Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключодържатели с логото на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Ключодържатели с логото на форума

    За мен 1 бр с името ми. София
    [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
    [/URL]

    Коментар


    • #62
      До: Ключодържатели с логото на форума

      Здр. колега...
      Искам да поръчам 2 броя с НИКА МИ (Ivailo_) от тези който са от шлифована стомана (т.нар. матов).
      От София съм така,че няма проблем да ги взема,от място или по куриер.
      [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

      Коментар


      • #63
        До: Ключодържатели с логото на форума

        Потвърждавам заявката,два броя с ника,един матов и един бял.Станали са мн.добри.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #64
          До: Ключодържатели с логото на форума

          Супер са,по-добре отколкото си представях
          Окончателната ми заявка е за 2бр. с ник-а ми Bobkata и 1бр. без ник.От София съм.
          Благодаря!
          П.С. Искам от жълтеникавия вариант (не знам матов ли се води)
          Последно редактирано от Bobkata; 22-05-08, 13:45.
          Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

          Коментар


          • #65
            До: Ключодържатели с логото на форума

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            Хм, "малкото" са се оказали почти два часа Ама така е, трябваше да се позанимавам със сина ни, с когото независимо, че е на 3 г., трябваше да влизаме в преговори да си ляга и да не гледа целия мач от финала на Шампионската лига. Какво да ги правиш - деца.
            Сега по темата.
            Ключодържателите изглеждат много стилни, както писах по-рано. В прикачените картинки съм поставил да видите няколко снимки. От тях не се вижда много добре, но повърхността на двата се различава малко - единия е абсолютно гланцов (почти прилича на никелиран), а другият е като шлифована стомана (т.нар. матов). На мен по ми допада матовият вариант. Цветът е бял, независимо, че на някои от снимките изглежда жълтеникав - това е от осветлението. Диаметърът е 3,5 см (оптимален размер, според мен - нито голям, нито малък). Никнейм-ът се е събрал идеално в централната лента (той е гравиран). Надписът е добре центриран, няма кривини и др. видими дефекти. Ключодържателите са леки и удобни.
            Пускам този пост за сведение. Нека колегите да изкажат впечатления по продукцията. Освен това, предлагам да се дадат мнения по въпроса за поръчките - дали да бъдат с всичките до сега събрани заявки, групови по райони на местопребиваване или както намерите за добре. След това ще мога да публикувам досега събраните от мен заявки и ще решим как да извършваме поръчките. Наско каза, че при по-голямо количество заявени бройки, ще трябва да се внася част от парите в аванс, защото от някъде му поръчали по-голяма заявка - примерно 200-300 бр., от които са взели само 20-30 и останалите му "останали за спомен"
            Хайде, да не ви отегчавам с много писане сега. Гледайте снимките и давайте отзиви.
            Много са хубави!!!Искам по 5 бр.от двата вида с ника ми.Благодаря предварително.Адреса ми е с.Житница обл.Пловдив ул.38 номер7
            Красимир Начев
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #66
              До: Ключодържатели с логото на форума

              Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
              П.С. Искам от жълтеникавия вариант (не знам матов ли се води)
              По въпроса за цвета:
              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Цветът е бял, независимо, че на някои от снимките изглежда жълтеникав - това е от осветлението.
              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              ........ предлагам да се дадат мнения по въпроса за поръчките - дали да бъдат с всичките до сега събрани заявки, групови по райони на местопребиваване или както намерите за добре. След това ще мога да публикувам досега събраните от мен заявки и ще решим как да извършваме поръчките. Наско каза, че при по-голямо количество заявени бройки, ще трябва да се внася част от парите в аванс, защото от някъде му поръчали по-голяма заявка - примерно 200-300 бр., от които са взели само 20-30 и останалите му "останали за спомен"
              Не обичам да се цитирам, но какво стана по въпроса с мненията за начина на поръчване. Не, че не ви вярвам, но ако дам капаро от мен (примерно 200 лева), после ще бъде дълга и широка с "обратната връзка". Така че, давайте идеи.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #67
                До: Ключодържатели с логото на форума

