Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проекти за лого на Пловдивската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проекти за лого на Пловдивската група

    Може, но няма да ми стигнат 10 мин. този път, а и след понеделнишкия работен ден независимо къде и какво съм вършила се чувствам като лимон втора употреба. Явно е по-скоро психическа нагласа, че понеделниците са най-кофти начина да изживееш една седма от живота си
    Ще опитам, може и да се получи .

    Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
    Въпреки, че напоследък със само духом с вас, се надявам да ме приемете в дискусията. Проектите на Аби ми харесаха. "Картинката", която не е лого, но е позната на много хора от подписите ни във форума и от колите на много от нас би трябвало да "кореспондира" с новото лого. Може ли да се "опрости" и да стане печатно- и бродиранопригодна. Под "опрости" разбирам да се запази цветовата гама така, че страничният наблюдател да не си мисли, че се е пръкнала "нова" група откачалки в Пловдив.., а?
    някой ден и по-голяма джипка ...

    Коментар


    • #77
      От: Проекти за лого на Пловдивската група

      Тео, идеята за гумата е нещо такова, но си иска поне още 3/4 часа работа ...
      За Росен и Калаша - за тия цветове ли говорим
      Утре по-старата картинка ...


      някой ден и по-голяма джипка ...

      Коментар


      • #78
        От: Проекти за лого на Пловдивската група

        Интересни тениски, с удоволствие бих си купил...Но да видим докъде ще я докарате с "поизводството"
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #79
          От: Проекти за лого на Пловдивската група

          Грайфера е ЯК, но цветен нещо не ме кефи
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #80
            От: Проекти за лого на Пловдивската група

            Тя идеята е по-скоро да стигнем до лого, но това ще се коментира като преработя старата картинка. А за тениските - не е сложно. Стига да се намерят достатъчно желаещи, че при сито печата количеството определя цената.

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Интересни тениски, с удоволствие бих си купил...Но да видим докъде ще я докарате с "поизводството"
            някой ден и по-голяма джипка ...

            Коментар


            • #81
              От: Проекти за лого на Пловдивската група

              :0) само за зелено+оранж дали е правилната комбинация - ти си знаеш защо питам (и мен не ме кефи)

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
              Грайфера е ЯК, но цветен нещо не ме кефи
              някой ден и по-голяма джипка ...

              Коментар


              • #82
                От: Проекти за лого на Пловдивската група

                Радвам се, че ентусиазмът не е спаднал и групата си е все така сериозна. Моето лично мнение е, че ако се направи нещо между старото /което още ми стои гордо в подписа, макар да съм супер рядко "офроуд" и "в пловдив" в последно време / и този "грайфер" ще стане доста добре. Ако правите някакви фанелки, знаци или лепенки за колите ще съм много благодарен ако някой ми метне едно ЛС, че не следа форума всеки ден. Обещавам да не излагам групата много /няма шанс да не я излагам въобще /.
                Поздрави на всички!
                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                Коментар


                • #83
                  От: Проекти за лого на Пловдивската група

                  Първоначално публикуван от abbyviper Преглед на мнение
                  .. а и след понеделнишкия работен ден независимо къде и какво съм вършила ...
                  Ей, лимонче... паднали са ти батериите на календара...
                  в понеделник се почиваше..

                  и по същина - грайфера е много яка подложка на каквото и да било лого.

                  Цветовете са по-насетне

                  давай още!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Проекти за лого на Пловдивската група

                    хъмм, хубаите неща ставали бавно, а уникалните изведнъж....какво ли ще е логото. . .
                    някой ден и по-голяма джипка ...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Проекти за лого на Пловдивската група

                      Вени имаш едно неизивнено за днес вечерта, а за деня не съм объркала ..затова написах .."каквото и да върша " ..не ми беше лек и неработния понеделник ...
                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Ей, лимонче... паднали са ти батериите на календара...
                      в понеделник се почиваше..

                      и по същина - грайфера е много яка подложка на каквото и да било лого.

                      Цветовете са по-насетне

                      давай още!
                      някой ден и по-голяма джипка ...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Проекти за лого на Пловдивската група

                        На него неизвинените са му МНОООООГО!
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Проекти за лого на Пловдивската група

                          Дааа, разкайвам се за което, и си посипвам косата с пепел..

                          Като облекчаващо вината обстоятелство моля да се има предвид, че поне желание не липсва..

                          Коментар


                          • #88
                            От: Проекти за лого на Пловдивската група

                            Тцъ..виновен! Както и фъстъците .. Ели и Петьо бяха и с двамата в наличност А за логото ..хъм... подарих едно на момчетата от Белоградчик... докато ние още мисли Те си го харесаха и си го поискаха леко видоизменено.
                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Дааа, разкайвам се за което, и си посипвам косата с пепел..

                            Като облекчаващо вината обстоятелство моля да се има предвид, че поне желание не липсва..
                            някой ден и по-голяма джипка ...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Проекти за лого на Пловдивската група

                              Първоначално публикуван от abbyviper Преглед на мнение
                              ... А за логото ..хъм... подарих едно на момчетата от Белоградчик... докато ние още мисли Те си го харесаха и си го поискаха леко видоизменено.
                              Привет от белоградчишката група, която е още в зародиш де . Ние не сме чак толкова претенциозни като вас, явно. Харесахме си логото, щото още се броим на пръстите на едната ръка и няма много мнения по въпроса, иначе вероятно и ние ще започнем да спорим за това-онова... Ама сега - край, това е логото, налагаме тоталитарна диктатура по тоя въпрос и ще принуждаваме всички новоприети да му се кълнат във вярност Още веднъж, благодарности на дамата за логото. Живот и здраве, може пък да ви се отблагодарим някой ден за жеста, като ви разведем по белоградчишките баири. Лошото е, че сме далечко, но може пък нафтата да падне на лев, знае ли се Поздрави и успехи!
                              Land Rover Discovery 200TDI

                              Коментар


                              • #90
                                От: Проекти за лого на Пловдивската група

                                Дайте да го видим белоградчишкото лого.
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X