Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

    Здравейте,
    съжалявам че с такава тема се включвам за първи път във форума, но за жалост се налага. Тук между гара Елин Пелин и с. Лесново са закъсали родителите ми. http://maps.google.com/maps?saddr=42...sz=14&t=h&z=14
    Майка ми се прибира късно от работа и не вижда че пътят е затворен (нещо ново от тези дни) Тръгва по него и на мястото което посочих закъсва заради навяли преспи по пътя от полето. Тя е с джипче Toyota Rav4. След като се мъчи безуспешно вика баща ми да дойде да я издърпа. Той е с SUV Mercedes R-class. Тръгва от с. Лесново, но заобикаля през Елин Пелин и гара Елин Пелин за да влезне отзад, където пътя е бил по-разчистен. По пътя имало друга закъсала кола, нея я изтегля и тя си заминава, но после затънал и той докато се опитвал да изтегли майка ми. От Гражданска защита катгорично им отказаха и ги зарязаха на полето, под предлог че са заети и там бил затворен пътя. Поне имат гориво за момента. Та дали има някой високопроходим да мине да ги дръпне малко. Тел. 0888 22 75 76 - Боян Николов, 0887 57 70 12 - Нели Николова.

  • #2
    От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

    Чули сме се с хората,с Асен Василев тръгваме към тях.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

      Извадени.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

        Пак перфектни! Браво от мене!
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • #5
          От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Извадени.
          Евала колеги.
          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
          (А1+)
          О877ООО98О

          Коментар


          • #6
            От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

            Браво!

            Очаквам темата за повдигане и редуктори на R класа
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

              Браво на колегите. Хиляди Благодарности за бързата реакция. Сега говорих с родителите ми и казаха че момчетата са се дигнали чак от Бояна и Надежда посред ноща. Отново пак да благодаря за вниманието и времето което отделихте. Добре че има добри хора да помогнат, когато държавата те изостави.
              ПП. Дано се подминем със смяна на редуктори.

              Коментар


              • #8
                От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                Извадени.
                Браво!

                Коментар


                • #9
                  От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                  "Чибуратор тЕАм"! Другите думи са излишни!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                    Евала момчета!
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #11
                      От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                      Браво! Ако ние не си помагаме кой?!
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • #12
                        От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                        Браво на колегите!!!!! То така и така,държавата е абдикирала от всичките си задължения,освен от правото си да ни съдира кожите с данъци и такси,та ако добрите хора не си помагат един на друг,тогава нищо добро не ни очаква.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                          Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                          Браво на колегите!!!!! То така и така,държавата е абдикирала от всичките си задължения,освен от правото си да ни съдира кожите с данъци и такси,та ако добрите хора не си помагат един на друг,тогава нищо добро не ни очаква.
                          Държавата това сме ние!! Проблема е в мисленето като това на колегата. Държавата не ни е длъжна с нищо. Докато не се промени това мислене и като каза един човек "броилерово поведение" няма да има промяна. Плащаме си мижавите данъци и очакваме някакви чудеса да се свършат от "някой друг" защо, защото сме си платили мижавия данък? При другите народи ако се случи ПТП спира първата кола лед ПТП и другите 10 след нея да помагат докато не дойдат органите, при нас никой не спира защото не е негова работа да помага, даже обратното пречим на органите да стигнат до ПТП.Това го казвам от личен опит тук и там.

                          Държавата това сме ние !!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                            Извадени.
                            Браво, Сотиров! С 37-ите МИ ли са извадени, или с по-малки?
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              От: Закъсали край с. Лесново, общ. Ел. Пелин

                              Не е точно така, защото все пак работата на Гражданска Защита е да ти помага в точно такива ситуации. На този път е имало 3 закъсали коли в продължение на 5,6 часа и никой не си мръдна пръста да дойде само да ги подръпне. Не се изискваше специална техника, само малко по-високо проходима кола. А те вместо да покажат и най-малко съчуствие почват да се карат с родителите ми и после ги прехвърлят на местния полицай. Онзи почнал да им крещи как така ще влезнат в забранен път и щял да ги глоби. Баща ми му казал да дойде да ги глоби на място и повече не се чули вечерта с никакви служби. Просто им е по-лесно да си стоят на топло и да си пият ракийката. Пък и дори наистина да са били заети, това не ги оправдава за поведението им.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X