Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключодържатели с логото на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Ключодържатели с логото на форума

    Първоначално публикуван от Shaka Преглед на мнение
    Къде да пратя парите
    Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
    И аз това се питам колега
    Ами, колеги, ето че и двамата сте от един регион (може би е случайност, че двата ви пост-а са един след друг , а може би - не ). Ако искате - правите една група пловдивчани, желаещи ключодържатели, даваме данните на Наско, някой от вас праща сумата (за аванса), след което получавате общата поръчка (плащате една обща куриерска такса) и помежду си разпределяте кой каквото си е поискал . Как ви се струва ?
    Така може би ще е удачна системата за поръчка?

    ПП. Даже, ако някои от колегите имат желание, мога да им изпратя координати на Наско и да си контактуват направо с него.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #77
      До: Ключодържатели с логото на форума

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Ами, колеги, ето че и двамата сте от един регион (може би е случайност, че двата ви пост-а са един след друг , а може би - не ). Ако искате - правите една група пловдивчани, желаещи ключодържатели, даваме данните на Наско, някой от вас праща сумата (за аванса), след което получавате общата поръчка (плащате една обща куриерска такса) и помежду си разпределяте кой каквото си е поискал . Как ви се струва ?
      Така може би ще е удачна системата за поръчка?

      ПП. Даже, ако някои от колегите имат желание, мога да им изпратя координати на Наско и да си контактуват направо с него.
      Ок,прати ми координатите на Наско
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #78
        До: Ключодържатели с логото на форума

        Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
        Ок,прати ми координатите на Наско
        Колега, имаш лично.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #79
          До: Ключодържатели с логото на форума

          Ами дайте да се организираме и ние от София
          Най добре е някой който има работа към Надежда да събере парите и направо да се уговори с Наско кога да му ги остави за да започне производството
          Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

          Коментар


          • #80
            До: Ключодържатели с логото на форума

            Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
            Ами дайте да се организираме и ние от София
            Най добре е някой който има работа към Надежда да събере парите и направо да се уговори с Наско кога да му ги остави за да започне производството
            На софиянци ще ви е най-лесно. Просто на вас ви се спестяват куриерските разходи. Само ще трябва да се разходите до фирмата.
            Пращам координатите на Наско Пантов по ЛС.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #81
              До: Ключодържатели с логото на форума

              Направо ги пускай тук,че като гледам ще трябват на доста хора....

              Коментар


              • #82
                До: Ключодържатели с логото на форума

                ОК,значи който е от София и иска да изпратя поръчката му заедно с моята може да се разберем да ми остави пари и да поръчам наведнъж (то се оказа,че познавам Наско от един друг форум )
                Значи аз живея/работя в Младост-4.Който иска ще ми остави пари,и ще ми каже предпочитания и бройки за ключодържателя и мисля към края на седмицата да отида да направя поръчката.
                Оставям телефона си: 0898401676 - Боби
                Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                Коментар


                • #83
                  До: Ключодържатели с логото на форума

                  Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                  Направо ги пускай тук,че като гледам ще трябват на доста хора....
                  ОК.
                  Така, ето ги данните. Нека всеки си направи сметка как му е по-изгодно и по-удобно за поръчка.

                  Координати за връзка с Наско Пантов и фирмата "ТехноАрт".
                  мейл: atanas_pantov@abv.bg
                  скайп: cccp_fan
                  Просто обяснете на човека, че искате от ключодържателите с логото на нашия форум по изпратения от мен файл и предполагам всичко ще е наред. Ще можете да си поръчате колкото искате бройки и от който вид решите - матов или гланцов.
                  Успех в начинанието на всички бъдещи негови индивидуални или групови клиенти.

                  ПП. Ако все още има някакви предложения за групови заявки, пишете, ще бъдат организирани, важното е да се намери решение на въпроса с авансовото плащане.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #84
                    До: Ключодържатели с логото на форума

                    Колеги и аз съм от Пловдив,нека се организираме за обща поръчка.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]
                    RR Classic

                    Коментар


                    • #85
                      До: Ключодържатели с логото на форума

                      Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
                      Колеги и аз съм от Пловдив,нека се организираме за обща поръчка.
                      става тел. 0886802180 Даниел

                      Коментар


                      • #86
                        До: Ключодържатели с логото на форума

                        Колеги написах мейл на Наско Пантов за заявка,като разбера как ще ги платим ще пиша.За сега са заявени:
                        4 бр. от Shaka
                        4 бр. от Петя
                        Ако има още желаещи от Пловдив да пишат,тук или на лични.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]
                        RR Classic

                        Коментар


                        • #87
                          До: Ключодържатели с логото на форума

                          ..защо не вземете повечко и направо от ел-магазин към форума човек спокойно да може от там да си поръчва
                          ..както и други такива неща-фанелки химикали ..тетрадки ако щете ..и т.н.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Ключодържатели с логото на форума

                            Желая три броя бели матови с имена
                            - svetlin
                            - bojidar
                            - christo
                            Пускам и e-mail
                            Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                            Коментар


                            • #89
                              До: Ключодържатели с логото на форума

                              Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                              ..защо не вземете повечко и направо от ел-магазин към форума човек спокойно да може от там да си поръчва
                              ..както и други такива неща-фанелки химикали ..тетрадки ако щете ..и т.н.
                              Ами защото първо трябва да се закупят, нали.
                              Ако се направи поръчка за 500 бр. ключодържатели, дори и по 5 лева да се договорят, цената възлиза на 2500 лева. Кой, тогава ще ги даде от себе си, като после ще очаква бъдеща възвращаемост на парите при покупка на единични бройки от колегите? Все пак форумът не е търговско дружество, нали?
                              Единственият вариант остава, ако с това биха се заели колегите, издаващи едноименното списание, по подобие с фланелките и шапките. Но те са с тяхното лого, защото си правят реклама с тях, а логото на форума е нещо друго. Така че, не намирам засега някакъв възможен еднозначен отговор.
                              Ако греша, нека някой ме поправи. Поздрави на всички.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #90
                                До: Ключодържатели с логото на форума

                                Има ли още такива ключодържатели ?
                                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X