Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организационна тема за Трофи България 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Организационна тема за Трофи България 2012

    ... и си помагахме.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012104.jpg
Прегледи:2
Размер:205.2 КБ
ID:5380734

    Коментар


    • #47
      От: Организационна тема за Трофи България 2012

      За всички които си мислят, че да си около БФАС не е доходен бизнес ... хотел, пътни и по 50 лева на ден ...

      Нали уж служебните лица бяха на доброволен принцип ...
      Прикачени файлове
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • #48
        От: Организационна тема за Трофи България 2012

        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
        За всички които си мислят, че да си около БФАС не е доходен бизнес ... хотел, пътни и по 50 лева на ден ...

        Нали уж служебните лица бяха на доброволен принцип ...
        Това за служебните лица си е решение на комисия Офроуд, което не задължава съдийската комисия на федерацията, и се прилага, когато е възможно.
        Все пак, никой не е длъжен да спонсорира организаторите като заплаща от джоба си пътуване и настаняване.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #49
          От: Организационна тема за Трофи България 2012

          Наско,тия неща се дотоварят предварително.Не сме били в "кухнята на организацията",затова коментарите ще са общи.Първо,за догодина такива ситуации най-вероятно вече няма да има.Второ,ако сте имали някакви уговорки,различни от това,което се случва сега,изводите освен за вас/организаторите/ си остават и за нас/участниците и симпатизантите/.И на края риторичния въпрос-"Имали адже ба безплатен обяд?".Аз имам отговор,но с него няма да ангажирам никого.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • #50
            От: Организационна тема за Трофи България 2012

            Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
            ...за догодина...
            Не знам как се кашля с букви...
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #51
              От: Организационна тема за Трофи България 2012

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
              ...за догодина...
              ще дойда, но като спортен комисар към БФАС.
              Май май е по доходно отколкото като обикновен п.......
              Живота втора серия няма.

              Can-am Renegade 800R XXC
              Honda TRX 450ER

              Коментар


              • #52
                От: Организационна тема за Трофи България 2012

                Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                Наско,тия неща се дотоварят предварително.Не сме били в "кухнята на организацията",затова коментарите ще са общи.Първо,за догодина такива ситуации най-вероятно вече няма да има.Второ,ако сте имали някакви уговорки,различни от това,което се случва сега,изводите освен за вас/организаторите/ си остават и за нас/участниците и симпатизантите/.И на края риторичния въпрос-"Имали адже ба безплатен обяд?".Аз имам отговор,но с него няма да ангажирам никого.
                Радо , кажи отговора , че мисля и аз другата година да си подам кандидатурата за спортен комисар към БФАС ...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #53
                  От: Организационна тема за Трофи България 2012

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Това за служебните лица си е решение на комисия Офроуд, което не задължава съдийската комисия на федерацията, и се прилага, когато е възможно. Все пак, никой не е длъжен да спонсорира организаторите като заплаща от джоба си пътуване и настаняване.
                  Абсолютно си прав. На лицата им беше платен хотела. Ще им бъде платен и транспорта.

                  НО, знаеш че на 17.01.2012г. от Комисия Офроуд при БФАС са взети решения, едно от които е служебните лица да са на доброволен принцип ... толкова ли не можаха да се намерят хора, които да се откажат от хонорарите си и да дойдат на доброволен принцип в името на спорта ... Има и още нещо - изплащането на възнагражденията би трябвало да стане със "Сметка за изплатени суми", да се удържат данъци и в последствие това да се декларира в НАП, иначе организатора не може да си оправдае разхода.
                  Спирам да пиша по темата ....
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Организационна тема за Трофи България 2012

                    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                    ... толкова ли не можаха да се намерят хора, които да се откажат от хонорарите си и да дойдат на доброволен принцип в името на спорта ...
                    Кой направи техническия преглед на вашето състезание и колко му платихте?

                    Колко хора с правоспособност на съдии в БФАС има във вашия клуб? Ако има такива, колко от тях са с 1-а категория, та да могат да са главен комисар на състезание? А какво е положението в другите клубове?

                    Ако хората с необходимата правоспособност са една шепа, редно ли е да се очаква от тях да хвърчат из цялата страна по няколко пъти в годината за своя сметка (не само в пари, но и във време) "в името на спорта" ?!?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Организационна тема за Трофи България 2012

                      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                      Абсолютно си прав. На лицата им беше платен хотела. Ще им бъде платен и транспорта.

                      Преди да спреш да пишеш по темата обясни тук какво чака до сега, та не им плати транспорта???

                      Едно е да искаш да не се печели от офроуда , друго да им се бърка в джоба!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #56
                        От: Организационна тема за Трофи България 2012

                        Сега дойде официалният документ и банковите сметки .
                        От всички плащания "на ръка" ми висят над 400 лева данъци
                        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X