                    Естествено ракията барабар със салатата от мен.
                    Смятам да съм там по-отрано.

                    Честита нова година на всички.

                    Коментар


                    • #11
                      До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                      Да взема да оправя лебедката на трактора че като гледам ще си изкараме доста кално и ще имаме нужда от нея и затова утре се захващам с електрожена че доста пострада от последното изпалнение.....Изваждане на Камаз пропаднал извън пътя.То беше късане на въжета и чупене на лебедката и други работи ама не е за пишене да не го четат и горски.Ако прецените че ще имаме нужда от него казваите да качвам и Верижния трактор горе на хижата.Сега е в Хвойна и е на стартова позиция.
                      Мисля че никои няма да има проблем с минаването освен Евгени с Фронтерата и Вальо с Г-то
                      Със себе си съм имал повече проблеми,
                      отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                      Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                      Коментар


                      • #12
                        До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                        +1
                        Този път и аз мисля да се присъединя.Говорих с Наско за място.
                        Поздрави

                        Коментар


                        • #13
                          До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                          Днес взех агрегат и го качих на хижата.Дори и да спре тока парно и осветление ще има
                          Със себе си съм имал повече проблеми,
                          отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                          Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                          Коментар


                          • #14
                            До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                            Понеже съм без джип и в неделя съм на работа,ако някой ще се прибира в събота късно вечерта или в неделя рано сутринта(и естествено ,ако може да ме натовари) с удоволствие ще дойда и аз.
                            БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                            TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                            Съби Радев А(-) 0895745706

                            Коментар


                            • #15
                              До: 16-17.01.2010 "Пловдив и приятели" II

                              Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                              Понеже съм без джип и в неделя съм на работа,ако някой ще се прибира в събота късно вечерта или в неделя рано сутринта(и естествено ,ако може да ме натовари) с удоволствие ще дойда и аз.
                              Обещавам да те върна в неделя късно вечерта.
                              878940653

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X