Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
    na men vsi4kite koli sa mi v boksa
    Аз мислех в неделя да направя по прилична Тойотата и отляво преди да драпнем дървото та да има естетически вид ама ти от рано ми прекарши мераците.
    Със себе си съм имал повече проблеми,
    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      http://www.vbox7.com/play:131ac28a
      Най-големия-Василис Карас ще е на 30 ноември 2009 в София в НДК.Има ли любители на гръцката музика да ходиме заедно на концерта ?

      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
        http://www.vbox7.com/play:131ac28a
        Най-големия-Василис Карас ще е на 30 ноември 2009 в София в НДК.Има ли любители на гръцката музика да ходиме заедно на концерта ?
        Ще ми скъсаш сърцето и ще се изям от яд!! С тия моите гости не мога да мръдна никъде. Много ми се искаше да дойда, ама.....мамка му и прасе..
        00359893488603

        ....нямам си вече LR...

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Златко,мисля че досега май Василис Карас не е идвал в България.И не знам кога пак ще дойде.За мен той е наистина най-големия и това е събитие по-голямо от идването на Мадона и тям подобни взети заедно..Има още много време-повече от месец,така че ако решите ще е купон.Аз съм там 90 %-само да не ми мине котка път...пу,пу,пу..
          Ето и едно поздравче за всички почитатели на гръцкото,а другите да усетят LIVE-купона..
          http://www.youtube.com/watch?v=8toa3...eature=related
          Последно редактирано от peterbg1; 26-10-09, 17:43.
          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Златко, става въпрос за 30 НОЕМВРИ.
            И аз така се полъгах първоначално, ама Петър ме просветли
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Така съм се ошашавил, че не съм видял месеца..как стои въпросът с билетите - цена?
              А, че Карас е най-големият...само Даларас....ама той е от друга галактика
              00359893488603

              ....нямам си вече LR...

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Утре ще разузная за билетите.
                [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Ей сега звъннах до билетния център на НДК.Телефонистката не беше от най-любезните,но преди да затвори изстреля- "Билетите са от 40лв. до 100 лв"..без повече обяснения.!!!
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                    Златко,мисля че досега май Василис Карас не е идвал в България.И не знам кога пак ще дойде.За мен той е наистина най-големия и това е събитие по-голямо от идването на Мадона и тям подобни взети заедно..Има още много време-повече от месец,така че ако решите ще е купон.Аз съм там 90 %-само да не ми мине котка път...пу,пу,пу..
                    Ето и едно поздравче за всички почитатели на гръцкото,а другите да усетят LIVE-купона..
                    http://www.youtube.com/watch?v=8toa3...eature=related
                    Идвал е веднъж-2005 пя в Дионисос (подлеза на НДК).
                    Прилагам доказателство (извинявам се за качеството)
                    Прикачени файлове
                    0+

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Супер.Не знаех,че е идвал-нямало ме е в България по това време,иначе щях да съм бил там..
                      Ти явно си бил ?!?! Айде пак !!
                      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                        Супер.Не знаех,че е идвал-нямало ме е в България по това време,иначе щях да съм бил там..
                        Ти явно си бил ?!?! Айде пак !!
                        Тази музика я обичам в подходяща обстановка(с подходяща консумация и място за танци...). В НДК това е трудно...
                        0+

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          А,бе,и аз така...,ама кво да правим..то в Пловдив вече май таверни не останаха..Освен да идем в Гърция да го слушаме в някое "бузуки" ?!?!
                          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Първоначално публикуван от Emil (0n4o) Преглед на мнение
                            Тази музика я обичам в подходяща обстановка(с подходяща консумация и място за танци...). В НДК това е трудно...
                            На хижата обстановката се оказа изключително подходяща.
                            Пък ако има проблем - увеличава се количеството на спирта или градуса.
                            Бе Петьо, много арно, ама хубавите таверни много скъпи. То това хептен аргонавтска експедиция ще бъде.

                            Ама с обкръжението прездента - винаги.
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Скъпи са ,ама 1 път може да си позволи човек.Ще се лишим от нещо друго ..или като блондинките-ще минем 5 пъти на червено и ако не ни хванат със спестените пари ще финансираме таверната..
                              [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                              Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Най-доброто бузуки с оркестър в България в момента свири в Пловдив- на Мария Луиза,до баня Здравец(не споменавам имена)четвъртък-петък-събота-ще останеш доволен.
                                0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X