Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде Заралиите да се преброим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде Заралиите да се преброим

    Да сега разбрах,че вината е изцяло в мен - ами чавека не ме е видял защото бях маскиран като една голяма буца кал с произход от р.Тунджа..

    Коментар


    • До: Хайде Заралиите да се преброим

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Колеги да ви се оплача!Вчера един от нашите щеше да ме смачка с едно "Самурайче" уж знам на кого е,а пък гледам друг го кара???....Ще дойда и още как-хем да го видя тоя шофьор,че може и да почерпи по бираааааа...
      Ай стига бе,аз защо не съм те видял?Марин го засякох,теб как съм изтървал!Уж карах след въпросния Самурай!Ама хайде размина се с отвличане!

      Коментар


      • До: Хайде Заралиите да се преброим

        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
        Да сега разбрах,че вината е изцяло в мен - ами чавека не ме е видял защото бях маскиран като една голяма буца кал с произход от р.Тунджа..
        Буцата я видях,добре си се маскирал!

        Коментар


        • До: Хайде Заралиите да се преброим

          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
          НА 03.2.2008Г НЕДЕЛЯ В 14Ч. ЩЕ СЕ СЪСТОИ СРЕЩА НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА OFFROAD-CLUB СТАРА ЗАГОРА (В БОРИМЕЧКАТА)
          Да заповядат всички,членове и не членове
          може и членки
          Промяна в пъвоначалният план
          НА 03.2.2008Г НЕДЕЛЯ В 14Ч. ЩЕ СЕ СЪСТОИ СРЕЩА НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА OFFROAD-CLUB СТАРА ЗАГОРА
          (ДО БОРИМЕЧКАТА)
          ЩЕ РЕШАВАМЕ ЗА СМЯНА НА ЗАВЕДЕНИЕТО
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Хайде Заралиите да се преброим

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Промяна в пъвоначалният план
            НА 03.2.2008Г НЕДЕЛЯ В 14Ч. ЩЕ СЕ СЪСТОИ СРЕЩА НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА OFFROAD-CLUB СТАРА ЗАГОРА
            (ДО БОРИМЕЧКАТА)
            ЩЕ РЕШАВАМЕ ЗА СМЯНА НА ЗАВЕДЕНИЕТО
            OFFTOPIC: Като гледам промяната на логото, май фракция "Фронтера" е надвила отбор "Патрул" ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: Хайде Заралиите да се преброим

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              OFFTOPIC: Като гледам промяната на логото, май фракция "Фронтера" е надвила отбор "Патрул" ...
              Чавдаре,още се двоумя за логото.Още е в процес на разрабодка ама нещо все неми харесва.Изцяло идеята е такава но Фронтера или Патрул
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                Чавдаре,още се двоумя за логото.Още е в процес на разрабодка ама нещо все неми харесва.Изцяло идеята е такава но Фронтера или Патрул
                Мене ако питаш, по-добре да е нещо по-неутрално, за да няма утре някой обиден.


                П.П. Защо дори не погледнеш вариант изобщо без джип в дясно? Калната гума в левия край е достатъчно красноречива. Пък и логото ще стане по-изчистено.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Хайде Заралиите да се преброим

                  Малко посно ми се вижда
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: Хайде Заралиите да се преброим

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                    Малко посно ми се вижда
                    Ако /OFF/го стесниш в височина и "клуб Ст. загора" го вкалаш отдолу под оф,какво ще се получи?

                    Коментар


                    • До: Хайде Заралиите да се преброим

                      Например нещо такова.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Хайде Заралиите да се преброим

                        Повечко мнения няма да са излишни ! Марине , не знам как се раздават картони, ама за перфектно свършената работа ще те черпя с една зелена Загорка........
                        [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                        Коментар


                        • До: Хайде Заралиите да се преброим

                          Здравейте.И аз Ша съм в неделя ДО Боримечката в 14.ч.Такаче бройте и мен.Отностно логото:
                          1.Марински БРАВО за труда.
                          2.И с Патрола и с Фронтерата изглежда добре,но изглежда по различен начин.
                          3.Поне в нашата група смятам,че няма такъв да се обижда или засяга от глупости.
                          4.В тоя ред на мисли идейка!Защо както стикерите от форума и тези да не ги направиш надписът за всички членове да е еднакъв,а в дясно на всеки да направиш изглед на джипката му.Тоест логото хем да е общо за клуба,хем да е уникално и да носи по нещо за всеки от нас.Така дори на 100процента няма да има сърдити.....
                          5.Ако си запазил логото с Патрола ми го прати/без значение какво ще се реши за официалното лого/ ,за да си го имам....все пак мойТо Нисан е изтипосано там
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • До: Хайде Заралиите да се преброим

                            Малко със закъснение но до сега все не оставаше време, по предложение на част от колегите от OFFROAD Club Stara Zagora ( да ги издам Любо- който ми оказа гпляма помощ за изваждането ми от една канавка след Нова година и Борко). Като полвин Заралия (зет) и аз да си впиша данните:

                            Име: Пламен Митев
                            Живущ: гр. Варна
                            Телефон: 0897/900 920
                            Skype: plamen-mitev

                            Ами това е. Ако мога да бъда с нещо полезен в раьона на Варна насреща съм.

                            Коментар


                            • До: Хайде Заралиите да се преброим

                              Добре дошъл в групата на Шаро.Да се надяваме,че около Варна ще се наложи да се виждаме ......за по бира.Поздрави.
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                ....Изцяло идеята е такава но Фронтера или Патрул
                                Ами помислете за ФронТрул . Чавдар е прав нещо неутрално , зада няма пренебрегнати. Освен това трябва да бъде максимално опростена и четлива . Единствените стикери които издържат на автомивките са тези които са изрязани от фолио , а не печатаните.
                                Давам просто идея :
                                Прикачени файлове
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X