Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Първоначално публикуван от pajero I Преглед на мнение
    Предлагам днес 21.11.09 всички да поткрепим Жоро калаша с едно задружно ЗДРАВЕИ от долният краи на елхата на копчетата към 10.30 11.00 часа носете си и станциите
    "+"
    Желателно е кречетало и по възможност мегафон !

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Първоначално публикуван от Niger Преглед на мнение
      Ако не си наясно с радиостанциите, не бързай сам да я купуваш. Има много детайли които са важни, и много които не са важни. Всичко това ще обърка човек който не е наясно. Допитай се поне до Veni1.

      Ако си наясно с модела който ти трябва, можеш да си я поръчаш по интернет. Идва за около 3 седмици. Във форума има теми които ще ти помогнат да се спреш на характеристики които мислиш, че са важни за теб и да те насочат в избора.
      Несъм наясно нито какво ми трябва нито колко струва ! 5-вечери чета темите за станцийте и ми става още по батак !Май ще говоря със Veni1 и после ще .....
      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Благодаря на всички колеги, който дойдоха и ме подкрепиха ,трогнат съм, а и хората с който работя се шашнаха особено като взехте един по един да изкачате с тези станции ще ви похваля на Дядо Коледа всички.

        Още немога да повярвам, че аз утре ще окрасявам елха, а вие ще карате междо елхи. Пожелавам ви приятно каране на всички и весело изкарване.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          е, телефоните ми ги има на сто места
          о889 3оо 455
          Veni1 e Вени иначе

          звънни, ще си говорим, ще се видим, и ..
          ще измислим някакво решение

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
            Благодаря на всички колеги, който дойдоха и ме подкрепиха ,трогнат съм, а и хората с който работя се шашнаха особено като взехте един по един да изкачате с тези станции ще ви похваля на Дядо Коледа всички.

            Още немога да повярвам, че аз утре ще окрасявам елха, а вие ще карате междо елхи. Пожелавам ви приятно каране на всички и весело изкарване.
            Друг поглед на нещата:
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
              Несъм наясно нито какво ми трябва нито колко струва ! 5-вечери чета темите за станцийте и ми става още по батак !Май ще говоря със Veni1 и после ще .....
              Първо си намисли за какво ти трябва и колко пари ти се дават.

              Това дето си го чул за колективни поръчки, май умря. Тия станции по 70лв. нещо не ги внасят вече. Чакаме на късмет. Другата версия е да дадеш повечко пари и вече има голям избор.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Ех,добре си е карате вие.От връх на връх,насам натам а не се сещате да минете да ме видите жив ли съм или умрял.Джипа е в бокса а така ми се кара но понеже за момента имам само трактор него си го карам.
                Калашче чудех се кои да търся да ми окраси една елха до хижата(4-5пъти по голяма от тази на центъра)но вече няма да търся никои....ТИ СИ ЧОВЕКА
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                  Ех,добре си е карате вие.От връх на връх,насам натам а не се сещате да минете да ме видите жив ли съм или умрял.Джипа е в бокса а така ми се кара но понеже за момента имам само трактор него си го карам.
                  Калашче чудех се кои да търся да ми окраси една елха до хижата(4-5пъти по голяма от тази на центъра)но вече няма да търся никои....ТИ СИ ЧОВЕКА
                  Днес още малко и да докараме до теб-обикаляхме около Кръстова гора....със скара,разбира се !
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                    Ех,добре си е карате вие.От връх на връх,насам натам а не се сещате да минете да ме видите жив ли съм или умрял.Джипа е в бокса а така ми се кара но понеже за момента имам само трактор него си го карам.
                    Калашче чудех се кои да търся да ми окраси една елха до хижата(4-5пъти по голяма от тази на центъра)но вече няма да търся никои....ТИ СИ ЧОВЕКА
                    За сега мисля да е първата и последната голяма елха която украсявам,това е все едно да прегръщаш таралеж

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      ама те даваха по Европа ТВ преди секунди, нали
                      а пък ти си прегръщай таралежа

                      ако тя не е доволна, обади се - много му разбираме на прегръщането

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                        За сега мисля да е първата и последната голяма елха която украсявам,това е все едно да прегръщаш таралеж
                        Ти ще видиш таралеж ..., като се ожениш !

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          Ти ще видиш таралеж ..., като се ожениш !
                          стига бе, някои от нас са видели по няколко...

                          и все - в гащите....

                          наздраве

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            Днес още малко и да докараме до теб-обикаляхме около Кръстова гора....със скара,разбира се !
                            Да бяхте наминали.Тази седмица при мен времето беше...Агнешко.Само че не ям агне....падам си по свинщините
                            Със себе си съм имал повече проблеми,
                            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Не можах да се видя ще чакам повторение
                              Трябваше да спра Тераното до елхата

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                                Не можах да се видя ще чакам повторение
                                Трябваше да спра Тераното до елхата
                                С табелка ... ПРОДАВА СЕ

                                или ...
                                www.4x4Trips.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X