Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Наште хора пак са се обърнали гледам , и пак на равното , ама май са продължили.

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      От последната разходка до Пирдоп ми остана един гаечен ключ 22/24. Някой от вас беше така добър да ми услужи за свалянето на стабилизиращата щанга отзад. Бих искал да го върна..
      00359893488603

      ....нямам си вече LR...

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
        Има ли някой на Ти с навигациите за PDA устройства? От скоро съм с HTC Tytn 2 с инсталирана IGO My Way 8 /уж има някви карти, но не се показват на навигацията, а може и да няма, не съм ровил много/. Мисля да сложа и Гармин освен Игото, защото картите са по-добри. Знам, че във форума е писано много, , но ако има някой разбирач да си признава в удобно за него време да направим среща да инсталираме карти и евентуално Гармин /бирата от мен, а може и нещо на скара/. На първо време ще се задоволя с карта на България, може би на няколко околни страни и евентуално на държавите от България до Англия /не че смятам да ходя с кола, но все пак/. Не е спешна работата, още повече, че аз не съм в Пловдив в момента. Благодаря предварително на отзовалите се.
        Мога да помогна и с двете.Обади се като се върнеш в Пловдив
        Subaru Forester 2.0t EJ205
        Автосервиз FLEXAUTO

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
          Наште хора пак са се обърнали гледам , и пак на равното , ама май са продължили.
          Заслужават адмирации. Като видях наклоните мога да кажа, че на малко хора би им стискало въобще да преминат, камо ли да си чупят джипката. Наистина си е страшничко. Това, че се е обърнал, нормално за този тип състезания. Почти половината го направиха. Поздравления за хъса на Наско и Антон, щото ние все пак сме повечко теоретици
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Дааа..Браво на Наско и Антон.То на Наско май му харесва да обръща колите..
            Iceman,а как е въпроса с навигация SONY NAV-U72T ? Имам такава,но само за Западна Европа-до Австрия включително.Иска ми се да я update-твам с карта на България и региона.Ако може нещо да се направи съм готов да си платя.
            [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
            Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Дума не обелвате за днешната разходка...
              Петре, ако си намерил конкретния файл пиши ми на скайп - може да измислим нещо
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
                От последната разходка до Пирдоп ми остана един гаечен ключ 22/24. Някой от вас беше така добър да ми услужи за свалянето на стабилизиращата щанга отзад. Бих искал да го върна..
                Няма проблем с ключа имам още един в комплекта !На някоя от другите разходки ще си го получа !Радвам се че ключа свърши работа,нали за това го нося !!!
                Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Златко,беше писал преди за някакви радиостанции..Как вървят преговорите ?Ще има ли да си купиме или да си поръчаме самосиндикално.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Няма да поръчвате индивидуално. Групово - има отбив от цената.
                    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                      Няма да поръчвате индивидуално. Групово - има отбив от цената.
                      Взех и аз да се зарибявам за станцийка, ако правите групова заявка - обадета ми се
                      www.4x4Trips.bg

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                        ..От скоро съм с HTC Tytn 2 с инсталирана IGO My Way 8 /уж има някви карти, но не се показват на навигацията,...
                        Звънни, ш'го оправим. Може и сега...да звъннеш.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                          Няма да поръчвате индивидуално. Групово - има отбив от цената.
                          За тия малките няма.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Поради факта, че ще отсъстваме около седмица се наложи спешно да пуснем темата за предстоящото мероприятие на х. Пашалийца. Дано датата устройва всички. Доста мислихме но няма много време за отлагане, че студа идва
                            темата е тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...954#post862954
                            моля, давайте съвети и предложения
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Ето малко снимки от неделния ден в Тетевен (с. Гложене)
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/Niger/teteven2009/


                              Ще има и традиционните портрети.

                              Ето и портретите
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...teven09_portr/
                              Последно редактирано от Niger; 28-09-09, 14:43. Причина: Добавяне на линк
                              Иван
                              ivanp98[at]mail.бг

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Браво на наще момчета за участието.И добре че е Ванката да снима

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X