Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събрания на Клуб Офроуд Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събрания на Клуб Офроуд Пловдив

    Беше решено на 15.Ноември.2017г. в Сряда от 19.00 в Пловдив, ул.Васил Соколов №2. сградата е на ДФ Пловдив112 да се проведе УЧРДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ. В момента нарочени лица се подготвят документално. Поканени да участват са всички, които желаят да са учредители и участници в бъдещия КЛУБ, да изберат управителен съвет, прецедател и да гласуват по всички въпроси, свързани с учредяването!
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

  • #2
    От: Учередително събрание на Офроуд Пловдив

    Това ще е сдружение с идеална цел, търговско дружество, фондация, партия... някакви цели, проект за устав? Дайте мъничко разяснения, ако може. Принципно съм заинтересован. Благодаря.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Учередително събрание на Офроуд Пловдив

      Кажи кои са нарочените лица, за да се ориентираме дали ще е нещо добро.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #4
        От: Учередително събрание на Офроуд Пловдив

        ...

        Коментар


        • #5
          От: Учередително събрание на Офроуд Пловдив

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Това ще е сдружение с идеална цел, търговско дружество, фондация, партия... някакви цели, проект за устав? Дайте мъничко разяснения, ако може. Принципно съм заинтересован. Благодаря.
          Сдружение с не стопанска дейност, осъществяване общественополезна дейност или частна полза, кое от двете ще се реши на събранието.

          Коментар


          • #6
            От: Учередително събрание на Офроуд Пловдив

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Кажи кои са нарочените лица, за да се ориентираме дали ще е нещо добро.
            Нарочените лица са хора който са нагърбиха да се запознаят как става учредяването на клуба а не ,че те ще са в управителния съвет.Учредяването на управителен съвет и прецедател ще се реши чрез гласуване от всички които искат да го има този клуб.Идеята е всичко да е чисто и ясно от самото начало и решенията да се вземат от всички членове на клуба чрез гласуване,за това е важно всеки които иска да го има този клуб да се чувства специално поканен.

            Коментар


            • #7
              От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

              То е имало среща и на 06, ама аз не съм видял, сега имам ли право на посещение, след като не съм бил 1вият път
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #8
                От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                То е имало среща и на 06, ама аз не съм видял, сега имам ли право на посещение, след като не съм бил 1вият път
                Разбира се ,че имаш право, и не само ти а и всеки които иска това нещо да се случи.

                Коментар


                • #9
                  От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                  Ще изкажа позицията си с едно изречение. Аз искам и ще бъда там.
                  Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                    Без проекто-устав, цели и насоки за развитие няма как да се случи това. Чисто документално не може да се подаде в съда без тези неща. А да се решават на учредителното събрание е немислимо - предполагам всеки знае какво е говорилня.
                    Пиша го това с цел не да се заяждам, а се надявма да се приеме градивно.
                    За съжаление нямам възможност да дойда на 15ти
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #11
                      От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                      Стояне, ще се радвам да се присъединиш към групата. И за да не бъда толкова голословен ще кажа някои неща;За да се създаде клуб първото и най-важно нещо е да има хора които да имат обща кауза и желание това да се случи. Сега малко юридически, ето документите които трябва да се внесат в съда:
                      • Заявление за вписване. Заявлението се подписва от всички членове на управителния съвет. Ако вместо управителен съвет, сдружението има едноличен управителен орган – управител, заявлението трябва да е подписано от управителя.
                      • ПРОТОКОЛ ОТ УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ;
                      • Устав;
                      • Образци от подписите на лицата, които ще представляват сдружението – нотариално заверени;
                      • Удостоверение за уникалност на наименованието;
                      • Свидетелство за съдимост на членовете на управителния съвет;
                      • Документ за платена държавна такса за вписване на сдружението.


