Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на клуба заедно с автомобилите (оффроуд парад :-))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сбирка на клуба заедно с автомобилите (оффроуд парад :-))

    До тук темата беше за пътешествието на Веско и Петя до Магадан и обратно (Транссибир 2004). Поради поставянето на принципно различен въпрос я отделих в нова с заглавие:

    Сбирка на клуба заедно с автомобилите (оффроуд парад)


    Администратор



    хубаво е така като гледаме това велико и геройско пътешествие и да си казваме 'брей, брей, брей ...', 'мале, мале, ...', 'а стига бе ...' и т.н.

    едва ли бихме могли да направим нещо, което да е по-значимо от това, което те вече са сторили, но дали не можем да направим нещо, което да е значимо за нас самите. макар и далечно подобие, макар и само на бг земя, но да е нещичко? нещичко, с което да започнем.

    колко от нас биха се навили на такова мероприятие? повечето работим (някои дори през почивни дни и празници), но колко от нас биха жертвали, примерно, един петък + събота и неделя и биха участвали в подобно мероприятие, в което да се отдадем на хобито си (което вероятно споменаваме пред приятели, в cv-та, по кръчмите)?

    целта да не е да стигнем до северния полюс, може би дори не до най-северната (южна) точка в бг, а просто да прекараме заедно няколко дни, да си помагаме, да научим един от друг туй-онуй, да си поставим цел и да разберем дали можем да я постигнем заедно и дали след това ще сме доволни от себе си и от стореното?

    това, което лично на мен ми хареса в руското филмче (и което явно го е нямало в пътуването до магадан на полско-българсата дружина) е, че братушките са действали като екип. постигнали са НЕЩОТО заедно.


    а ние можем ли?

  • #2
    какво предлагаш Милене? Даи някаква идея.
    До Админа може би това е за нова тема ако реите преместете го от поста на Милен.

    Коментар


    • #3
      нека първо приключи етапа на проучване, че да не предлагам предварително отхвърлени идеи
      тя идеята после сама ще си дойде. а може и да е от някой друг.

      Коментар


      • #4
        Пътешествия

        Напротив смятам, че предложението е повече от добро. Освен това ако се съберем повече коли е по-весело и по-сигурно. Друго си е да има на кого да разчиташ. Аз например избягвам да ходя само с една кола или ако ходя сам винаги се обаждам на някой да знае кога ще се прибера или да почва да ме търси защото ми се е случвало да закъсвам в планината и мога да кажа, че усещането не е от най-приятните. Така, че считам предложението за съвсем на място и предлагам наистина администратора да го изнесе в отделна тема.
        Освен това, когато някой тръгва на някъде можем да пускаме по едно съобщение в форума за разходки с предложение, към клубарите да се присъединят към него.
        И последно предлагам следващата сбирка на клуба да бъде на открито и направо около машините, а братята да докарат ATV -тата, че ме гони мерак да го пробвам. ;-)

        Коментар


        • #5
          Много добра идея . Особено за "НОВОБРАНЦИТЕ" (като мен) ще е от най голяма полза понеже на състезание или други мероприятия всички са заети със собственото си представяне и няма време за ВЪПРОСЧЕТА.




          П.П. Е може да звучи малко егоистично но никой не се е родил научен.
          LZ1DMR

          Коментар


          • #6
            Подкрепям идеята съвместно с колегата Марков.Считам,че това може да се осъществи.Нека във форума да се запишат хора,който желаят излет с автомобил с преспиване .

            Коментар


            • #7
              Mnogo e dobra ideqta za tova putyvane. No koga i kude e nai vajniq vupros

              A moje li da vzemem s nas xora koito ne sa 4lenova na klyba. Nashite polovinki
              P.P. sori za latinicata no v momenta sum bez kirilizator
              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
              +359 0878 888 874
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Jango
                A moje li da vzemem s nas xora koito ne sa 4lenova na klyba. Nashite polovinki
                Даже е задължително, първо без навигатори никъде не се ходи, второ ако не идват след това може да не подновят разрешителните за практикуване на оффроуд на някои от нашите членове...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  Dobre zna4i shte q naviq i tq da re registrira v saita ))
                  SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                  +359 0878 888 874
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                  Коментар


                  • #10
                    И аз като Колегата shumi съм за идеята НО искам само да ви подсетя че иде зима т.е. трябва да спим на топло (за предпочитане и с топла вода ... ех, размечтах се...) иначе колкото по кално толкова по добре (шегувам се разбира се моята нивичка в кал не влиза, няма да си я цапам я...)

                    Коментар


                    • #11
                      Подкрепям напълно идеята.Все ще се намери някоя хижичка която да ни приюти за една нощ.Така че бройте и мен!

                      Коментар


                      • #12
                        И аз

                        И аз ще дойда с навигаторката ;-)

                        Коментар


                        • #13
                          И аз като колегата Марков се размечтах.Не толкова за топлата вода и навигаторката, която ще е с мен,а за това колко дневно да бъде?Какъв да бъде маршрута по трудност?За това предлагам да направим още едно събиране някоя вечер и да уточним това.В ресторанта.

                          Коментар


                          • #14
                            Я shumi станал Легендарният В.Вушев! Браво колега Вушев Това е идея - кръчмата. Аз съм с две ръце ЗА само кога?

                            Коментар


                            • #15


                              ma mnogo ste gadni postoianno se vijdate tam v Sofia.
                              Pak nie v provinciata da lapame muxi
                              I vse pak niama li nikoi ot Varna i okolie tuk ?
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X