Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Разходки около Пловдив!

    След петъчната среща се реши да се поразходим из Средна гора като ще се срещнем и с колеги от Копривщица.

    Мястото на срещата е Лукойла на Карловско шосе в 8.00ч на 23.08,който има желание да заповяда.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    RR Classic

    Коментар


    • #92
      До: Разходки около Пловдив!

      И ние идваме ама с лек автомобил, ще наблегнем на цър-пъра ...

      Коментар


      • #93
        До: Разходки около Пловдив!

        Няма ли снимки от тази разходка

        Коментар


        • #94
          До: Разходки около Пловдив!

          Първоначално публикуван от RADEV_BG Преглед на мнение
          Няма ли снимки от тази разходка
          Има:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #95
            До: Разходки около Пловдив!

            Първоначално публикуван от Joey_Starr Преглед на мнение
            Здравейте на всички! От скоро съм във форума, като това е първият коментар, който пиша. От вчера съм горд собственик на ТЛК 2,4 бензин и нямам търпение за една разходка с вас. От Пловдив съм и ме интересува кога пак ще има събиране и излет като тези, от които има снимки по темата, за да се включа и аз. Поздрави!
            Поздрави за нашия колега, който вече има "сефте", за което не е лошо да почерпи. Смятаме, че се представи добре и го каним пак следващия път.
            Същото и за "То6о",който също е за първи път (самостоятелно) и явно му харесва, въпреки,че ревеше, че няма да кара офф.

            Коментар


            • #96
              До: Разходки около Пловдив!

              Прикачени файлове
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • #97
                До: Разходки около Пловдив!

                Как ме е яд, че неможах да дойда. Получих "Удар под кръста" от нежната си половинка което не е извинение, но нали съм си пич "под чехъл"
                Поне публично обеща да се реваншира и да финансира следващата разходка.... да ще чакам да видя какво ще стане.
                0877 83 30 90 - Жоро

                Коментар


                • #98
                  До: Разходки около Пловдив!

                  Получи се една чудесна разходка споделена с приятели и със съдействието на Дявол-коледа и Мишо.
                  Благодарим ви!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #99
                    До: Разходки около Пловдив!

                    Ето още малко снимки има и други,но ще ги пусна по-късно.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Разходки около Пловдив!

                      Мисля, че се получи една готина разходка Митака(Дявол Коледа) и Мишо бяха подбрали готино трасе Само общото темпо на групата така и не можахме да го нацелим
                      Владо май го хвърлихме в дълбокото още от първия път, но се надявам, че това няма да го откаже да идва с нас и за в бъдеще
                      Със всяка следваща разходка в района на Копривщица се убеждавам, че там районът е много благоприятен за подобен род сбирки, а и Дявола и Мишо са добри домакини.

                      Качвам и трак от разходката.
                      Прикачени файлове
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • До: Разходки около Пловдив!

                        Искам да благодаря на пловдивската група за това че си хареса Средна гора за един уикенд за мен беше чест и голяма радост да ги водя в част от разходката
                        Искам да кжа браво за желанието на новодошлия колега с Ленд Крузъра и да знае че има много добра кола и е върпс на време да преоткрие не и неините възможности,още няколко пъти и ще е пушка убеден съм.На всички други ентусиасти БРАВО,Браво за това че сте сплотена и много добра група.Смятам че тепърва ще имаме много общи преживявания с вас,надявам се след събора да ни поведете из дебрите на Родопа планина,признавам си там не съм карал.И не на последно място заповядайте пак.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Разходки около Пловдив!

                          Радвам се ,че ви е харесало ама какво ще кажете за воденето по-gps
                          За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                          За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                          Коментар


                          • До: Разходки около Пловдив!

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            Поздрави за нашия колега, който вече има "сефте", за което не е лошо да почерпи. Смятаме, че се представи добре и го каним пак следващия път.
                            Същото и за "То6о",който също е за първи път (самостоятелно) и явно му харесва, въпреки,че ревеше, че няма да кара офф.
                            Разбира се, че ще почерпя като се видим в петък!

                            Коментар


                            • До: Разходки около Пловдив!

                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                              И
                              Искам да кжа браво за желанието на новодошлия колега с Ленд Крузъра и да знае че има много добра кола и е върпс на време да преоткрие не и неините възможности,още няколко пъти и ще е пушка убеден съм.
                              Аз и на тази първа разходка открих доста възможности на колата и вече започвам преустроиство - махам задната седалка, защото много скърца при подскоците.

                              Коментар


                              • До: Разходки около Пловдив!

                                Първоначално публикуван от крем карамел Преглед на мнение
                                Радвам се ,че ви е харесало ама какво ще кажете за воденето по-gps
                                Ми как кво бе алуууу мноу убаво си беше ми пусто аз кат видя сечище немога да се сдържа да не се нахакам у него.GPS си водеше дето трябва пътя по които се прибрахме си го имаше ма нали уж да намерим нов път ма не се получи нещо,нищо де за следващия път ще го оставим.
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X