Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключодържатели с логото на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ключодържатели с логото на форума

    Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz
    Получих оферта от др. фирма и ми дадоха цена:4,50лв. с ник и 3,50лв без ник.
    Ще изчакам и утре сутрин за другата оферта и ще пиша.
    Ако искате направете нещо като списък кой колко и какви ще иска за да мога да ги поръчам ако искате!
    Крайният продук ще представлява това:[ATTACH=CONFIG]341139[/ATTACH]
    1) 2 броя, Един с ник "Лада Нива"(като на снимката), другия с "Борис Хаджиценев"(ако е възможно да се събере, де ) Само че как стоят нещата с парите?
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Ключодържатели с логото на форума

      Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz
      Ако искате направете нещо като списък кой колко и какви ще иска за да мога да ги поръчам ако искате![ATTACH=CONFIG]341139[/ATTACH]
      Кой да направи "нещо като списък"? "Направете" е много относително. Списъка трябва да съдържа брой с ник и брой без ник, имена и адрес за доставка. Освен това "да направя поръчка", ако означава само да врътнеш един телефон... мерси. Трябва изпълнителя на поръчката да е съгласен да изпрати ключодържателите на всеки от списъка с наложен платеж или някой да ги вземе, да ги плати накуп и да ги разпрати. Ти пита ли дали "др. фирма" е съгласна да ги изработи и да ги прати на 20 човека по списък и тогава да си получи парите? Ти наемаш ли се ако фирмата не се съгласи да ги платиш и да ги разпратиш до всички от списъка?
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        Кой да направи "нещо като списък"? "Направете" е много относително. Списъка трябва да съдържа брой с ник и брой без ник, имена и адрес за доставка. Освен това "да направя поръчка", ако означава само да врътнеш един телефон... мерси. Трябва изпълнителя на поръчката да е съгласен да изпрати ключодържателите на всеки от списъка с наложен платеж или някой да ги вземе, да ги плати накуп и да ги разпрати. Ти пита ли дали "др. фирма" е съгласна да ги изработи и да ги прати на 20 човека по списък и тогава да си получи парите? Ти наемаш ли се ако фирмата не се съгласи да ги платиш и да ги разпратиш до всички от списъка?
        Kолега,аз ще ги взема от фирмата която ще ги направи и ще ги препращам а относно парите мисля че всички са сериозни и няма да поръчат и да не ги вземат после.А ако стане така аз какво ще ги правя с никовете?

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        Освен това "да направя поръчка", ако означава само да врътнеш един телефон... мерси.
        Ако искаш заварти ти телефона като си недоволен!!!На мен ще ми е по-добре само да си поръчам тук 2 броя и после да ми ги изпратиш а?
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-06-11, 08:46.
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • От: Ключодържатели с логото на форума

          Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
          Kолега,аз ще ги взема от фирмата която ще ги направи и ще ги препращам а относно парите мисля че всички са сериозни и няма да поръчат и да не ги вземат после.А ако стане така аз какво ще ги правя с никовете?
          Ми не знам какво ще ги правиш - затова те питам. Защото "направете нещо като списък" не звучи сериозно. Всеки поръчва все едно за хляб са се наредили - на мен 2, на мен 5... ама на кого поръчват...

          Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz
          Ако искаш заварти ти телефона като си недоволен!!!На мен ще ми е по-добре само да си поръчам тук 2 броя и после да ми ги изпратиш а?
          От какво да съм недоволен. После ти ще си блъскаш главата. А иначе няма проблем - поръчай тук.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Ключодържатели с логото на форума

            Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
            Kолега,аз ще ги взема от фирмата която ще ги направи и ще ги препращам а относно парите мисля че всички са сериозни и няма да поръчат и да не ги вземат после.А ако стане така аз какво ще ги правя с никовете?
            Не ми се вярва да има такива хора във форума, но като защита, първо парите, после ключодържателите, да няма излагаций..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Ключодържатели с логото на форума

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Не ми се вярва да има такива хора във форума, но като защита, първо парите, после ключодържателите, да няма излагаций..
              Абсолютно поддържам мнението ти колега!

              Коментар


              • От: Ключодържатели с логото на форума

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                Не ми се вярва да има такива хора във форума, но като защита, първо парите, после ключодържателите, да няма излагаций..
                Ами имало бре, Бобчо. Поне според думите на колеги, които правеха стикери...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Ключодържатели с логото на форума

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Ами имало бре, Бобчо. Поне според думите на колеги, които правеха стикери...
                  Всичко е възможно.. Все пак не сме 3-4ма във форума.. На базата на Хиляди, "нормално" да има изцепки...Незнам какво съзнание трябва да имаш, за да направиш такава излагация, аз ако съм, няма да мога да мигна поне седмица..За водката/ракията/джина и пепсито/спрайта имаме пари, пък да си платим стикерите/ключодържателите нямаме, смешно изглежда, някак си.............................Поне според мен..
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Ключодържатели с логото на форума

                    Колеги хайде да уточним как ще изпращаме парите, защото трябва да събирам пари, от колегите от Белоградчик!

