Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Разходки около Пловдив!

    Малко по-късно...
    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

    Коментар


    • #47
      До: Разходки около Пловдив!

      добър маршрут сте си избрали.другият път сме с вас

      Коментар


      • #48
        До: Разходки около Пловдив!

        Нещо не се справям с качването на клипове..
        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

        Коментар


        • #49
          До: Разходки около Пловдив!

          Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
          Нещо не се справям с качването на клипове..
          Поради естеството на клипчетата, няма да ги показваме на широката публика
          Поздрав с "Den thelo tetoious fious" (в превод "Не искам такива приятели")
          http://www.youtube.com/watch?v=FyjjxsJar1c
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #50
            До: Разходки около Пловдив!

            Откъде ли го познаваме това маршрутче !
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #51
              До: Разходки около Пловдив!

              Само да добавя,че Стоян като слезе в Пловдив,можеше да вика само :"Ясо..ясоо!!"....Кой иска следващия път да го возя ?!?!
              [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
              Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

              Коментар


              • #52
                До: Разходки около Пловдив!

                Браво колеги !
                И много хубави снимки сте ни предоставили .

                Коментар


                • #53
                  До: Разходки около Пловдив!

                  Само така колеги! Радвам ви се и маалко завиждам.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Разходки около Пловдив!

                    Ако са такива всичките разходки ще се присъединя някой път. Вчера бяхме на курбан над Чепеларе- на хижа Изгрев. Пътя до там е стърмен,кал,камъни,коловози и тн. На две-три места замириса яко на съединител(мама му и Санта Фе,няма бавни), малко позадра на едно място,ама аз бях виновен,че не се качих на високото и изгасна веднъж. Горе имаше само Уаз-ки и една-две ТЛК. Беше си бая офф-роудърско за Санта Фе-то. Но се държа геройски по целия път. Имам само 5-6 снимки,защото нямаше кой(как) да снима пътя,но само за информация предния ден беше валяло,а на връщане валеше порой. С тези гуми за мъгла си е цяло приключение. Ще пусна сними и координатите на мястото по-късно. Има добра поляна за пикник и параклис. Също така има и място за палене на огън и пейки. По-нагоре са хижа Изгрев(пътя за кола свършва скоро и почва пътечка само за хора) и път за хижа Студенец. Към хижа Студенец има път,но не го минах целия и не знам как е. В началото е 6+,само дето има малко кал и трябва повечко газ.
                    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                    Volkswagen Bora AKL

                    Коментар


                    • #55
                      До: Разходки около Пловдив!

                      Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                      Ако са такива всичките разходки ще се присъединя някой път. Вчера бяхме на курбан над Чепеларе- на хижа Изгрев. Пътя до там е стърмен,кал,камъни,коловози и тн. На две-три места замириса яко на съединител(мама му и Санта Фе,няма бавни), малко позадра на едно място,ама аз бях виновен,че не се качих на високото и изгасна веднъж. Горе имаше само Уаз-ки и една-две ТЛК. Беше си бая офф-роудърско за Санта Фе-то. Но се държа геройски по целия път. Имам само 5-6 снимки,защото нямаше кой(как) да снима пътя,но само за информация предния ден беше валяло,а на връщане валеше порой. С тези гуми за мъгла си е цяло приключение. Ще пусна сними и координатите на мястото по-късно. Има добра поляна за пикник и параклис. Също така има и място за палене на огън и пейки. По-нагоре са хижа Изгрев(пътя за кола свършва скоро и почва пътечка само за хора) и път за хижа Студенец. Към хижа Студенец има път,но не го минах целия и не знам как е. В началото е 6+,само дето има малко кал и трябва повечко газ.
                      Макар и не много тежък - терена си е доста труден заради коловозите .
                      Иначе - който иска да стигне до хижа Изгрев -по-лек е терена през село Зорница . Има разклон на 2 км преди Чепеларе.
                      До селото е асвалт и после само 5-6 км черен път. И се минава по-лесно .
                      А пътят от Чепеларе е около 12 км кофти изнесен черен път.
                      Не знаех , че ФЕ то няма бавни ....но като има навит водач ... има резултат ! Браво !
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        До: Разходки около Пловдив!

                        Местните ми казаха,че по-гаден от пътя по който съм минал е само този през Зорница. Ако сте с кола от моя клас(сув без бавни и защити) изобщо не си помисляйте да тръгвате през Зорница. Пътя през Чепеларе има два варината. Покрай джамията(ще питате местните къде се намира-само една е) нагоре и през пътя по който минах или през Асенец. За да минете през Асенец трябва да стигнете до „сръбския“ мост. Строен е от сърби по времето на сръбско-българската война и оттам идва името му. Та, ако искате по-софт минавате ПО моста. Ако искате по-хард изпълнение минвате ПОКРАЙ моста ОТДЯСНО!!! Обаче идва проблем–> сега моста е в ремонт и се минава през едни дерета.

