Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за резачки в Пловдивската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тема за резачки в Пловдивската група

    Здравейте, колеги и колежки! Помните ли тази машинка?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011854.jpg
Прегледи:1
Размер:317.2 КБ
ID:5952775

    Е, от днес става Офицер от Запаса или ОЗ
    От днес Пловдивската група има нова дежурна резачка!
    Ето я и нея:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011848.jpg
Прегледи:1
Размер:331.0 КБ
ID:5952776Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011849.jpg
Прегледи:1
Размер:356.7 КБ
ID:5952777Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011850.jpg
Прегледи:1
Размер:331.2 КБ
ID:5952778Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011851.jpg
Прегледи:1
Размер:357.6 КБ
ID:5952779Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011852.jpg
Прегледи:1
Размер:189.6 КБ
ID:5952780Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21122011853.jpg
Прегледи:1
Размер:321.9 КБ
ID:5952781
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

  • #2
    От: Тема за резачки в Пловдивската група

    Винаги съм се чудил - стават ли за нещо тия ментета? В смисъл като за парите си....
    Don't hunt IF you can't kill
    първо 0883 после 333 накрая 448

    LZ1BGD

    Коментар


    • #3
      От: Тема за резачки в Пловдивската група

      Не съм някакъв спец, но сравнено със другата тази е ламя
      Тази идва от Гърция, тукашните същите ли са? На мен визуално ми изглежда по-голяма, а е и доста силна. Преди 2-3 седмици рязах с на Ванката Хускварната, а тази е или по-лека или по-силна, не мога да преценя. Ванката ще каже каква е неговата точно.
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #4
        От: Тема за резачки в Пловдивската група

        Приятел,какво е това ,китайско менте,това не се доближава и до храсторезите.

        Коментар


        • #5
          От: Тема за резачки в Пловдивската група

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Приятел,какво е това ,китайско менте,това не се доближава и до храсторезите.
          Абе чувал съм, че вършат работа, но не бих разчитал на такава, особено в ситуация...
          Don't hunt IF you can't kill
          първо 0883 после 333 накрая 448

          LZ1BGD

          Коментар


          • #6
            От: Тема за резачки в Пловдивската група

            За мен е интересно, но не разбрах това все пак добра резачка ли е, или не? Човекът я е пробвал и я харесва, дайте и още мнения.

            Коментар


            • #7
              От: Тема за резачки в Пловдивската група

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
              Не съм някакъв спец, но сравнено със другата тази е ламя
              Тази идва от Гърция, тукашните същите ли са? На мен визуално ми изглежда по-голяма, а е и доста силна. Преди 2-3 седмици рязах с на Ванката Хускварната, а тази е или по-лека или по-силна, не мога да преценя. Ванката ще каже каква е неговата точно.
              Колега всеки си има мнение, но не е важно каква марка е резачката и как изглежда ,важно е когато имаш нужда от нея да ти свърши работа.Ти знаеш, че аз съм фен само на една марка, държа на нея и досега 10 години не ме е предала.

              Коментар


              • #8
                От: Тема за резачки в Пловдивската група

                Ванка, аз точно твоето мнение чакам. То това, какви са табелите по тая резачка не означава каква е във всъщност. Даже повече ми прилича на Хускварна. Кажи какво мислиш
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • #9
                  От: Тема за резачки в Пловдивската група

                  Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                  Ванка, аз точно твоето мнение чакам. То това, какви са табелите по тая резачка не означава каква е във всъщност. Даже повече ми прилича на Хускварна. Кажи какво мислиш
                  Роска, докато не я видя и пробвам нищо не мога да кажа. Каква мощност е и колко и дълга шината?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тема за резачки в Пловдивската група

                    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                    Здравейте, колеги и колежки! Помните ли тази машинка?
                    [ATTACH=CONFIG]397139[/ATTACH]

                    Е, от днес става Офицер от Запаса или ОЗ
                    От днес Пловдивската група има нова дежурна резачка!
                    Ето я и нея:
                    [ATTACH=CONFIG]397140[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397141[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397142[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397143[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397144[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397145[/ATTACH]
                    Роска,ще ме простиш за невежеството,но какво налага откриването на тази тема днес?

                    P.S. Иначе,и аз искам да си купя резачка!
                    JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                    BMW X5 E70 4.8is

                    "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тема за резачки в Пловдивската група

                      Първоначално публикуван от ghaytov Преглед на мнение
                      Роска,ще ме простиш за невежеството,но какво налага откриването на тази тема днес?

                      P.S. Иначе,и аз искам да си купя резачка!
                      ...Ще има явно мат'рял за размисъл и коментар в петъка...

                      пп: то всички искаме...да си купим.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тема за резачки в Пловдивската група

                        Жоре, нямам нищо специално в предвид. А защо днеска - ами снощи я донесох от Гърция и днеска й правих профилактика и я пробвах. Нека по-компетентните да се произнесат за да е ясно дали да се разчита на нея. Ако НЕ, то се връщаме на варианта да съберем 500 лева и да купим една свястна. Разсъждавам на глас.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тема за резачки в Пловдивската група

                          Колега,мога смело да каже че рзбирам от резачки.Това е китайско ,менте,ако го ползваш 3-4 пъти в годината ,не е проблем,но за сериозна работа,бюджета от 500лв е никакъв.Такива мвнтета в София по 120лв,вършат работа за -4-5куб.на година,горят здраво и общо взето са някъкъв компромис.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тема за резачки в Пловдивската група

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            Колега,мога смело да каже че рзбирам от резачки.Това е китайско ,менте,ако го ползваш 3-4 пъти в годината ,не е проблем,но за сериозна работа,бюджета от 500лв е никакъв.Такива мвнтета в София по 120лв,вършат работа за -4-5куб.на година,горят здраво и общо взето са някъкъв компромис.
                            И аз да допълня да я наглеждате,че постоянно се развиват и падат части от нея.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тема за резачки в Пловдивската група

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Колега,мога смело да каже че рзбирам от резачки.Това е китайско ,менте,ако го ползваш 3-4 пъти в годината ,не е проблем,но за сериозна работа,бюджета от 500лв е никакъв.Такива мвнтета в София по 120лв,вършат работа за -4-5куб.на година,горят здраво и общо взето са някъкъв компромис.
                              И по 90 лв. ги има в нет-а, Имат най-различни лепенки (марки) - VIKI, Huspvarna, feros tools, Einhell, и др. мисля имаше, но до сега не смееха слагат истинското име на оригинала, а слагаха подвеждащи име с близко звучене. Сега гледам си го пишат как си требва.
                              Иначе един комшия беше изгорЕл и ми се хвалеше каква евтина Щил-ка си е взел и мойта (ms 260) била менте щото не е като неговата... Светнах му крушката и сега ще - неще я ползва - на вилата и в двора каквото има. Казва гори повечко и реже добре но е истински верига и дъска. А често и центровката наглася, явно се саморазцентрова от време на време.
                              Като бюджетно решение, за някое дърво паднало през пътя по време на разходката сигурно ще е идеална. И да се прецака нещо - не й се косиш - айде за части и взимаш нова.
                              Don't hunt IF you can't kill
                              първо 0883 после 333 накрая 448

                              LZ1BGD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X