Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разходки около Пловдив!

    Някой ходил ли е/иска ли да отидем/ на „офф-роуд“ трипа около Копривките. Даден е в брой 27\юли2006/
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

    Коментар


    • #17
      До: Разходки около Пловдив!

      Да ти кажа проявявам интерес. Района не ми е много познат, та ще бъде любопитно. Ма чак другата седмица ще мога, примерно след 5часа. А, тоя брой нищо не ми говори.
      Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
      Opel Frontera V6

      Коментар


      • #18
        До: Разходки около Пловдив!

        На списание OFF-road BG. A и аз не съм свободен-в следващите 2 седмици всичко е плътно,само питам.
        Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
        Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
        Volkswagen Bora AKL

        Коментар


        • #19
          До: Разходки около Пловдив!

          Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
          Някой ходил ли е/иска ли да отидем/ на „офф-роуд“ трипа около Копривките. Даден е в брой 27\юли2006/
          Зависи от свободното време , но желание не липсва !
          Ако Нивата я броите за джип ( за мен е ) - може и да се видим там .
          Ако имаш този брой на списанието - снимай го ( терена ) .
          Ако можеш го обясни - може да се сетим къде е .

          Коментар


          • #20
            До: Разходки около Пловдив!

            Подчертавам кавичките. Даден е в „офф-роуд“ маршрутите на гореспоменатотосписание.Дажепише,честавалоизаколи,амамногощялидазадират...Извинете|за|слятото|писане,ама|нещо|ми|сепрецака|SPACEBAR-a.
            Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
            Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
            Volkswagen Bora AKL

            Коментар


            • #21
              До: Разходки около Пловдив!

              Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
              Подчертавам кавичките. Даден е в „офф-роуд“ маршрутите на гореспоменатотосписание.Дажепише,честавалоизаколи,амамногощялидазадират...Извинете|за|слятото|писане,ама|нещо|ми|сепрецака|SPACEBAR-a.
              Сега вече разбрах !
              Защото около копривките може само по пистата да се подрусаме .
              Или има път към Добралък - 5 км няма асвалт .
              Там си е много облагородено и асвалтирано .
              Ако някой иска по-хард ОФФ - горе около Бяла черква има терени .
              Където беше пожара и на пистата . Там коли които не са 4х4 не минават .
              И дори преди няколко месеца на старото поделение - след хижата Б.ч - посока Ситово ( пожара ) - има разклон със кът за отдих ( огнище ) . Там някой колега се беше преобърнал . Не знам кой е ?
              Още си личат стъклата и изтеклото масло ......
              От там е началото на няколко по-трудни маршрута :
              1. През пожара на ляво се слиза до ловната хижа на Нар. бани и се връщате по пистата . Или продължавате към - Добралък или Косово.
              2. Пак през пожара - но направо се стига до Дълбокото дере . Там има мост ( може да е паднал ) и се отива в Хвойна или надясно се връщате пак на Б.Ч.
              3. Ако продължите по пътя - може да слезнете в Ситово или Дедево .
              От Ситово може да се отиде в Лилково и после до х. Персенк .
              Стига толкова .
              Ако искате маршрут - кажете с какви джипове ще сте - да пазим боята , да пазим кардана или ...... да се движим без гаранция , че ще минем ?

              Коментар


              • #22
                До: Разходки около Пловдив!

                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                Сега вече разбрах !
                Защото около копривките може само по пистата да се подрусаме .
                Или има път към Добралък - 5 км няма асвалт .
                Там си е много облагородено и асвалтирано .
                Ако някой иска по-хард ОФФ - горе около Бяла черква има терени .
                Където беше пожара и на пистата . Там коли които не са 4х4 не минават .
                И дори преди няколко месеца на старото поделение - след хижата Б.ч - посока Ситово ( пожара ) - има разклон със кът за отдих ( огнище ) . Там някой колега се беше преобърнал . Не знам кой е ?
                Още си личат стъклата и изтеклото масло ......
                От там е началото на няколко по-трудни маршрута :
                1. През пожара на ляво се слиза до ловната хижа на Нар. бани и се връщате по пистата . Или продължавате към - Добралък или Косово.
                2. Пак през пожара - но направо се стига до Дълбокото дере . Там има мост ( може да е паднал ) и се отива в Хвойна или надясно се връщате пак на Б.Ч.
                3. Ако продължите по пътя - може да слезнете в Ситово или Дедево .
                От Ситово може да се отиде в Лилково и после до х. Персенк .
                Стига толкова .
                Ако искате маршрут - кажете с какви джипове ще сте - да пазим боята , да пазим кардана или ...... да се движим без гаранция , че ще минем ?
                Santa Fe-то дали може да мине по трасето,което спомеаваш?
                Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                Volkswagen Bora AKL

                Коментар


                • #23
                  До: Разходки около Пловдив!

                  То нашите "джипове" са ясни / виж подписите, пък и аватара на колегата/.
                  Иначе на Бяла черква е супер. В момента на разклона има бивак на група мургави дървосекачи и едно хергеле коне . Но не липсват полянки де доколкото успях да видя. Малко преди това има също приятна такава. По точно на слизане от противопожарния пост, ма има път и отдолу.
                  Иначе като гледам маршрутите аз май продължих по този за Добралък. Колата я оставих малко след импровизираната чешма, в долния край на старо сечище изглежда. Преди това имаше отбивка в ляво /зелена маркировка/ , но допуснах че е за Косово. Явно тя ще да е била за ловната хижа, която казваш.
                  После продължих пешком, че като не знам кво ме чака след всеки следващ завой . Но пътя до където стигнах /включително пешком/ си е ок за Аутбека, значи Санта фе също минава.
                  Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                  Opel Frontera V6

                  Коментар


                  • #24
                    До: Разходки около Пловдив!