                Аз ще дам една идея а вие ще кажете дали е добра или не.
                Предлагам да обособим няколко района и да сложим отговорници за всеки един от тях (някой по-сериозен) който да събере парите.След като го направи ще ги изпрати на въпросния Наско с точните бройки и изисквания към ключодържателите.След като станат готови се взимат пак от отговорника и всеки който му е дал пари отива при него и си взима бройката която е платил.
                За София това мисля,че няма да е трудно.За провинцията ако няма кой да се разкарва може пращането и получаването да стане по куриер.
                Очаквам от вас други варианти или ако няма-да шлифоваме този
                Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                Коментар


                • #68
                  До: Ключодържатели с логото на форума

                  Нека за по-лесно и просто колегата да каже цената (окончателната) и всеки поединично или групово, да си прати паричките на производителя.
                  Не ми е проблем да платя авансово, щом така ще стане по-бързо.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Ключодържатели с логото на форума

                    Къде да пратя парите,искам по от двата вида.Матови:един с ник и един без ник.Така искам и от белите общо 4бр.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Ключодържатели с логото на форума

                      Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                      Нека за по-лесно и просто колегата да каже цената (окончателната) и всеки поединично или групово, да си прати паричките на производителя.
                      Не ми е проблем да платя авансово, щом така ще стане по-бързо.
                      Предполагам, че това дава отговор на въпроса?
                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      ............. Цените: от 1 бр. до 50 бр. цената е 7 лв./бр., от 51 до 100 - 6,50 лв./бр., над 100 бр. - по 6 лв./бр. (това е без куриерската такса )
                      ...... ако някой иска "самосиндикална" поръчка - изпращат се данни за количества, адрес и т.н. и си ги получава от фирмата (ако е от София) или с куриер (ако не му се ходи там)
                      ПП. Ако считате, че е трудно да се организираме по региони, май най-добре ще е да посоча начини за връзка с Наско Пантов и от там нататък - "кой както си знае и може", а
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #71
                        До: Ключодържатели с логото на форума

                        Предлагам да се изпратят по райони с наложен платеж до отговорника и от там той си взима парите като ги даде,не знам само с капарото как ще стане.
                        [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                        [/URL]

                        Коментар


                        • #72
                          До: Ключодържатели с логото на форума

                          Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
                          Предлагам да се изпратят по райони с наложен платеж до отговорника и от там той си взима парите като ги даде,не знам само с капарото как ще стане.
                          Това имах и аз предвид в по-предния си пост. Все пак примерно 30 бр./7 лв. не са джобни, нали? А да се дадат от един от групата предварително половината, малко е неизгодно.
                          Всъщност малките поръчки са изгодни само за производителя и за куриерите.
                          Пример: моите две мостри са по 7 лв./бр. + 4,37 лв. куриерски разходи от София до Плевен ("Еконт") = 18,37 лв. за двете, т.е. единичната цена излезе крайно около 9,20 лв. Ако поръчката беше за 60 бр., цената щеше да е 60*6,50 лв. + ~12 лв. куриерски разходи, т.е. единичната цена щеше да излезе крайно около 6,70 лв. При поръчка за 120 бр., цената щеше да е 120*6,00 лв. + ~15 лв. куриерски разходи, т.е. единичната цена излезе крайно около 6,20 лв.
                          Извод: Поръчките на сравнително неголеми групи са значително по-евтини от единичните, и не са много по-скъпи от големите.

                          Така че, както се казва на други места - хайде да се събираме на локални групи и да решаваме въпроса и с капарото и с поръчките. Как мислите ?

                          ПП. Като прегледах сега поста и сметнах набързо един вариант, който ме "хвърли на тъча": една поръчка от 2 бр. = 18 лв.; тридесет поръчки от по 2 бр. = 30*18 = 540 лв. , а при групова поръчка на същото количество в една пратка общо ще е 402 лв. За това иде реч основно, не за разликата от 50 ст. (1 лв.)/бр., която вярвам не е с толкова голямо значение, нали?
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • #73
                            До: Ключодържатели с логото на форума

                            Потвърждавам заявката си за 1бр с моя ник.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Ключодържатели с логото на форума

                              Къде да пратя парите

                              Коментар


                              • #75
                                До: Ключодържатели с логото на форума

                                Първоначално публикуван от Shaka Преглед на мнение
                                Къде да пратя парите
                                И аз това се питам колега
                                ТЛК 80 4,2ТД-95г

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X