Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
    Вземете и по шише нафта да почерпите;е може и бензин.
    Мале, мале ... на там ли отиват нещата ... на по шише нафта


    www.4x4Trips.bg

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Lesov пусни някоя снимка от Шумен да се видя,че в темата Шумен 500 имаше само една
      [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Венци,съгласен ли си да кача файловете от диска в домейна?

        П.С. сега разбрах че сте се разбрали с Стоян той да ги качи...
        Последно редактирано от gogo_spama; 11-12-09, 21:03.

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Не сте ли на сбирката? Аз мисля, че ще има напиване в чест на новата колежка, а те се прибрали рано, рано. За филма да дадете линк и в темата за разходката
          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            ами...нали съм на 15 и.....а и имаше някакъв банкет...силна музика и не можехме да се чуваме добре.....поне аз не чувах добре де

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Първоначално публикуван от gogo_spama Преглед на мнение
              Венци,съгласен ли си да кача файловете от диска в домейна?
              ......
              Аз съм Иван (Niger) Венци още пие на масата в Русалка. Малко по-късно ще ти отговори. Друг път да не си оставя лаптопа със запомнена парола за влизане във форума.
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                За пръв път с групата....впечатляващо присъствие, яка, много яка компания!!! Чувствах се като в кино- сякаш гледах един непознат, но много интересен филм..Банкетът на "еди-кой-си " наруши до известна степен опознаването...защото просто се гледахме и никак не се чувахме, музиката беше на фул и ....между "Бяла роза" и "Bonеy M" от време на време си говорехме нещо, викахме, посмяхме се, запознавахме се, не, че запомних никове..но запомних фейс-ове и по тях ще се ориентирам. Масите бяха на "Г" и чупката се яви препятствие за комуникация.....но ....там имаше толкова прекрасни хора, така освободени, така весели....просто беше чудесно....много сериозна група, чест за мен е да съм в нея! Филибето е просто приказка без край, уверявам се наистина.....и ....да не забравяме, че се очаква неделна среща из Родопите, доколкото можах да чуя, между разговорите за Италия, джипове, скоростни кутии, ауспуси, сервизи, бързо растящи дървесни видове за двор и Калаша.., защото ми беше най-близо като стол разстояние и който просто е едно бижу в тандем с жената до него, толкова красиви чифт очи в една двойка скоро не бях виждала...евала!....И всички останали са така обаятелни по своему, но просто бяха далеч от мен и никак не можех нито да ги видя, нито да ги чуя...Какво да кажа още...така хубави хора имаше там..., хубави с душите и присъствието си, но не можех да говоря с тях, нито да ги чувам какво казват....за което няма да се извиня, защото не съм виновна....но това бе просто велика емоция, независимо от адския шум. Пожелавам на всеки да го изживее и да се почувства част от истинския живот и от задругата на този съвършен по своему пръстен.
                Последно редактирано от Dan7; 11-12-09, 23:14.

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Колеги днеска в Русалка като взехте да пляскате ни накарахте да се изчервим ама беше много добре

                  Ники мерси за алкохола,съжалявам че повечето си бяхме с колите.

                  Благодаря на Дани за ласкателствот

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                    ! Филибето е просто приказка без край, уверявам се наистина.....и ....да не забравяме, че се очаква неделна среща из Родопите, по
                    Е казвайте къде ще е срещата за неделя де!
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Е казвайте къде ще е срещата за неделя де!
                      Руси,срещата е тайна за неприсъствалите тази вечер !

                      пп: шегичка,бе !

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Руси,срещата е тайна за неприсъствалите тази вечер !

                        пп: шегичка,бе !
                        Ами аз бях ама не знам,май е тайна и за тези които бяхме там

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          За неделя Войводата предложи да проверим двата пътя Дедово-Б.Черква до където ни е кефффф.До Дедово асфалт после ????? и обратно.Става до някъде и за неподготвени коли.Има кръчмички и покрай тях се връщаме обратно-( Дедово - Храбрино-Пловдив)- асфалт.
                          Среща центъра на Храбрино = 9.30 ?? Неделя
                          ?? Днес точен час.
                          От 4h компа ще ми е под седалката до 17 може би.

                          Сексуална утрин на ВСИЧКИ

                          Венци
                          0887551059
                          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                          TOYOTA BJ40 3.5D
                          Венци 0887551059

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Филма и снимките от Смолян, вече пътувът към сървъра. Линка ще бъде пуснат в темата
                            Дискусиите относно разходки нека бъдат в подходящите теми, че да не става бъркоч
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Тък;о си бях изградил добро мнение за компанията и го развалихте. Върнах си 2/3 от алкохола;
                              Последно редактирано от nikita66; 12-12-09, 15:38.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Донеси остатька утре,та да си трьгнем така
                                [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X