Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде Заралиите да се преброим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Хайде Заралиите да се преброим


    ахаа там сме- и със мечката щесе преборим еии
    boko
    Jeeep---KIA
    https://www.facebook.com/autoboko/

    Коментар


    • #92
      До: Хайде Заралиите да се преброим

      Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
      Това дето бяхме е Боримечката. Значи аз потвърждавам за 2-ри!
      Къде се намира "Боримечката"Дайте някакви координати,разбира се ако може и ние да се присъединим.Стига да не ни попречи нещо.

      Коментар


      • #93
        До: Хайде Заралиите да се преброим

        Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

        ахаа там сме- и със мечката щесе преборим еии
        ЪЪЪ.....изядохте прасето, сега и защитените видове почнахте.....ми кво ще каже Бриджитката, пък Горския- не знам.........
        [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

        Коментар


        • #94
          До: Хайде Заралиите да се преброим

          Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
          Къде се намира "Боримечката"Дайте някакви координати,разбира се ако може и ние да се присъединим.Стига да не ни попречи нещо.
          Това е от родилния дом нагоре - СЕВЕР, РАЗБИРАЙ , подминаваш първата пряка и гледаш в ляво. .. и хоооооооооп- кръчмата ако видиш зор- звъниш на един от показаните телефони на участниците, дето Марин ги написа и готово. Не знам някой взе ли координатите на момчето с Черокито
          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

          Коментар


          • #95
            До: Хайде Заралиите да се преброим

            Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
            Това е от родилния дом нагоре - СЕВЕР, РАЗБИРАЙ , подминаваш първата пряка и гледаш в ляво. .. и хоооооооооп- кръчмата ако видиш зор- звъниш на един от показаните телефони на участниците, дето Марин ги написа и готово. Не знам някой взе ли координатите на момчето с Черокито
            Няма проблем ,Жоро ми е винаги под ръка.Ще му се обадя.

            Коментар


            • #96
              До: Хайде Заралиите да се преброим

              Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
              ЪЪЪ.....изядохте прасето, сега и защитените видове почнахте.....ми кво ще каже Бриджитката, пък Горския- не знам.........
              Горския..........каза,да се изяде и мечката.а Бриджитката хм.........!

              Коментар


              • #97
                До: Хайде Заралиите да се преброим

                И азще съм там.Аааа.....ако някой реши първо да се поокаляме/може и да не е толкова мащабно/ нека да се обажда овреме или тук или в темата за първата расотка или на ЛС,а може и по телефона.
                П.П.За Борката съм сигурен че ще е на линия.
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #98
                  До: Хайде Заралиите да се преброим

                  Белата мълчи, Марин също, Стефан си оправи Колата....Горски, Жоро не е ли включен във форума. Боко е на линия.....,а между другото и брата с бялата нива вече е регистриран като ДЖИН, да знаете.....ама в петък почвам да звъня по телефоните.
                  [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                  Коментар


                  • #99
                    До: Хайде Заралиите да се преброим

                    Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
                    Горския..........каза,да се изяде и мечката.а Бриджитката хм.........!
                    Ще я окаляме ли Бриджитката..........май трябва и адвокат да си търсиме, такова........
                    [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                    Коментар


                    • До: Хайде Заралиите да се преброим

                      Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                      Белата мълчи, Марин също, Стефан си оправи Колата....Горски, Жоро не е ли включен във форума. Боко е на линия.....,а между другото и брата с бялата нива вече е регистриран като ДЖИН, да знаете.....ама в петък почвам да звъня по телефоните.
                      Неделя съм там 100%(даже мисля да пия една ракийка ,че спирам хапчетата)
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • До: Хайде Заралиите да се преброим

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        И азще съм там.Аааа.....ако някой реши първо да се поокаляме/може и да не е толкова мащабно/ нека да се обажда овреме или тук или в темата за първата расотка или на ЛС,а може и по телефона.
                        П.П.За Борката съм сигурен че ще е на линия.
                        Днеска ходих при Динко с Жето той иска да се каля много грубо в неделя и ако оживее да дойде....някой ако иска да пише- веднага му давам телефона за връзка, ама да не идваме да ви вадиме............

                        Коментар


                        • До: Хайде Заралиите да се преброим

                          Първоначално публикуван от джин Преглед на мнение
                          Днеска ходих при Динко с Жето той иска да се каля много грубо в неделя и ако оживее да дойде....някой ако иска да пише- веднага му давам телефона за връзка, ама да не идваме да ви вадиме............
                          Ами виж сега,ако Динко иска да окопава Г-то,то ние при такова каране нямаме шанс...Всички ще сме в киреча,пък и със сигурност искаме да оживеем.Така че може би ще изберем по лек /но пак хард/вариянт.Поздрави.
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • До: Хайде Заралиите да се преброим

                            и аз сам от стара загора бе хора.поздрави на всички заралии

                            Коментар


                            • До: Хайде Заралиите да се преброим

                              Първоначално публикуван от джин Преглед на мнение
                              Днеска ходих при Динко с Жето той иска да се каля много грубо в неделя и ако оживее да дойде....някой ако иска да пише- веднага му давам телефона за връзка, ама да не идваме да ви вадиме............

                              ти с кво ще идваш дани вадииш
                              boko
                              Jeeep---KIA
                              https://www.facebook.com/autoboko/

                              Коментар


                              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                                Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
                                и аз сам от стара загора бе хора.поздрави на всички заралии
                                и на теб поздрави
                                boko
                                Jeeep---KIA
                                https://www.facebook.com/autoboko/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X