Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изграждане на офроуд трасе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изграждане на офроуд трасе

    Колеги чудя се дали мога аз сам или със някой от вас партия да направим едно трасе за офроуд във моя земя със цел удоволствие и бизнес Имам полски и горски терени със различни квадратури На студенец имам два терена а на 3 4км от Пловдив ниви които не се обработват Въпросът е какви елементи трябва да съдържа трасето за да е интересно И колко площ приблизително ще ми (ни) е необходима за това начинание Ще трябва ли задължително присъствие на линейка и пожарна Или това изискване е само за състезания Писах във Митсубисши форума Но те ме насочиха към Съгражданите ми Казаха че Пловдивската група е МНОГО ЯКА Ще е хубаво ако се реализира Не знам дали сте на ясно че има вече закон за няма право да се навлиза в горски терени без разрешително от горското стопанство И има актове вече на лице Разрешителни могат да взимат само дърводобивни фирми и собственниците на горски масиви като мен Така че във скоро време няма да може да се кара свободно както до сега беше

  • #2
    От: Изграждане на офроуд трасе

    Колега ако си свободен днес след 20.00 ч.заповядай в Цетрал парк в градската градина, да се запознаеш с Пловдивската група там си организираме срещи всеки петък.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    RR Classic

    Коментар


    • #3
      От: Изграждане на офроуд трасе

      Благодаря за поканата колега Ще имам възможност другият петък Тъй като отсъствам от града в момента Аз по принцип повечето време прекарвам на вилата в Белащица отколкото в Пловдив че живея в центъра до Тримона и там е.... изнервящо Във Белащица е спокойно чисто и е близо Другият петък 4ти яну след нова год ще дойда задължително да се запознаем Как да позная кой е член на клуба? Няма да питам всеки ти член ли си на клуба

      Коментар


      • #4
        От: Изграждане на офроуд трасе

        Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
        Благодаря за поканата колега ... Аз по принцип повечето време прекарвам на вилата в Белащица отколкото в Пловдив ...
        Какво съвпадение! И аз така.

        Коментар


        • #5
          От: Изграждане на офроуд трасе

          Колега chrichri В Белащица ли имаш вила или другаде на близо? Питам че може и да се познаваме

          Коментар


          • #6
            От: Изграждане на офроуд трасе

            Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
            Колега chrichri В Белащица ли имаш вила или другаде на близо? Питам че може и да се познаваме
            Там точно.

            Коментар


            • #7
              От: Изграждане на офроуд трасе

              Е айде Кажи къде ти е вилата Аз съм в пресечката над централният магазин На 300 400м отляво Има един голям ротвайлер отлред Обади се ако искаш за кафе 0896344051

              Коментар


              • #8
                От: Изграждане на офроуд трасе

                Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
                Колеги чудя се дали мога аз сам или със някой от вас партия да направим едно трасе за офроуд във моя земя със цел удоволствие и бизнес
                Колега заповядай на срещите, всички са отворени за бизнес и ОХАААА и оФФ от роуда, ще помагаме.
                Печалбите са големи.
                Стерео-уредба 4000лв. участие Дакар......$ и ........
                ако не се срещнеш с групата няма как да се прави бизнес.
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • #9
                  Да си направим тогава и Офроуд банка

                  За изграждане на трасе освен земята притежавам и багер Който също ще е от голяма полза
                  Последно редактирано от sobax; 30-12-12, 19:11.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изграждане на офроуд трасе

                    На ми идеята ми харесва!
                    А може и "още една" чешма да опънем ,и без това всички сме айляци

                    Коментар


                    • #11
                      Не мога да кажа че съм много айляк, но винаги ще намеря време за някоя щуротия

                      Като се видим ще полафим И ще видим Заслужава ли си инвестицията изобщо дали са подходящи терените които притежавам И за какъв стил са подходящи То мераклиите са май доста Ще видим в последствие какво ще се случи Защото нали знаете "Едно е Да искаш. Друго е Да можеш. А трето и четвърто е..... Да го направиш !
                      Последно редактирано от sobax; 30-12-12, 19:12.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изграждане на офроуд трасе

                        Първоначално публикуван от BRO
                        Като се видим ще полафим И ще видим Заслужава ли си инвестицията изобщо дали са подходящи терените които притежавам И за какъв стил са подходящи То мераклиите са май доста Ще видим в последствие какво ще се случи Защото нали знаете "Едно е Да искаш. Друго е Да можеш. А трето и четвърто е..... Да го направиш !
                        Хайде утре ще се видим.
                        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                        TOYOTA BJ40 3.5D
                        Венци 0887551059

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изграждане на офроуд трасе

                          Как така утре На 4 януари ще дойда в кръчма Сентръл парк Нали там се събирахте от клубът

                          Коментар


                          • #14
                            От: Изграждане на офроуд трасе

                            Това http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=93076&highlight=%F0%E0%EC%EF%E0+%F1%EA%EE%EA%EE%E2%E5 не е лошо да си го имаш тук.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Изграждане на офроуд трасе

                              Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
                              Как така утре На 4 януари ще дойда в кръчма Сентръл парк Нали там се събирахте от клубът
                              Tой има предвид утре да дойдеш и да оставиш част от Паджерото и мераците си в калта...!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X