Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

    Търсих из форума ама не намерих никаде. нямаме лепенки на клуба или аз съм пропуснал, и друг въпрос откаде да намеря рекламни лепенки които да не падат за 1-2 седмици от колата? някой има ли идея.
    no signature no problems

  • #2
    Re: Клубни Лепенки?

    използвай нитачка
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Благодарение и на "DIAVOL_KOLEDA”, който повдигна въпроса за дизайна на клубни знаци поставям на вниманието на всички идеята за разработка на такъв.

      Моля всеки, който има идеи по отношение на дизайн за емблема, фланелка, значка и въобще каквото му хрумне свързано с клуба да я сподели тук. Когато сме готови ще изберем най-доброто и продължаваме нататък...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Защо да не използваме нещо като аватара на Turbozmej например ?

        Коментар


        • #5
          може да навия нашия дизайнер да сътвори нещо, но първо избистрете идеята на какво точно да мяза. Той е автомобилен дизайнер и много хубаво рисува. Ние като му казахме да нарисува усмихнато джипче и той за нула време сътвори това, което седи в списанието и трансперантите. Измислете го, пък изпълнението от нас
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #6
            Трябваше да има елечета с надписи на "Международен интернет клуб www.uazbuka.ru". Там измислиха тоя надпис в кръг, а по средата цветен глобус и върху него птичката на УАЗ.
            Лично мене разкривените инфантилни картинки в американски стил ме отвращават.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Стефан
              ...надпис в кръг, а по средата цветен глобус и върху него птичката на УАЗ...
              защо пък трябва да пише УАЗ?! Какво общо има между нашия клуб и УАЗ... Да не би да ни спонсорират или кво?
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                1. Категорично емблемата на клуба не трябва да включва, каквато и символика свързана с конкретен автомобилен или друг производител!
                2. Трябва да носи информация за това, че сме оффроуд клуб, а не такъв за хокей на трева например. (Нямам нищо против хокея на трева)
                3. Да е ясна и запомняща се
                4. Да съдържа OFFRoad-Bulgaria.com


                И да знаете че е трудна работа да се измисли нещо качествено...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  )) Не разбира се, това беше единственият пример, който ми е известен, и е много хубава. Това не беше предложение
                  Естествено че не може да е свързана с никой производител, това не е клубен отбор

                  Ми ей ти го тогава - същия "International internet club..." околовръст, и по средата картинка. Може да не е кръгла, ако искаш да привлича вниманието, щото всички обикновено са кръгли.

                  Коментар


                  • #10
                    Може да е кръг, като половината е офф-роуд гума за джип, а другата е кросова гума за мотор и вътре да са надписите
                    No bike - no fun!

                    Коментар


                    • #11
                      Мисля че идеята на Dido_DR e страхотна, може в средата да поставим джипчето от ОFF-road-bg за което Sofia спомена ( разбирасе ако са съгласни редакторите на списанието ). Сащо така мисля че е добре да се остави малко място на стикера да се пише от кои град е учасника.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • #12
                        за джипко, както ние си го наричаме, няма проблем, но дизайнерът може да направи всякакви вариации на тема джип, стига да му се каже някаква концепция. И после задължително обаче ще трябва да го запазим като знак.
                        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от malinov
                          ... Сащо така мисля че е добре да се остави малко място на стикера да се пише от кои град е учасника.
                          Не се ли вижда от рег. номер откаде е учасТника?
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            По принцип се вижда от коя област е, а не от кои град, а и моя джип е със старозагорска регистрация, а аз сам от Сандански

                            Съжалявам за правописа, но не сам свикнал с Кирилицата и ми е малко трудно
                            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                            Коментар


                            • #15
                              Все пак би било хубаво да има и моторче
                              No bike - no fun!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X