От: Неделни разходки / Пловдив 2012г
Само да не е пре-населено там! Иначе и на мен ми харесва идеята
Само да не е пре-населено там! Иначе и на мен ми харесва идеята
и ако вземат да минават карачи с джипки покрай нас, да си подготвим подходящи псувни за вдигнатия прах

Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар