Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение към форума (функционалност)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    По-добре да се скролват само те. Може да се направи за 3 мин с един IFRAME. Сега е много дълго и разваля началната страница.

    Коментар


    • #17
      Аз съм за ... к'вото падне!
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от VPetrov
        Това което може да се направи сравнително бързо е новините да не се "скролват" а да са статични. Оставям ги така временно, нека всички да си кажат мнението...

        Така е много по практични, иначе само чакам и ги гоня с мишката. Аз съм за статични!

        Коментар


        • #19
          Въртележката беше по-яка. Не може ли и тако и вако

          Коментар


          • #20
            по принцип на сайтовете на американските списания например
            си излиза статичен списък с новини
            по дати и час
            и няма никакъв излишен кич
            кликваш на това дето те интересува и готово

            иначе опцията нови мнения след последното ви влизане е най готино
            но май не всички я ползват
            а и при нея има някои проблеми
            да не говорим че не регистрирани няма как да я видят
            все пак обаче нека си остане

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Yaro
              Нямам представа дали може да се осъществи твоято предложение със scroll-a, но мога да ти дам предложение : Като се разпишеш (log-неш) в портала, отляво под твоето име са отбелязани броят на непрочетените съобщения от последното ти влизане (на смимката отдолу отградено в червено - в случая 29) :



              Като кликнеш върху линка "Вижте всички актуални мнения" ще ти се отвори прозорец (този отдолу), където достъпа до всички непрочетени/нови за теб ще е още по-лесен..



              Пробвай!
              Успех!
              Яро
              От това по-лесно ако има пък на.Хем знаеш какво си чел и какво е новото.Настройте си страницата да влизате автоматично като отврите браузера и готово.Това най му харесвам на този форум:-)))

              Коментар


              • #22
                diavol koleda

                За мен статичния вариант е по-добър ,но трябва да се помисли с какво да се запълни полето надолу защото тка сиво нещо не стои добре
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #23
                  ЗА статичния вариант
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  [url]www.4x4varna.com[/url]

                  Коментар


                  • #24
                    diavol koleda

                    Админа печели бира от мен сега форума е екстра браво
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #25
                      така както е в момента или трябва да се запълни свободното поле или скрол
                      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                      Коментар


                      • #26
                        така е ок ,ами ако вкараш и коментарите да се местят със скрола
                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #27
                          Ако мислите така да го оставяте, според мен е по-добре отдолу да не седят коментари, а примерно правилата за ползване на форума За "търсенето" нямам нищо против да е там, даже ми допада, но не може ли другите неща от колоната, да станат широки колкото него, че така малко странно изглежда
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #28
                            Вместо да изпишем вежди...

                            Сега като долу има коментари, току се появи някой с голяма снимка, при което таблицата автоматично се преформатира и страницата става над 1024 пиксела и айде на хоризонталния скрол, който е много досаден...

                            Махнете ги тези неща отдолу, или сложете нещо с фиксирана ширина, че дори и на 1280, пак понякога не стига.

                            Не е зле да се пробва със скрол на новите теми, или да се върне както си беше преди.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X