Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проекти за лого на Пловдивската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проекти за лого на Пловдивската група

    Аби, супер са проектите...

    Малка заметка - може ли да се наблегне още малко тематично на Off-road-Пловдив-Група. Не знам точно какво ще е, ама ти си експерт - със сигурност ще ме разбереш - нали?


    Поздрави от фъстъците - във възторг са от тебе

    Коментар


    • #62
      От: Проекти за лого на Пловдивската група

      Аз лично смятам, че ако не си измисляме ново име а си запазим "Офроуд група Пловдив" като това може да се каже и в друга подредба, съответно и логото ни направено основно на базата на "PB" е достатъчно семпло, разбираемо, лесно четимо и може да се получи супер. Като всички останали елементи като "OFFRoad"; "Group"; "PLOVDIV"; "Следи от гуми"; " 7 тепета" и т.н. ... също може да присъстват, но да са на заден план, a основният акцент да е върху "PB" ...

      ... само предложение
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • #63
        От: Проекти за лого на Пловдивската група

        "РВ" е някаква полицейска измислица...Не знам какво общо има с Пловдив.Колкото общо има и ЕВ с Габрово.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #64
          От: Проекти за лого на Пловдивската група

          Руси, РВ се асоциира с Пловдив точно както ЕВ се асоциира с Габрово
          Независимо, че е наложено от полицията си е етикет
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #65
            От: Проекти за лого на Пловдивската група

            Росене, това е спорна асоцияция, вероятно съществуваща само в част от Пловдивчаните.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #66
              От: Проекти за лого на Пловдивската група

              Аз кат ви казах да се кръстите Филибето кьор сокак будала тийм вие не та не
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #67
                От: Проекти за лого на Пловдивската група

                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                Руси, РВ се асоциира с Пловдив точно както ЕВ се асоциира с Габрово
                Независимо, че е наложено от полицията си е етикет
                Не е възможно в нормален мозък да се роди такава асоциация.
                Както не е възможно на нормално мислещ човек да му бъде наложено каквото и да било от милиционерите.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #68
                  От: Проекти за лого на Пловдивската група

                  Е, дано да си по-нормален от мен
                  Аз между другото от доста време лансирам име за пловдивската група - Шумкари
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Проекти за лого на Пловдивската група

                    PB се асоциира с Ровър. На чист български. На английски значи олово. Аз като видя кола с EB номер 5 мин се чудя какво подяволите е това.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Проекти за лого на Пловдивската група

                      Целувки на срамежливка и Илиян

                      Ще поработя, то това го спретнах за 10 мин. да посъбудим дискусията пак

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Аби, супер са проектите...

                      Малка заметка - може ли да се наблегне още малко тематично на Off-road-Пловдив-Група. Не знам точно какво ще е, ама ти си експерт - със сигурност ще ме разбереш - нали?


                      Поздрави от фъстъците - във възторг са от тебе
                      някой ден и по-голяма джипка ...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Проекти за лого на Пловдивската група

                        Росене според мен си нормален.
                        Просто не ми се иска тази полицейска идиотщина и ние да я подхващаме.Разбира се това си е мое мнение.Какво ще направите си зависи от вас.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #72
                          От: Проекти за лого на Пловдивската група

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          ........Просто не ми се иска тази полицейска идиотщина и ние да я подхващаме.Разбира се това си е мое мнение......
                          Не само твое.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #73
                            От: Проекти за лого на Пловдивската група

                            К'во не му харесвате на сегашното OFF-Road Пловдив?! Семпло и минава за утвърдено...
                            Енергията дето се хаби по-добре да се вложи в нещо по-полезно. В крайна сметка едва ли на някой толкова много му пука дали е "РВ Филибето Мега Хипер Дипер Офроуд Калдаръм Клуб" или "Баир будала 4х4 Пловдив и околия". Да не стане като с кръчмата - всяка седмица ново лого/име.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #74
                              От: Проекти за лого на Пловдивската група

                              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                              К'во не му харесвате на сегашното OFF-Road Пловдив?! Семпло и минава за утвърдено...
                              Енергията дето се хаби по-добре да се вложи в нещо по-полезно. В крайна сметка едва ли на някой толкова много му пука дали е "РВ Филибето Мега Хипер Дипер Офроуд Калдаръм Клуб" или "Баир будала 4х4 Пловдив и околия". Да не стане като с кръчмата - всяка седмица ново лого/име.
                              +1
                              0877 83 30 90 - Жоро

                              Коментар


                              • #75
                                От: Проекти за лого на Пловдивската група

                                Въпреки, че напоследък със само духом с вас, се надявам да ме приемете в дискусията. Проектите на Аби ми харесаха. "Картинката", която не е лого, но е позната на много хора от подписите ни във форума и от колите на много от нас би трябвало да "кореспондира" с новото лого. Може ли да се "опрости" и да стане печатно- и бродиранопригодна. Под "опрости" разбирам да се запази цветовата гама така, че страничният наблюдател да не си мисли, че се е пръкнала "нова" група откачалки в Пловдив.., а?
                                00359893488603

                                ....нямам си вече LR...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X