Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Вики, Няма "джипка" има Черен път

    Коментар


    • #77
      Пък и тоя черен път ако изчезва нейде в полите на планината ...

      Коментар


      • #78

        На мен лично този най-много ми харесва. Може би и заради ярките цветове, обичам такива комбинации, а и доста бият на очи. Може би точно този път, ако го пресечем с двете кални дири на Алекс Марков, ще се получи микс от всички предложения досега.

        Въртят ми се и разни слогани за пътя, ама все много дълги, нещо от рода на
        Когато/Където пътят свърши/свършва/ свършва пътят/ започва приключението (или нещо подобно, че тази дума "приключение" много се експлоатира...

        Състезанието наближава, давайте да се ориентираме към финал до другата седмица и се издокараме с "фирмени блузки"
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #79
          Абе , тази асвалтова лента ...
          А ! Надписа : Намери своя път !

          Коментар


          • #80
            [quote="fulda"]Абе , тази асвалтова лента ...

            В крайна сметка, мисля, че нищо не пречи асфалтът да се смени с неравен път с коловози и ще си стане много свежо. не знам само дали е лесно да се направи такъв път стилизиран и разбираем, че всъщност не е "път"
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #81
              София, за кое СЪСТЕЗАНИЕ ЩЕ се издокарваш с тези фирмени тениски за да се издокарам и аз ? Ако имаш инфо за дата напиши я.И място на провеждането му.

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от V.Vushev
                София, за кое СЪСТЕЗАНИЕ ЩЕ се издокарваш с тези фирмени тениски за да се издокарам и аз ? Ако имаш инфо за дата напиши я.И място на провеждането му.
                И ти, Вушев, и аз ще чакаме официалното обявяване на датата и мястото. Организаторите ще се погрижат
                Но все пак ще е през май, така че наближава
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #83
                  Благодаря за разяснението стана ми много ясно НЯМА да си купувам тениски /ПОНЕ ДО КРАЯ НА м МАЙ/

                  Коментар


                  • #84
                    Е

                    Хайде да решаваме нещо , че времето си тече !

                    Коментар


                    • #85
                      ДА бързината е много важна давайте нещо там че да лепим насам натам
                      пък после ако трябва го сменете

                      даже и нещо по просто може да е просто надписът и отзад два планински върха за фон
                      простите работи обикновенно вършат най голяма работа

                      Коментар


                      • #86
                        Аз гласувам за :



                        Варна чука на вратата , а ние се моткаме :x

                        Коментар


                        • #87
                          И аз.
                          Само завъртете надписа, да е центриран, и сменете голямата бяла точка със звездичка. Да не прилича на удивителна с първата черничка на осовата линия. От древността петолъчката се използва за символ на надеждата, като котвата.

                          Коментар


                          • #88
                            А !
                            И благодаря на " Вики "

                            Коментар


                            • #89
                              Приключи ли изборът на емблема и варианта който видяхме по колите на състезанието в София ли е официалния знак на клуба?

                              Коментар


                              • #90
                                Ами избора едва ли някога ще приключи но за състезанието в Бистрица се спряхме на най-одобрявания от всички дизайн, ако някой даде по-добро предложение можем да помислим, ако ли не ще караме така...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X