Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
    Колеги,
    от два дена търся акумулатор за моята камила и в скъпия ни град Пловдив не мога да намеря.
    Търся акумулатор 70-75 Аh стартов ток 650-700 А по EN с ляв плюс, необслужваем (не AGM не ми е по джоба) дължина на акумулатора 270-280 мм.

    Ще ви бъдя благодарен ако ме упътите до свестен търговец (само адрес е достатъчен), не съм на зор сега е топло и пали, ама не се знае до кога ще е така.
    ето ти един телефон
    0898428708
    Ще ти вдигне Венелин
    Кажи, че се обаждаш от името на Венелин - адаши сме, и съм почти уверен, че проблема ще е решен

    успех

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Наскоро си купих BOSH S5 74Ah 750A стартов ток от Практикер. Цената беше около 210лв. Акумулатора е необслужваем, са гаранция 3 години.
      Ето ти данните:
      http://www.bosch.bg/bg/products/car_...6_s5_s4_s3.pdf
      LZ1AID

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Провери ли при дилърите на Монбат, ако нямат може да звъннеш в Монбат в София и да ти го изпратят до някой от тяхните дилъри, последния път ми ги пратиха в Пазарджик . Ако не ти обърнат внимание ми пиши едно лично да пробвам аз .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Благодаря за отговорите,
          поръчах на едно място Монбат Премиум и чакам да го доставят, защото се оказа че в Пловдив такъв акумулатор няма.
          За Бош S40270, какъвто го дават по тяхния каталог, проверих в Авел - нямаха.
          Въобще кризата се отразява и на този сектор, въпреки че традиционно търговията с акумулатори е сезонна, никой не зарежда редки и скъпи модели.
          Представителя на Монбат даже не знаеше, че има Премиум 75 Аh с ляв плюс.
          Не бързай ако искаш да стигнеш
          __________________________________
          Discovery II TD5 10P

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Аз си взех FIAAM ли беше FAAM ли от КОСЕР и съм доволен много ама с -30% и 80Ah 720A ми легна 147 лв.
            0877 83 30 90 - Жоро

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Наздраве, дружинаааааа ! Защо сме толкова много на масите,а толкова малко в тази тема !?
              пп: Давайте идеи за неделя, Евгени покани на Циглов чарк.

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                Наздраве, дружинаааааа ! Защо сме толкова много на масите,а толкова малко в тази тема !?
                пп: Давайте идеи за неделя, Евгени покани на Циглов чарк.

                Смятам, че трябва да подкрепим колегите

                групата е веселяшка а и около Цигов чарк е толкова приятно !
                www.4x4Trips.bg

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Аз смятам да ходя на Смолянското събиране 28,29 11м. за сега ако не ми мине котка път и ако се съберем повече хора от Пловдив.

                  А за тази неделя ако успея да се освободя до 10:00 сутрента съм навит като заиче на прожинка да тръгна за Батак

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Кой ще ме вози на Батак в неделя. хора смилете се над сирачетата които си нямат джип .... ех беднотия
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                      Кой ще ме вози на Батак в неделя. хора смилете се над сирачетата които си нямат джип .... ех беднотия
                      +1
                      ако ти е приятна моята компания няма проблем !!!
                      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        От каде колеги в Пловдив може да купи радиостанция и на какви цени ?

                        Доколкото си спомням имаше идея да се съберем повечко и да ги купим заедно за да има отстъпка ,ама май нищо не се получи !
                        Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                        костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                          Кой ще ме вози на Батак в неделя. хора смилете се над сирачетата които си нямат джип .... ех беднотия

                          Да бе мирно седяло, не би чудо видяло.
                          Иван
                          ivanp98[at]mail.бг

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            Наздраве, дружинаааааа ! Защо сме толкова много на масите,а толкова малко в тази тема !?
                            пп: Давайте идеи за неделя, Евгени покани на Циглов чарк.
                            Братята също имат предложение, показвам, че може да не сте забелязали
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=77026
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                              От каде колеги в Пловдив може да купи радиостанция и на какви цени ?

                              Доколкото си спомням имаше идея да се съберем повечко и да ги купим заедно за да има отстъпка ,ама май нищо не се получи !
                              Ако не си наясно с радиостанциите, не бързай сам да я купуваш. Има много детайли които са важни, и много които не са важни. Всичко това ще обърка човек който не е наясно. Допитай се поне до Veni1.

                              Ако си наясно с модела който ти трябва, можеш да си я поръчаш по интернет. Идва за около 3 седмици. Във форума има теми които ще ти помогнат да се спреш на характеристики които мислиш, че са важни за теб и да те насочат в избора.
                              Иван
                              ivanp98[at]mail.бг

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Предлагам днес 21.11.09 всички да поткрепим Жоро калаша с едно задружно ЗДРАВЕИ от долният краи на елхата на копчетата към 10.30 11.00 часа носете си и станциите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X