                        Edit: Ако искате наистина хард пътуване,минете през Зорница,ако искате по-лек маршрут минете покрай джамията и после ПОКРАЙ моста. Не рискувайте с дерето и пътя през Асенец,защото не се знае как е. Всички казаха различни неща и не е сигурно.Аз лично не съм минавал по тези пътища и не нося отговорност. Още нещо за финал. Напоследък в Чепеларе вали всеки следобед и е много кално. Когато се качвах беше пълно с кални локви,някой от които повече от 60-70 сантиметра гъста,лепкава кал. Не задирах много (а колата е сравнително ниска-20 см в най-ниската си част),обаче за сметка на това тракшън контрола работеше почти непрекъснато. 4L е препоръчителната предавка. Иначе,както при мен, ще си тормозите съединителите.
                        Последно редактирано от Dino; 09-07-09, 00:14.
                        Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                        Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                        Volkswagen Bora AKL

                        Коментар


                        • #57
                          До: Разходки около Пловдив!

                          Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                          Местните ми казаха,че по-гаден от пътя по който съм минал е само този през Зорница. Ако сте с кола от моя клас(сув без бавни и защити) изобщо не си помисляйте да тръгвате през Зорница. Пътя през Чепеларе има два варината. Покрай джамията(ще питате местните къде се намира-само една е) нагоре и през пътя по който минах или през Асенец. За да минете през Асенец трябва да стигнете до „сръбския“ мост. Строен е от сърби по времето на сръбско-българската война и оттам идва името му. Та, ако искате по-софт минавате ПО моста. Ако искате по-хард изпълнение минвате ПОКРАЙ моста ОТДЯСНО!!! Обаче идва проблем–> сега моста е в ремонт и се минава през едни дерета.

                          Edit: Ако искате наистина хард пътуване,минете през Зорница,ако искате по-лек маршрут минете покрай джамията и после ПОКРАЙ моста. Не рискувайте с дерето и пътя през Асенец,защото не се знае как е. Всички казаха различни неща и не е сигурно. Още нещо за финал. Напоследък в Чепеларе вали всеки следобед и е много кално. Когато се качвах беше пълно с кални локви,някой от които повече от 60-70 сантиметра гъста,лепкава кал. Не задирах много (а колата е сравнително ниска-20 см в най-ниската си част),обаче за сметка на това тракшън контрола работеше почти непрекъснато. 4L е препоръчителната предавка. Иначе,както при мен, ще си тормозите съединителите.
                          Колега - когато не си минавал един ПЪТ - не давай съвети за него .....
                          Снимката е точно от пътя през Зорница . Преди една седмица ( там някъде ).
                          Не вярвам толкова да се е изнесъл от дъждовете .
                          И между другото - от там ( Зорница ) - минават с леки коли .
                          А бе - всеки да си мине през където му е кеф !
                          Успех !

                          Коментар


                          • #58
                            До: Разходки около Пловдив!

                            Колеги сега в неделя (12.07.2009) се обмисля някаква разходка,но ще стане сигурно след като се видим в птък на графити

                            Коментар


                            • #59
                              До: Разходки около Пловдив!

                              -Храна имаше в изобилие...

                              -...а и беше много вкусна.

                              -Това са пейките. Под навеса има огнище.

                              - Това беше 99% от автопарка горе- соц возила.

                              -Ползваме СФ-то като сд плейър,поради липсата на аудио инсталация. Докато го наместим в това му положение... Отдолу е мочурливо и видя бая зор. На снимката не личи изобщо,но си е бая налкон-забележете дърветата отзад.

                              - Параклис „Св.Неделя“

                              -Младото поколение офф-роуд дами.

                              -Пътят между моста и Чепеларе(този покрай джамията). Това е навръщане,след големия порой.

                              - Ето и главното действащо лице- вече измито от дъжда.


                              Извинявам се за ниското качество,но снимах с телефона,защото забравих апарата. Иначе щеше да има много повече снимки. Няма снимки на калната част от пътя(тази след моста)защото нямаше кой да снима. Следващият път.
                              Последно редактирано от Dino; 09-07-09, 00:12.
                              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                              Volkswagen Bora AKL

                              Коментар


                              • #60
                                До: Разходки около Пловдив!

                                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                                Колега - когато не си минавал един ПЪТ - не давай съвети за него .....
                                Снимката е точно от пътя през Зорница . Преди една седмица ( там някъде ).
                                Не вярвам толкова да се е изнесъл от дъждовете .
                                И между другото - от там ( Зорница ) - минават с леки коли .
                                А бе - всеки да си мине през където му е кеф !
                                Успех !
                                Аз казах,че не съм минавал и че много варираха мненията за пътя през Зорница и през Асенец. Казах това,което ми казаха на мен. Щом така казвате-добре. Хората горе казаха,че пътя е зле. Явно са сръбнали повечко...
                                Последно редактирано от Dino; 09-07-09, 00:16.
                                Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                                Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                                Volkswagen Bora AKL

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X