Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за резачки в Пловдивската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тема за резачки в Пловдивската група

    Здравейте и от мен Имам две гори Имам и две резачки И то Партнер а другата е като на колегата Китайче Мога да ви кажа от опит Че със китаеца съм добил 80 кубика букова дървесина А след това е нарязана и на по малки размери за огрев Смених само веригата Видях че не е за подценяване тая гад Шината е голяма а моторът не се тормози Стига да си точиш веригата на време и да ползваш хубаво масло Няма да имаш грижи Когато я купувах си казах Ще пробвам пък ако не става хвърлям я без да съжалявам За тая цена не ми пука Но то се оказа добра за мое учудване Мога да демонстрирам Какво прави гадината Това е от мен колега

    Коментар


    • #32
      От: Тема за резачки в Пловдивската група

      Имах и руска резачка Дружба купувана от баща ми от СССР на времето Ма като почнах с нея останах без ръце Веднага я махнах

      Коментар


      • #33
        От: Тема за резачки в Пловдивската група

        Откъде мога да си намеря 30 см шина и съответната верига за моето китайче ( с гордия надпис STHIL на него) - в момента е с 40 см ( или 42)
        Колко може да ми струва това?

        Коментар


        • #34
          От: Тема за резачки в Пловдивската група

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Откъде мога да си намеря 30 см шина и съответната верига за моето китайче ( с гордия надпис STHIL на него) - в момента е с 40 см ( или 42)
          Колко може да ми струва това?
          Здравей , всеки магазин наSTHIL комплекта ще излезе не повече от 70 лв.
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #35
            От: Тема за резачки в Пловдивската група

            Ей тука http://vitolux.alle.bg/%D0%B7%D0%B0-...0%D1%82%D0%B0/ има телефони за връзка!
            Звъниш и питаш, струваше шината към 25 лева!!!
            Поздрави!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #36
              От: Тема за резачки в Пловдивската група

              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
              Здравей , всеки магазин наSTHIL комплекта ще излезе не повече от 70 лв.
              Зайко, приятелю, ако ми посочиш магазин на STHIL у нас, а не в Шанхай - имаш буре мавруд-асеновградски

              Повечето магазини са на STIHL...

              Ама при положение, че триончето е на пазарна цена 60 кинта, шина и верига за 70 няма да му купя

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Ей тука http://vitolux.alle.bg/%D0%B7%D0%B0-...0%D1%82%D0%B0/ има телефони за връзка!
              Звъниш и питаш, струваше шината към 25 лева!!!
              Поздрави!
              Много благодаря, след празниците ще врътна телефонче.
              Хм, все си мислех, че епицентъра на китайските резачки е около Хасково ( Аскую де ) - изненадан съм.
              Последно редактирано от Veni1; 29-12-12, 16:43. Причина: доп

              Коментар


              • #37
                От: Тема за резачки в Пловдивската група

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Зайко, приятелю, ако ми посочиш магазин на STHIL у нас, а не в Шанхай - имаш буре мавруд-асеновградски

                Повечето магазини са на STIHL...

                Ама при положение, че триончето е на пазарна цена 60 кинта, шина и верига за 70 няма да му купя



                Много благодаря, след празниците ще врътна телефонче.
                Хм, все си мислех, че епицентъра на китайските резачки е около Хасково ( Аскую де ) - изненадан съм.
                Е окей де нема проблем ама от истинските са ако резачката е подарак ти ко очакваш че и веригата и шината ли ще са. Нема проблем дай си точния адрес на лични ще ти испратя един комплект подарак ..А ВИНОТО ЩЕ ДОЙДА ЛИЧНО ДА СИ ГО ВЗЕМА....Старите хора са казали за 100 лв. магаре за 1000лв масрав.
                Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 29-12-12, 17:00.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #38
                  От: Тема за резачки в Пловдивската група

                  За съжаление са гола вода горките Аз освен бензинопилите имам две моторни косачки Бригс моторен свредел мотофреза мотоблок и генератор И когато съм ходил за да си поръчам някаква част за нещо Във агро центъра на Карловско Все ми се обяснява че е по хубаво да си купя нова машина Щото нямало да мога да си я поправя Луда работа колеги Вместо да те изслушат внимателно Все бързат да обясняват Как нямало да стане Мноооого тъпи пръчки Колко машини съм си поправил които намаше да станат Едно време имаше майстори които правеха сигменти ризи Когато отидеш и обясниш какво ти трябва Го правеха И то много добре Сега само те убеждават за глупостите които са си навили на пръста Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00898.jpg
Прегледи:2
Размер:120.8 КБ
ID:5438081

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тема за резачки в Пловдивската група

                    Пламене, резачката е жив ташак, ама ми върши някаква работица - да дялам някоя клечица за огънчето на децата, че се радват да ровичкат из жаравата.

                    Тъста ми я подари - не е Щил, СТХИЛ е - това е ВИКИ, мики, и всички останали имена от китайската индустрия.

                    Шината и веригата искам да ги сменя, щото дълга дъска просто не я ползвам, ако имаше 20 см, сигурно и такава щях да търся..

                    А пък за виното - ела, ела, ела....
                    (с молба да не настояваш да си тръгваш спешно, приятелю)

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тема за резачки в Пловдивската група

                      Питам ги за определен размер сигменти или за донагаждане на нещо Например Те ме питат за каква машина е Кво ги боли фара за каква е Нали им давам размера За Ферари е ОООО няма да стане Щото ни си я докарал ние да ти вземем паричките за ремонта И после ти казват Всички се прайте на майстори А аз само си трая и гледам до къде ще им стигне наглоста

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тема за резачки в Пловдивската група

                        Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
                        Питам ги за определен размер сигменти или за донагаждане на нещо Например Те ме питат за каква машина е Кво ги боли фара за каква е Нали им давам размера За Ферари е ОООО няма да стане Щото ни си я докарал ние да ти вземем паричките за ремонта И после ти казват Всички се прайте на майстори А аз само си трая и гледам до къде ще им стигне наглоста
                        Хм, докато все още мога да различавам Ст3 от 45, на продавача се доверявам, доколкото мога да му преценя компететността му ( меркантилността не мога да я преценя )

                        Коментар


                        • #42
                          От: Тема за резачки в Пловдивската група

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Пламене, резачката е жив ташак, ама ми върши някаква работица - да дялам някоя клечица за огънчето на децата, че се радват да ровичкат из жаравата.

                          Тъста ми я подари - не е Щил, СТХИЛ е - това е ВИКИ, мики, и всички останали имена от китайската индустрия.

                          Шината и веригата искам да ги сменя, щото дълга дъска просто не я ползвам, ако имаше 20 см, сигурно и такава щях да търся..

                          А пък за виното - ела, ела, ела....
                          (с молба да не настояваш да си тръгваш спешно, приятелю)
                          Вени имам и 29тка и сега в есената промоция си купих и 181ца с допълнително и резервна верига мисля че беше около 18 лева шините са скъпи . След нова година ще проверя и ще пиша ако те остройва цена копувам и пращам. ЕДНА ГОЛЯМА МОЛБА като си дялкаш клечките пази децата надалеч не се знае в кой момент може да изхвърчи някой елемент от китайчето . Ха Ха при мен като идва някой приятел заключам вратата и изхвърлям ключа от 3 етаж който е смел нека скача.
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #43
                            От: Тема за резачки в Пловдивската група

                            Мисля че са горе долу 40 45лв Не съм сигурен Нека някой по вещ в цените да каже

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X