Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение към форума (функционалност)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение към форума (функционалност)

    Здравеите.Имам предложение за форума.То е следното, ако може да се направи прозореца с новите теми да се превърта с мишката нагоре или надоло.Би било добре да не се чака за да видиш какви са темите а да можеш да превъртиш до тази която те интересува.Ако може да се направи нещо ОК ако не извиняваите че ви запълвам времето с тъпи предложенич. .
    4x4=16

  • #2
    Тая работа става като блокираш Явата. Ама не питай как - не знам((( Просто при мене не работи, и не текат през цялото време като за малоумници.
    Пък ако някой ме подучи как да блокирам завинаги и идиотските смайлчета ... Колкото трябва бира, без въпроси!

    Коментар


    • #3
      "Ако някой знае как се блокира Явата да каже моля.
      4x4=16

      Коментар


      • #4
        Нямам представа дали може да се осъществи твоято предложение със scroll-a, но мога да ти дам предложение : Като се разпишеш (log-неш) в портала, отляво под твоето име са отбелязани броят на непрочетените съобщения от последното ти влизане (на смимката отдолу отградено в червено - в случая 29) :



        Като кликнеш върху линка "Вижте всички актуални мнения" ще ти се отвори прозорец (този отдолу), където достъпа до всички непрочетени/нови за теб ще е още по-лесен..



        Пробвай!
        Успех!
        Яро

        Коментар


        • #5
          Това което може да се направи сравнително бързо е новините да не се "скролват" а да са статични. Оставям ги така временно, нека всички да си кажат мнението...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Моето мнение е ясно да кажат другите
            4x4=16

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от VPetrov
              Това което може да се направи сравнително бързо е новините да не се "скролват" а да са статични. Оставям ги така временно, нека всички да си кажат мнението...
              Тъкмо се зачудих какво става..
              Аз съм за склол-ването, а не за статиката..

              Коментар


              • #8
                и аз съм за скрола но и така е по-добре от "кино лента"

                Коментар


                • #9
                  какъв е проблема да е подвижна?
                  може би трябва да е по-бавно ? /в стил пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо /
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    проблема е 4е когато нещо ме заинтригува го подминавам с идеята 4е по-надоло ще има нещо по-интересно което ще пропусна. в един момент се оказва че такова (по-интересно) няма и аз съм принуден да изчакам "лентата" да се извърти за да се покаже отново първото.

                    Коментар


                    • #11
                      И аз съм за скролването А в момента е много дълго и някак не изглежда удачно
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        Против!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Стефан
                          Против!
                          Против какво?
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            ???????????
                            Против всичко и за всичко останало! разбира се, като през90-та))))))))
                            Против всичко да мърда и да се хили. Който иска - да му мърда, който иска - да рисува кичозни картинки вместо букви. Мразя кича. Постоянното му заобикаляне ме уморява ...

                            Коментар


                            • #15

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X