Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

    С риск да се повторя,ще поканя всички които обичат Офроуда в най студения му за Бългатия вид,да заповядат на поредния Национален Събор с който Заралии ще се опитаме да разнообразим скучния иначе период,предразполагащ за сплотяване край камина или друг утоплителен уред,като ви измъкнем от заобикалящата ви атносвера и ви предложим една Зимна забава-приключение в полите на Средна Гора,което навярно ще е изпитание за повечето от вас.
    Не е лъжа че зимния Събор който избрахме да организираме в централна България е един от най непредсказуемите,и един от най трудните за организация,по начин който да се хареса на всички гости,но ще се постараем да няма разочаровани,и да има от всичко за всички.
    За постигането на целта надявам се да се включат организационно всички уважаващи себе си офроудъри от региона,незавивсимо от клубната им принадлежност,а най високо ценено ще бъде мнението на гостите ,който молим да изкажат мнение за евентуален формат на събора,ако нещо по предходните не ви е допаднало,ще се радваме да го коригираме съгласно вашите изисквания.Предварителното планиране на Събора клони към втората седница на Февруари,за да не се засича с друго по ранно мероприятитие.Банкета-купон ден първи е гарантиран.
    106
    Ден 1 - Разходка,Ден 2 Траял (без състезателен характер)
    20.75%
    22
    Ден 1 Разходка,Ден 2 Траял(Със състезателен характер)
    10.38%
    11
    Ден първи - Трофи,Ден 2-Траял(състезателен формат при Зимни условия)
    25.47%
    27
    Ден 1 Разходка,Ден 2 Разходка с барбекю
    17.92%
    19
    Ден 1 Разходка в два класа,Ден 2 Разходка с барбекю
    9.43%
    10
    Два дена Траял със състезателен характер(в Зимни условия)+барбекю втория ден
    7.55%
    8
    Два дена Траял без състезателен характер(в Зимни условия)с последващо барбекю
    8.49%
    9
    Последно редактирано от belata; 10-11-12, 19:11.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

  • #2
    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

    С най-голямо удоволствие присъствам на вашите събори.Винаги всичко е било ПРЕВЪЗХОДНО! Гласувах за разходка +разходка с барбекю,защото не се състезавам.Но и един приятелски траял не е лоша идея с барбекю разбира се.Живот и здраве там съм.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #3
      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
      С най-голямо удоволствие присъствам на вашите събори.Винаги всичко е било ПРЕВЪЗХОДНО! Гласувах за разходка +разходка с барбекю,защото не се състезавам.Но и един приятелски траял не е лоша идея с барбекю разбира се.Живот и здраве там съм.
      Така и създадохме този събор,на принципа на разходките,но не е тайна че повечето разходкаджии станаха състезатели,и предявиха желание за хард насоченост,за това и направихме тази анкета,ще направим Събора балансиран между желанията на заявилите участие,за да няма сърдити и недоволни,знаеш че винаги сме се стремили да угаждаме на гостите,така ще и тази година,надявам се да останат доволни по голямата част от решилите да ни уважат.Бъдете здрави.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

        Аз гласувам за "Ден 1 - Разходка,Ден 2 Траял (без състезателен характер)"+барбекю Успех.....
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • #5
          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

          Поздрави на заралии, аз имам питане относно датата на мероприятието, винаги е било последния уйкенд на Януари, какво налага промяната ?
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #6
            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
            Поздрави на заралии, аз имам питане относно датата на мероприятието, винаги е било последния уйкенд на Януари, какво налага промяната ?
            Точно тогава се засичахме с "Изгубени в Лудогорието",не искаме да има подобно,а и в крайна сметка винаги е по благоприятна обстановката за каране по време на снеготопенето,все пак става дума за 10-15 дена разлика.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #7
              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

              Може би,за да не съвпадне с това:
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135690?
              belata ме изпревари.
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • #8
                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                Здравейте,гласувах за разходка с траял и барбекю.Мотиви.Срещата по принцип няма състезателен характер.Организирането на каквото и да е състезание отнема ресурс/пътни книги,измерване,съдийство/,който би могъл да се насочи за купона.Освен това има колеги,включително и аз,чийто машини не са подготвени за по хард изпълнения,а искат да участват в мероприятието.Да не започваме сезона с класирания,претенции и др.п.Купон и рокен рол-нека това е мотото на срещата.Поздрави!
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • #9
                  От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                  ОК, успех с подготовката.
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #10
                    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                    Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                    Здравейте,гласувах за разходка с траял и барбекю.Мотиви.Срещата по принцип няма състезателен характер.Организирането на каквото и да е състезание отнема ресурс/пътни книги,измерване,съдийство/,който би могъл да се насочи за купона.Освен това има колеги,включително и аз,чийто машини не са подготвени за по хард изпълнения,а искат да участват в мероприятието.Да не започваме сезона с класирания,претенции и др.п.Купон и рокен рол-нека това е мотото на срещата.Поздрави!
                    Да,и аз винаги съм подържал тази идея,а и едва ли състезание в най големия студ ще е удоволствие за някой,най малко за съдийския състав и контролите,но сме длъжни да се допитаме до колегите,виждам как през годините хората и желанията и амбициите им се променят,длъжни сме да се съобразяваме с претенциите на гостите,адреналина при всички случаи ще е на макс,Зима е...
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                      A kога е датата
                      Samurai Gemax

                      Коментар


                      • #12
                        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        A kога е датата
                        Датата,все още не е уточнена ,но вероятно както и по-горе се писа,ще е някъде в началото или в средата на м. февруари!
                        Надявам се,че и тази година ще ви доставим голямо удоволствие от нашата среща.Както всички знаят,зимните условия в които се провежда станалия вече традиция Заралийски събор в началото на годината е голямо предизвикателство за нас,защото това е и най-трудното време за организиране на трасе.Миналата година,макар и да поведохме традиционната разходка по резервния лек маршрут,снега направи и него трасе с хард мотив за много джипки!
                        Радвам се обаче,че въпреки това гостите се накефиха в снега и ни влязоха в положение,защото...срещу природата борбата е много трудна на моменти!
                        До последно не се знае какво ще е времето,сняг ще имали и това донякъде ни бави с предварителните решения,но се надявам и тази година да успеем да ви създадем заслужаваща емоция!
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                          A kога е датата
                          Планираме го за втората седмица на февруари - 8,9,10.02.2013г.,не че няма да е студено и снежно,но пък няма да се дублираме с друго мероприятие,ако имаме късмет може да е започнало и снеготопенето,и ще има веселба.
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                            Един френд ме насочи към този форум и веднага попадам на хубава инициатива от моя роден град. До тогава може и моят вранглер да е готов и да се включа. Не живея в момента в града, но можете ли да ме насочите къде в Стара Загора мога да закарам Джипа и да му се направят едно-друго, че където ми го правиха сега малко го окепазиха.Четохв заралийския форум и състезанието, дето говорят там същото ли е или друго?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                              Като е ясна дата, да ми кажете за Календара
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X