                    Кво става ? Никой ли няма да ходи утре на Батак да покараме ?... Е,тоя път няма да има агнета,ама с велинградчани е купон..
                    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                    Коментар


                    • #25
                      До: Разходки около Пловдив!

                      Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                      Santa Fe-то дали може да мине по трасето,което спомеаваш?
                      Мисля , че ще минеш дори без драскотина .
                      Пътят не е спушен , а просто е черен с подходящ наклон .
                      Само ако тръгнеш към с. Хвойна през Дълбокото дере - там не можеш да минеш заради ударите отдолу на купето - старо дере , отнесен пясък и само гадни камъни са останали . И така до моста - после е добре и .... нормално за нас .


                      Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
                      То нашите "джипове" са ясни / виж подписите, пък и аватара на колегата/.
                      Иначе на Бяла черква е супер. В момента на разклона има бивак на група мургави дървосекачи и едно хергеле коне . Но не липсват полянки де доколкото успях да видя. Малко преди това има също приятна такава. По точно на слизане от противопожарния пост, ма има път и отдолу.
                      Иначе като гледам маршрутите аз май продължих по този за Добралък. Колата я оставих малко след импровизираната чешма, в долния край на старо сечище изглежда. Преди това имаше отбивка в ляво /зелена маркировка/ , но допуснах че е за Косово. Явно тя ще да е била за ловната хижа, която казваш.
                      После продължих пешком, че като не знам кво ме чака след всеки следващ завой . Но пътя до където стигнах /включително пешком/ си е ок за Аутбека, значи Санта фе също минава.
                      От къде си стигнал до чешмата - отбивката в ляво преди да стигнеш хижата - на острия десен завой ..... или след хижата и Румънците на ляво и после на разклона в ляво - спускане по пожара - 200 м пак на ляво - спускане до чешмата ?
                      Иначе с внимание ще минеш през терена без проблем и ти .
                      Последно редактирано от bgbul; 26-06-09, 16:12.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Разходки около Пловдив!

                        Второто. Иначе за Персенк разбрах, че имало големи коловози. Интересното е, че видях на няколко различни места отбивки за там, на едната дори беше написано 5-6часа/предполагам пешком/.
                        Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                        Opel Frontera V6

                        Коментар


                        • #27
                          До: Разходки около Пловдив!

                          Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
                          Второто. Иначе за Персенк разбрах, че имало големи коловози. Интересното е, че видях на няколко различни места отбивки за там, на едната дори беше написано 5-6часа/предполагам пешком/.
                          Да - за пеша става въпрос . За ходене с 4х4 - през с.Орехово е 1,5 часа , а през Ситово е около 1 час .
                          Коловозите са ги оправили - преди тези дъждове . Дано не станат пак.....
                          Днес като заваля - бях в Лилково . Реших да пробвам новите гуми дето сложих и .... се качих през Ситово до Бяла Черква . Доста добре си беше . Кал и дъжд колкото си искаш.....
                          Видях найлоновите палатки на Румънците - на разклона на пожара.
                          Срещнах само един Мерцедес G ( военно зелен с гюрук и дете в колата )и един ЛР Диско двуврат -бял . Номерата няма да пиша .... но ако се познаят и желаят организирано посещение на .... терените - да се обаждат. Но може и да не са от Форума !
                          Вие намокрихте ли кардана днес някъде ?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Разходки около Пловдив!

                            Аз не. Но утре след 5ч., ако не ми мине котка път ще се разтъпча нагоре.
                            Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                            Opel Frontera V6

                            Коментар


                            • #29
                              До: Разходки около Пловдив!

                              Здравейте, бих искал да стана член на "Пловдивската група".
                              Възможно ли е това?
                              От 2 години карам Frontera и не мога да си намеря компания за малкото свободно време с което разполагам за разходки извън пътя.
                              Имам доста приятели с "паркетници" но те все или нямат време или трасето било хард за тях или .....
                              Разбрах че се събирате всеки петък от 19.00 в Графит и исках да питам дали мога да се присъединя към вас някой път след 20.00 защото до тогава съм на работа.
                              0877 83 30 90 - Жоро

                              Коментар


                              • #30
                                До: Разходки около Пловдив!

                                Първоначално публикуван от stanlypld Преглед на мнение
                                Здравейте, бих искал да стана член на "Пловдивската група".
                                Възможно ли е това?
                                От 2 години карам Frontera и не мога да си намеря компания за малкото свободно време с което разполагам за разходки извън пътя.
                                Имам доста приятели с "паркетници" но те все или нямат време или трасето било хард за тях или .....
                                Разбрах че се събирате всеки петък от 19.00 в Графит и исках да питам дали мога да се присъединя към вас някой път след 20.00 защото до тогава съм на работа.
                                Здравей,
                                Групата е отворена и мисля, че няма проблем да се запишеш.
                                Всеки петък се събираме и 19 е ориентировъчен час. Когато можеш заповядай.
                                Поздрави
                                ОФА 2.0 Спорт "96
                                Боян 0898642831

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X