Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

    Едва ли някой ще я пипне за една вечер. Естествено никой не е застрахован от кокошкари, готови да ти токнат бензина/нафтата, или вземат музиката... Но за цялата кола съвсем пък няма какво да се притесняваш!
    Ама все си мисля Човеците да са повече от дребните душици...

    Иначе и с вериги мога да услужа, ама утре след работа.
    SUZUKI V-STROM 1000
    Jeep Cherokee 2.5CRD
    TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
    о889 525 о74 - Владо

    Коментар


    • #17
      От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

      Звънни утре след 8, ще я изкараме. Ако и Диското се окопае, ще пишем в темата
      0897808254

      Коментар


      • #18
        От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

        Свързах се с Иван по телефона, след малко ще мине да ме вземе и отиваме. Взимам и телефона на Золтан със себе си, ако затънем яко да му звъннем за помощ ( да не го разкарваме излишно до Ален Мак за джипа, ако се оправим сами ). Стискайте палци!
        Подпис, мотпис

        Коментар


        • #19
          От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

          Голфа е изваден.

          Коментар


          • #20
            От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

            Браво на Иван! Винаги се радвам, когато има такива хора!
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • #21
              От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

              Искам да благодаря на Иван първо, че ми помогна с изкарването на голфа, който стои чистичък и измит на улицата пред нас. Снощи ми беше криво, че съм го изоставил в гората...може да ви стане смешно, но се чувствах все едно приятел съм зарязал някъде. В подножието на баира беше доста кално, но джипа се справи и ми даде нужния начален тласък да изляза от дупката и да набера скорост за да го изкача. Без негова помощ това щеше да е невъзможно.

              Искам да благодаря и Золтан и Shider, че се отзоваха да помогнат също. Тяхното желание да помогнат ми вдъхна кураж в труден момент.

              Искам да благодаря и на останалите, които ме насочиха къде да си преместя темата и какво да напиша.

              Искам да благодаря и на форума, че го има.
              Подпис, мотпис

              Коментар


              • #22
                От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                Свилене, ти като спечелил Мис(тър) Свят се изказа
                Хора сме, помагаме си в нужда.
                А джипката пак ще чака дъжда да я измие

                Коментар


                • #23
                  От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                  Първоначално публикуван от Svil1980 Преглед на мнение
                  Искам да благодаря на Иван първо, че ми помогна с изкарването на голфа, който стои чистичък и измит на улицата пред нас. Снощи ми беше криво, че съм го изоставил в гората...може да ви стане смешно, но се чувствах все едно приятел съм зарязал някъде. В подножието на баира беше доста кално, но джипа се справи и ми даде нужния начален тласък да изляза от дупката и да набера скорост за да го изкача. Без негова помощ това щеше да е невъзможно.

                  Искам да благодаря и Золтан и Shider, че се отзоваха да помогнат също. Тяхното желание да помогнат ми вдъхна кураж в труден момент.

                  Искам да благодаря и на останалите, които ме насочиха къде да си преместя темата и какво да напиша.

                  Искам да благодаря и на форума, че го има.
                  Искам само да те помоля нещо- кажи на всички твои познати че някой който никога не си го виждал те изкарал от на баба си в кътния...!!!
                  Вчера ти видях темата и спокойно си ровех няколко часа във форума. Защо?!
                  Случайно ми се сговни бензиновата помпа под подстъпа на бензиностанция "Ергос"(по пътя за Каменар). Чаках час и половина някой да се смили да ме дръпне 10 метра до газколконката най- малко да проверя дали нацяло е труп двигателя или просто бензиновата система се е прецакала. Не е като да не са минавали бусове и автомобили които могат да се справят със задачата (слънчево време на входа на вилна зона). На единият буса му бил служебен, на другият бил 1,6 , на третият баба му не давала, на четвъртият...
                  Това е след тази "интерстна" за нашият квартал зима. Имаше 10 ина дена в които половината баба и дядо чакаха да им нося ежедневно хляб, въглища и квот да е. Издърпах толкова закъсали автомобили, джипки и бусове че не мога ди преброя даже. (Да бе - "калпавата" Фронтера накъса поне 10 уши за теглене и 3 въжета за зимата, и не съм спирал до вчера).
                  След това им посочи моят пост и ако не помогнат на закъсал шофьор къде да е - да ходят... майка си!
                  На всеки по някое време му писва. Сори!
                  Последно редактирано от //Радо//; 09-04-12, 20:24.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                    Радо, изкарай си няколко телефона на варненци от форума и звънни, все някой ще е наблизо.
                    Не че аз като закъсах около Добрич някой дойде, но пак намерих Човек да ме измъкне.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                      Не бе човек, имам на няколко (не съм ги ползвал досега -за сигурност са ми в телефона), но как да разкараш човек да навърти 20 -30 км. за да те дръпне 10 метра?
                      Пък и трафика наоколо беше като за 1 май 1987 г. - примерно.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                        Интерсното е че славата ни се носи. На 2-3 пъти по- млади водачи със закъсали автомобили (явно гледали някой репортаж по ТВ), като видеха джип и лепенка отзад, виждаха спасение. Така и се случваше - вадех от където са се сврели. Да ама "Хасан и той човек" - накрая се оказах със изгоряла помпа и 80лв. за гориво за добро утро.
                        П.П. Е хайде бенца ще го изгоря в ТДМ -а или в колата на жена ми ама... Гняв някакъв се получи.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                          На всеки по някое време му писва. Сори!
                          Не се ядосвай за глупости.

                          Даже и тук, в този Форум, хората, които ще се дигнат да помагат са 1 от 20. От средния човек на улицата е склонен да помогне 1 от 200. Важното е да попаднеш.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                            Преди мнооого години ми се счупи мотора на магистралата до Провадия.
                            Повредата беше такава, че не беше възможен крайпътен ремонт, въпреки че имах всички инструменти.
                            Оставих мотора при охраната на строителната техника, която тогава ремонтираше участъка и с приятелчето, с което бяхме се опитахме да спрем на стоп някой да ни закара. За четири часа минаха хиляди коли, две пистарки, но никой не спря. Накрая спря един Човек с жигула, пълна догоре със стока. Нямаше къде да ни качи, но записа телефона на баща ми и му се е обадил като се прибрал, тогава нямаше още дори мобифони. Баща ми се вдигна от абитюрентската на сестра ми, довършил зарязания ремонт на ладата, закачил ремаркето и дойде да ни прибере.
                            Оттогава вече разчитам само на неволята, а не на чужди хора. За сметка на това никога не съм отказвал помощ, може да съм балък, но съм Човек.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моля за съвет/помощ за затънала кола ( Варна ) !

                              Аз доста пъти съм помагал и на мен доста са ми помагали, та не съм съгласен, че хората не помагат като цяло...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X