Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проекти за лого на Пловдивската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проекти за лого на Пловдивската група

    Категорично съм против да има джипка на логото, но ако има то трябва да е джипката на ДЕДО! И то по-конкретно лебедката на джипката! Всички знаете защо

    Напълно подкрепям идеята на Атанас Пашалийски. Нямаме нужда от 4Х4 или $Х$ или Офф. Ако си имаме ИМЕ не е нужно да използваме тези банални термИни.
    Идеята с грайфера, ако се харесва може да се развие. Сега в снега е много подходящ момент да се снимат различни грайфери за да се види кой е най-подходящ. Аз използвах от Каймана, но са прекалено големи външните блокове.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #32
      От: Проекти за лого на Пловдивската група

      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
      Категорично съм против да има джипка на логото, но ако има то трябва да е джипката на ДЕДО! И то по-конкретно лебедката на джипката! Всички знаете защо

      Напълно подкрепям идеята на Атанас Пашалийски. Нямаме нужда от 4Х4 или $Х$ или Офф. Ако си имаме ИМЕ не е нужно да използваме тези банални термИни.
      Идеята с грайфера, ако се харесва може да се развие. Сега в снега е много подходящ момент да се снимат различни грайфери за да се види кой е най-подходящ. Аз използвах от Каймана, но са прекалено големи външните блокове.
      Росене, за пореден път си "категоричен",но като гледам поста ти от вчера "Да бе Лесов, поне да е кола, каквато има в групата.
      Тойотите май са най-много.
      По ми удисва да има две следи от зерски геайфери.
      Тва 4х4 малко вече е банално
      " незнам кое е по-категоричното-объркваш ме, а може и други като мен.
      Я кажи сега за кое точно си категоричен.

      Коментар


      • #33
        От: Проекти за лого на Пловдивската група

        Той Ицо пита, ама никой не отговори. Какъв е проблема със старата визия, поне е придобила накаква популярност. Защо да я сменяме?
        Последно редактирано от Павлов; 03-03-11, 09:10.

        Коментар


        • #34
          От: Проекти за лого на Пловдивската група

          Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
          Той Ицо пита, ама нокий не отговори. Какъв е проблема със старата визия, поне е придобила накаква популярност. Защо да я сменяме?
          +1
          0877 83 30 90 - Жоро

          Коментар


          • #35
            От: Проекти за лого на Пловдивската група

            Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
            Той Ицо пита, ама никой не отговори. Какъв е проблема със старата визия, поне е придобила накаква популярност. Защо да я сменяме?
            Че не съм в групата , не съм ...ама чак пък да съм "никой" Отговорих, вчера в 00:45. Не съм отговорила с цитат на Ицо, че съм малко новобранец в писането тук, иначе си имам регистрация отдавна.
            някой ден и по-голяма джипка ...

            Коментар


            • #36
              От: Проекти за лого на Пловдивската група

              Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
              Росене, за пореден път си "категоричен",но като гледам поста ти от вчера "Да бе Лесов, поне да е кола, каквато има в групата.
              Тойотите май са най-много.
              По ми удисва да има две следи от зерски геайфери.
              Тва 4х4 малко вече е банално
              " незнам кое е по-категоричното-объркваш ме, а може и други като мен.
              Я кажи сега за кое точно си категоричен.
              Кажи бе Тео, какво те обърква, че да взема да си променя стила на исказ, че да не ти е толкова трудно за напред?
              Само половината от първия ред дава всичко необходимо за да се разбере мисълта ми!
              Специално за ТЕБ и ако има и други неразбрали ПАК ще обясня:
              Безкрайно тъпо ми изглежда на логото да има джипка! Това автоматично означава, че трябва аз на джипката да си залепя картинка на друга джипка. Аз правя колекция на снимки на автомобили (голфове) с табела typeR, а сега трабва да си сложа подобна на мойта кола. Това просто няма да стане! Представи си Тео, как на Митсубишито си слагаш лепенка с Тойота на нея. Половината град ще ти се смее преди да е вникнал за какво е тая лепенка.
              И ако все пак болшенството реши да има кола на лепенката, то поне да е такава, каквато има в групата.

              И накрая:
              Понеже гледам, че си се афектирал от "категоричен", предпочетох да се изразя така, от колкото както сега!
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #37
                От: Проекти за лого на Пловдивската група

                С две думи:

                Вчера каза" да нека има джипка" днес обаче категорично си против.
                Нали темата е за мнения,които да помогнат на всички за избора.
                Твоите обаче са противоречиви в рамките на два дена.
                Днес си против джипка, а вчера беше за Тойота защото били най-много. Ако днес ти се вижда тъпо, вчера как ти се виждаше?

                Ако плащаш на дизайнера на час, ще разбереш за какво говоря.