                    Коментар


                    • От: Ключодържатели с логото на форума

                      След като има колеги които се заяждат НЯМА да правя нищо!!!Аз ще си направя в пловдив за мен и тва е ако има сърдити знаете на кои да се сърдите то се вижда.Лека вечер от мен!!!Просто исках да направя нещо полезно но......
                      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                      "Mud Angels" Stara Zagora

                      Коментар


                      • От: Ключодържатели с логото на форума

                        Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                        След като има колеги които се заяждат НЯМА да правя нищо!!!Аз ще си направя в пловдив за мен и тва е ако има сърдити знаете на кои да се сърдите то се вижда.Лека вечер от мен!!!Просто исках да направя нещо полезно но......
                        Мисля, че не разбра какво има в предвид колегата, но в крайна сметка не си длъжен. Лека вечер и на теб!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Ключодържатели с логото на форума

                          Аз мислех че тук сме големи мъже , а то стана детска градина.
                          Хубаво все пак сме българи, всеки да се оправя сам.

                          Коментар


                          • От: Ключодържатели с логото на форума

                            Е явно работата няма да стане.

                            Вместо да се подкрепяме с идеи, как да стане по-лесно и удобно за всички, то стана 6-ти клас втори срок......баси.

                            Приятна вечер на всички.

                            Коментар


                            • От: Ключодържатели с логото на форума

                              Ето, разбра се - защо преди време не се наех да правя организация за голяма групова поръчка. Иначе, в началото на офанзивата събрах на ЛС и по други средства за комуникация желаещи за поне 60-70 бр., от най-различни части на страната. И както се казва ... схемата "се разсъхна". Защото Наско Пантов, който ги изработваше, след като вече се беше "опарил" от друг форум с излишни 200 бр. ключодържатели, вече не прави нищо преди да получи парите и изработва поръчка само при изпратен аванс. Направихме няколко - за проба, като от тях ми остана само един, който и до сега ползвам. Около година след това, по лична договорка с Наско, си поръчах 15-тина бр. за мен, като той ги изработи и ми ги изпрати с наложен платеж. Цялата партида постепенно я подарих на приятели от форума. От тогава, не съм имал контакт и не съм поръчвал на Наско други ключодържатели.
                              Извод.
                              Организацията на групова поръчка за такива сувенири, с неголяма единична стойност и относително високи куриерски такси е доста неблагодарна и тегава работа. Мина и времето, когато някой можеше да извади от джоба си едни "временно излишни" 700-800 лв. и да поръча голяма партида, след което - да ги изпраща на парче до останалите желаещи.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Ключодържатели с логото на форума

                                По-добре един сърдит, отколкото един опарен. А като гледам как си я представяте тази работа, това със сигурност ще се случи.

                                Ето ви малко полезно четиво, как може да стане подобна организация. Само, че в Honda форума, колегата fenabg (който изработва ключодържателите) пое ангажимента да ги изработи и изпрати. Останалите 2-3 бройки си останаха за негова сметка, но такава малка бройка се покрива от печалбата. Пък и началната инвестиция за производителя може да е нула, ако фирмата разполага вече с материалите, което е много вероятно.
                                http://forums.hondabg.com/index.php?...dpost&p=457645

                                И сега да ви кажа как може да стане най-безболезнено. Намира се фирмата. Определя се цената. Малко преди Националния събор всеки с банков превод, пощенски запис, на място превежда сумата за ключодържателя (може и един с +ПЛ да събере парите и да плати на фирмата, ако тя не е съгласна да получава плащания на парче). Фирмата произвежда платената бройка. Някой от града на фирмата и присъстващ на Събора с +ПЛ взема ключодържателите и ги раздава на Събора. Който си е поръчал ключодържател, но няма възможност да присъства на Събора си прави организация, пита кой може да му го вземе и така.
                                Вариант 2 - организаторите на Събора канят фирма да изработи определен брой ключодържатели (без ник) и да ги продава на Събора (може и някой колега от форума). На база миналогодишния Събор може да се направи извод колко горе-долу ще са участниците на тазгодишния Събор, а фирмата да си прецени колко ключодържателя биха се купили. Аз вярвам, че 20 до 30% от участниците на Събора ще си купят ключодържател.
                                Последно редактирано от silverfox; 18-06-11, 07:48.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X