Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключодържатели с логото на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ключодържатели с логото на форума

    Ето и една снимка как ще изглеждат.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img053.jpg
Прегледи:2
Размер:27.2 КБ
ID:5286892
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • От: Ключодържатели с логото на форума

      Супер са Ще чакам да се обадиш, когато ти е удобно да се видим и да ти дам парите, че така ми е секлет
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Ключодържатели с логото на форума

        И аз искам да си го взема моя особенно както виждаш че са направили моя за мостра ама....
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • От: Ключодържатели с логото на форума

          Като гледам снимката на мострата, се питам - какъв е размерът на самия ключодържател, при положение, че диаметърът му е малко по-голям от халкичката?
          Отделно, не знам, дали е от качеството на снимката, но самият продукт ми изглежда малко "самодеен".

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img053a.jpg
Прегледи:1
Размер:8.9 КБ
ID:5286948

          Само за сравнение, изпълнението на същия аксесоар от ТехноАрт (Наско):

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:93.jpg
Прегледи:1
Размер:16.2 КБ
ID:5286949
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: Ключодържатели с логото на форума

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            Като гледам снимката на мострата, се питам - какъв е размерът на самия ключодържател, при положение, че диаметърът му е малко по-голям от халкичката?
            Отделно, не знам, дали е от качеството на снимката, но самият продукт ми изглежда малко "самодеен".

            [ATTACH=CONFIG]342430[/ATTACH]

            Само за сравнение, изпълнението на същия аксесоар от ТехноАрт (Наско):

            [ATTACH=CONFIG]342431[/ATTACH]
            Колега диаметъра на ключодържателите е 38мм. а твоят е 35мм. така че невиждам как е по-малък може би халките са доста големички.Другото ще го видим на живо ,но така или иначе ТехноАрт(двамата братя) ми искаха 8лева с ник и ми казаха че неможели да са пробити никовете!По-големи мошеници от тях не съм чувал
            Последно редактирано от SaTaNaTa_83_stz; 23-06-11, 06:50.
            Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
            Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
            "Mud Angels" Stara Zagora

            Коментар


            • От: Ключодържатели с логото на форума

              здравейте колеги.много късно виждам темата ама да си питам да ли ще може и аз да се здобия с такъв красавец. или съм закъснял вече
              OPEL FRONTERA C20NE

              Коментар


              • От: Ключодържатели с логото на форума

                Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                Колега диаметъра на ключодържателите е 38мм. а твоят е 35мм. така че невиждам как е по-малък може би халките са доста големички.Другото ще го видим на живо ,но така или иначе ТехноАрт(двамата братя) ми искаха 8лева с ник и ми казаха че неможели да са пробити никовете!По-големи мошеници от тях не съм чувал
                Защо да са мошеници другата фирма?
                Дали са ти оферта с цена и как ще изглежда крайният продукт.Не ти изнася, не ги ползваш, но и не обиждаш на всеослушание.
                Скъпчии в конкретния случай да, но не виждам нищо мошеническо.

                п.п.дали са конкурентно способни с тази оферта е техен проблем и евентуално загубен клиент касае тях/в каква степен пак си е тяхно виждане/, но не виждам нелоялност, квалифицирана като мошеничество.
                Последно редактирано от maxxx; 23-06-11, 09:50.

                Коментар


                • От: Ключодържатели с логото на форума

                  Aбсолютно подкрепям казаното от maxxx

                  Коментар


                  • От: Ключодържатели с логото на форума

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    Защо да са мошеници другата фирма?
                    Дали са ти оферта с цена и как ще изглежда крайният продукт.Не ти изнася, не ги ползваш, но и не обиждаш на всеослушание.
                    Скъпчии в конкретния случай да, но не виждам нищо мошеническо.

                    п.п.дали са конкурентно способни с тази оферта е техен проблем и евентуално загубен клиент касае тях/в каква степен пак си е тяхно виждане/, но не виждам нелоялност, квалифицирана като мошеничество.
                    Колега съгласен съм че пресилих малко точната дума ,но заинтерсувайте се малко аз се свързах с 4 фирми които правят такива работи.Намерих ги от Google и никой от тях не ми даде цена по-висока от 5 лева а каде са 8?Материала на всички е 1.2мм нераждавейка работата с машината която и фирма да го прави е една и съща къде е разликата тогава?А относно качеството ще доживеем и ще ги видим
                    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                    "Mud Angels" Stara Zagora

                    Коментар


                    • От: Ключодържатели с логото на форума

                      Колега,ако има още някой който не е разбрал как ще става плащането и изпращането на ключодържателите да ми пиши на лични!
                      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                      "Mud Angels" Stara Zagora

                      Коментар


                      • От: Ключодържатели с логото на форума

                        Ключодържателите са станали супер.. Сега си ги взех..
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Ключодържатели с логото на форума

                          Радвам се че ти харесаха Утре започвам разпращането по еконт на всички поръчали ключодържатели!!!
                          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                          "Mud Angels" Stara Zagora

                          Коментар


                          • От: Ключодържатели с логото на форума

                            Айде чакам с интерес.

                            Коментар


                            • От: Ключодържатели с логото на форума

                              Тая снимка горе е пълно менте. Не знам с какво е правена но оригинала изглежда по-добре дори от снимката на Ник. Аз също си получих играчките и съм много доволен.
                              Искам да благодаря на колегата, че свърши тая неблагодарна работа.

                              Аз също не успях да направя читава снимка но на тази се виждат поне контурите. Защо лъскавата неръждавейка изглежда тъмна не знам.

                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Ключодържатели с логото на форума

                                Здравейте,

                                Виждам, че съм изпуснал. Има ли начин и аз да се сдобия с 2-3 такива без ник?
                                Mitsubishi SpaceGear 2.4

                                https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X