                      • Стояне, мисля, че не си прав за учредителното събрание, всичко трябва да започне с това. На учредителното събрание се избира име на клуба, прецедател, управителен съвет който в зависимост от това дали ще е с обществена дейност или частна полза варират и хората. Като в първия вариант минимума е 7 човека, а във втория 3 души, след това се приема устав които ще определи това сдружение с каква цел и дейност е, а не вътрешният правилник на клуба. Много хора ги бъркат двете неща, събранието протича с предлагане и съответно гласуване за и против, а не да се превръща в говорилня. Доста се отплеснах по темата, мисля, че тези неща на срещата трябва да се изясняват и приемат.
                      Последно редактирано от Lesov; 11-11-17, 11:33.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                        Самото заглавие на темата(Учредително събрание на Офроуд Пловдив) предполага, че ще се направи ПРОТОКОЛОТ УЧРЕДИТЕЛНОСЪБРАНИЕ, който регламентира клуб. Т.е. решението вече е взето.
                        ...от някой...някъде...
                        Господа учредители!
                        Моля да бъде разяснено кои са инициаторите, както и кога и къде е взето това решение. Понеже до последната неделя никой не е споменавал за такова нещо. Може би е важно да се каже, че не съм пропускал мероприятие тази година, за разлика от...
                        И за да не помисли някой, че съм против ще споделя, че намирам за уместно предварително да се определи целта, идеите и формата на тази идея, както нагоре хората питат. Не на последно място-да се даде време за популяризиране на мероприятието, за което е нужно повече от една апокрифна сбирка.
                        Какво ще се учредява там на 15-ти на никой не е ясно, а вие вече избирате управителен съвет и т. н. Според мен това не трябва да е учредително събрание.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          Самото заглавие на темата(Учредително събрание на Офроуд Пловдив) предполага, че ще се направи ПРОТОКОЛОТ УЧРЕДИТЕЛНОСЪБРАНИЕ, който регламентира клуб. Т.е. решението вече е взето.
                          ...от някой...някъде...
                          Господа учредители!
                          Моля да бъде разяснено кои са инициаторите, както и кога и къде е взето това решение. Понеже до последната неделя никой не е споменавал за такова нещо. Може би е важно да се каже, че не съм пропускал мероприятие тази година, за разлика от...
                          И за да не помисли някой, че съм против ще споделя, че намирам за уместно предварително да се определи целта, идеите и формата на тази идея, както нагоре хората питат. Не на последно място-да се даде време за популяризиране на мероприятието, за което е нужно повече от една апокрифна сбирка.
                          Какво ще се учредява там на 15-ти на никой не е ясно, а вие вече избирате управителен съвет и т. н. Според мен това не трябва да е учредително събрание.
                          Войводо, лично аз на последната ни неделна разходка, разясних на присъстващите, какви са ни намеренията и съобщих няколко пъти за инициирането на първата среща (проведена миналият понеделник 06.11.2017г) в която да обсъдим трезво, дали да имаме желание за сформирането на официален клуб. Темата през последните години е разисквана N'пъти и нещата са доста ясни. В момента е налична група от хора, имащи желание да се нагърбят с организацията по създаването на Истински, Реален Клуб и ние ги подкрепихме.

                          Сега с тази тема, най-официално се канят всички желаещи да вземат участие в учредителното събрание за създаването на Офроуд Клуб Пловдив.

                          Целта не е да се обвиняваме, че някой иска да направи нещо градивно и не е успял да информира всички.

                          Целта ни е да се вдигне достатъчно шум, за да се информират колкото се може повече заинтересовани хора от това Пловдивско общество!
                          ... и да се обединим върху каузата, създаване на ОФИЦИАЛЕН КЛУБ на Пловдивската Група.
                          www.4x4Trips.bg

                          Коментар


                          • #14
                            От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                            Без проекто-устав, цели и насоки за развитие няма как да се случи това. Чисто документално не може да се подаде в съда без тези неща. А да се решават на учредителното събрание е немислимо - предполагам всеки знае какво е говорилня.
                            Пиша го това с цел не да се заяждам, а се надявма да се приеме градивно.
                            За съжаление нямам възможност да дойда на 15ти
                            Стоянски, ако имаш желание, ще има възможност и по-рано да се включиш в организацията... както и по-късно, при подготвени вече документи и направени някакви стъпки по създаването!
                            Тук по-важно е да имаш желание

                            Ако имаш някакви въпроси по темата или предложения, ще се радвам да се чуем и ги обсъдим.
                            (актуалният ми номер е 0877 001111)
                            Последно редактирано от Lesov; 12-11-17, 07:21.
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • #15
                              От: Учредително събрание на Офроуд Пловдив

                              Момчета,ние минахме по този път,хванахме си адвокат,платихме си ,и всичко беше ток,и стана бързо.Само казвам де
                              голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X