Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
    Дяволче! Специални благодарности! Поздрави на Джанго и тайфата. Разходката бе супер. Джипките прииждаха и си отиваха. Движихме се около средно 14-15 броя. Час на прибиране 22.30. За някои и по-късен се очертава. Много дълъг маршрут-около 200 км с асфалта. Имаше интересни участъци и участници. Всичко завърши добре и без поражения. Бих искал да кажа нещо за Нисаните, но не мога от скромност. Чакаме фотографите да си кажат тежката дума. Ице ти сигурен ли си, че не сме набрали и някоя отровна гъба? За нас, не за теб.
    Ники,вече опънах 2 тигана и още съм жив...и не само,ами още ми се "доживява" !
    пп:за 30-те секунди,дето ме чакахте, явно съм напълнил чувала ...,е сега трябва да ги ям и поливам яко с бира,ама както видя днес се поизморих...

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      За теб не се притеснявам. Спрях специално да си набереш чувала. За мен си се притеснявам. Да не съм сложил някоя печурка! Сериозно!
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        а кога ще е следващата сбирка...да взема и аз да се появя че извиненията за новото училище вече не вървят

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
          За теб не се притеснявам. Спрях специално да си набереш чувала. За мен си се притеснявам. Да не съм сложил някоя печурка! Сериозно!
          Ами правилото е просто -дръж се за мен и ЩЕ ОЦЕЛЕЕШ и с джип,и с Nissan, и с гъби и т.н.

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            А колегата Велев да заповяда следащия петък да ни "види" що за стока сме .

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Хе хе. Спирам станцията с 8 канал и виждам, че тук лакардиите продължават.

              Ето част от снимките. Ще има и портрети отново. https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...920/index.html
              Иван
              ivanp98[at]mail.бг

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Малко моменти от днес:
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  А колегата Велев да заповяда следащия петък да ни "види" що за стока сме .
                  абе...познавам 3-4 човека...ама те май са ме позабравили

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Поздрави на вскички колеги !Малко статистика от вчера - общо изминати километри 263 ,от тях по черно 124 , бутане на джипки на ръка 0 ,изтеглане на джипки с колан 1 ,разпъване на лебетки 0 , ремонт на джипки по пътя 1 ,тръгване от Пловдив-10 часа пребиране 22,30 часа ,най-ниска температура на въздуха 9,1 градуса най- висока 18,3 градуса ,общо учасвали брой джипове 17 /ако някой изобщо можа да ги преброи със паркетниците / от тях на бензиностанцията във Пирдоп 8 !
                    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Ахааа ..значи вие сте били .. махнахте ми на Лукойл-а в Пирдоп.. Аз ви поздравих с клаксона ... и обърнах за да спра да ви видя . ама вече бяхте запалили гумите на изток .....
                      Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Живили сте тая сутрин след гъбите ?..
                        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Снощи ядохме и сега закусваме с гъбки в масло. От снощното меню липсва само бирата, що'т след малко тръгвам за София.
                          Благодаря за разходката. Пак се учудих какво може стандартно Диско
                          00359893488603

                          ....нямам си вече LR...

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Ето и малко портрети

                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/Niger/20090920_p/

                            Който има трака на разходката, моля да ми го изпрати на пощата от подписа ми!
                            Последно редактирано от Niger; 21-09-09, 09:39. Причина: искането на трака.
                            Иван
                            ivanp98[at]mail.бг

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от Niger Преглед на мнение
                              Ето и малко портрети

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/Niger/20090920_p/

                              Който има трака на разходката, моля да ми го изпрати на пощата от подписа ми!

                              Колега снимките ти са уникални ! Поздравления
                              www.4x4Trips.bg

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                И при мен има доста снимки и клипове но ще ги кача най рано довечера.
                                Иначе беше голяма веселба.
                                0877 83 30 90 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X