                П.С. Нищо лично.[/QUOTE]

                Коментар


                • #38
                  От: Проекти за лого на Пловдивската група

                  Защо не помислите върху идеята за преобразяване на герба на Пловдив...има си тепета,марица ... Ето ви една примерна разработка доста грозновата но малко разнообразна идея."Ако те е страх от мечки не ходи в гората!"
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проекти за лого на Пловдивската група

                    Да си позволя и аз да изкажа лично мнение!
                    Каквото и да решите за логото като изображение, знак, и дори и текст, би било добре да е в контрастни силни цветове. Това според мен би привлякло внимание.
                    Разработени така проектите, си представям как с добавена прах, полепила се от ежедневието по пътищата на милата татковина, стават неотличими.

                    Лично мнение

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проекти за лого на Пловдивската група

                      Според моите разбирания, ако човек е прочел това:
                      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                      Кажи бе Тео, какво те обърква, че да взема да си променя стила на исказ, че да не ти е толкова трудно за напред?
                      Само половината от първия ред дава всичко необходимо за да се разбере мисълта ми!
                      Специално за ТЕБ и ако има и други неразбрали ПАК ще обясня:
                      Безкрайно тъпо ми изглежда на логото да има джипка! Това автоматично означава, че трябва аз на джипката да си залепя картинка на друга джипка. Аз правя колекция на снимки на автомобили (голфове) с табела typeR, а сега трабва да си сложа подобна на мойта кола. Това просто няма да стане! Представи си Тео, как на Митсубишито си слагаш лепенка с Тойота на нея. Половината град ще ти се смее преди да е вникнал за какво е тая лепенка.
                      И ако все пак болшенството реши да има кола на лепенката, то поне да е такава, каквато има в групата.

                      И накрая:
                      Понеже гледам, че си се афектирал от "категоричен", предпочетох да се изразя така, от колкото както сега!
                      И заключението му е това:
                      Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                      С две думи:

                      Вчера каза" да нека има джипка" днес обаче категорично си против.
                      Нали темата е за мнения,които да помогнат на всички за избора.
                      Твоите обаче са противоречиви в рамките на два дена.
                      Днес си против джипка, а вчера беше за Тойота защото били най-много. Ако днес ти се вижда тъпо, вчера как ти се виждаше?

                      Ако плащаш на дизайнера на час, ще разбереш за какво говоря.

                      П.С. Нищо лично.
                      Отковенно се заяжда!
                      Няма какво да го приемам лично или не лично, просто няма за какво да си тровя нервите. Лек ден!
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проекти за лого на Пловдивската група

                        Стига бе, хора..

                        В идущата седмица ще се видим с Аби, и съм сигурен, че новият и проект ще е неотразим, и това ще е Проекта!

                        Та само полемики.. не водят до доброразбирателство, нали?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проекти за лого на Пловдивската група

                          Ми тя идеята на Лесов, а и не само беше не да се карат, а да коментират и предлагат варианти. Понеже старото лого не става за печат, а отдавнашна мечта е да си има всеки тишърт или полар с бродерия или напечатано лого. Аз така и не можах да се ориентирам до тук какъв точно проект да направя, но се надявам на утрешната среща да постигнете някакъв консенсус. Определено не го правя защото Лесов или който и да било друг ми плаща - поне не и във финикийски знаци ( пия водка Фл...рт с Кола ). Цялата идея на тази тема беше удволетворение и помощ, а не караници ...ама ...вие си знаете.

                          Аз определено съм за да се направи в подходяш за рекламни материали формат, та дори да е старата визия.
                          някой ден и по-голяма джипка ...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проекти за лого на Пловдивската група

                            Извинявам се предварително.
                            Дано няма обидени в групата след това което ще напиша
                            , но много преди да познавам голяма част от вечно спорещите и пишещите по всички теми, в пловдивската група се правиха нещата доста по лесно.Логото което имате всички по колите и в подписа си е направено без много спорове и дандании за един ден. Идеята за лого тогава тръгна от мен и още няколко човека а изпълнението както се вижда на логото беше възложено на Стоянчо и в последствие се е включел и Никита.А сега след три страници писано блябля няма още ясен резултат,както за всичко в последно време.

                            П.С. Тази група е стигнала до тук без много спорове(и без вечно спорещите) моля да не съсипваме създаденото до момента с вечните ни претенции.
                            Благодаря и поздрави.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проекти за лого на Пловдивската група

                              Напълно съм съгласен с Калаша.Това лого се познава и знае от 200 метра. И без да си близо до него, всички знаят за кого става въпрос.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проекти за лого на Пловдивската група



                                Колеги, извинявам се много, но това не е ЛОГО !
                                Това е една хубава картинка, която може да бъде добър банер, част от плакат или корица на списание, но не е лого !

                                Колкото и да не искам да го приема, все повече ме убеждавате, че за да се случи нещо хубаво в тази група е нужно не да се обсъжда и коментира а просто някой който го може ... да вземе да го направи, да го пусне тайничко за употреба и всеки в последствие ще иска да го има ... особено ако е платено ! Разочарован съм
                                www.4x4Trips.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X