Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

    Колеги закъсах с фиат опанда 4х4 в мега коловоза над с. Каспичан над гр. Каспичан обл. Шумен. автомобила е по корем, в ляво е на терен с 10 % наклон в ляво и двете гуми са в коловоз дълбок малко повече от половин метър. Направих опит с подлагане с копане, с дърпане с рчъчна лебедка ( същата е мега зле и за нищо не става ). Спицификата на терена е така, че трябва да бъде джип за офроуд и за здрава кал, защото терена непосредствено до ме е мазна кал ( лепкава глина ) Имам нужда от помощ да бъда изтеглен. От ОУ"ПБЗН" Шумен нямат как да ми помогнат. В момента съм оставил автомобила и съм във Варна, за преекипиране ( от горе до доло съм в кал) и потеглям с втори автомобил обратно с надеждата братята, да не са ми разглобили до тогава машинката. Моля, ако някой има подходяща машина и има възможност да помогне за утре 25.01.2012 г. ( тази вечер ще спя в колата) да ми се убади на 0878/63-88-00 Николай Костов. Разполагам с известен финансов ресур за финансиране на операцията. Предварително благодаря !

  • #2
    От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

    Що си мисля, че колегите от Шумен няма да я оставят така тая работа?
    Въпроса с финансовия ресурс си е тема за бой, май...
    Коле, къде си?

    Коментар


    • #3
      От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

      Ей сега ще звънна на човека.
      Дано да намеря някой който да не е пил...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

        Аз не сън пил!
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ей сега ще звънна на човека.
          Дано да намеря някой който да не е пил...
          То май в нашите среди рядко се срещат екземпляри, които не пият, но... аз не съм пил адаш (по простата причина че не употребявам алкохол , само жълта лимонада), а и ми е близо Каспичан...! Координати даде ли човека? Чакам да се обадиш!
          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
          0899 00 2221 Николай Динков
          skype: kokonp

          Коментар


          • #6
            От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

            Пандата е евакуирана! Спускане по кален баир(глинеста лепкава и хлъзгава кал) от едната страна стръмен баир, от другата канавка по която се отича водата дълбока към половин метър. Пандата се беше хлъзнала и влязла с 2-те колела в канавката и няма мърдане ни напред, ни назад. Първоначално опита беше да се изтегли напред с надеждата да излезе, но не стана, а отпред на няколко метра имаше дупка в която можеше да влезе цялата. Качиха Витарите горе на баира и от таман изтеглиха настрани с лебедка Пандата докато излезе от канавката. Аз имах много отговорната задача да светя.
            Последно редактирано от Иван Жоров; 25-01-12, 00:53.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #7
              От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

              Както Иван каза-пандата е вече на път към Варна, а може и да са стигнали вече.
              Ето малко разказ:

              Обадих се на Коко от Нови пазар, той е най-близо, уговорихме се къде ще се чакаме, и ние с Иван тръгнахме от Шумен.
              Закъсалия колега бил във Варна да се преоблече, да си вземе спален чувал-подготвя се да спи в колата, Ако се наложи... Събрахме се всички, и стигнахме до мястото. Глинеста кал, отдолу твърда, отгоре размекната от стопения сняг, и разбита от копитата на доста животно. Голям кеф... Пандата паднала с десните гуми в един канал, и не може да излезе. Отпред има голяма дупка-начало на овраг. Лек страничен наклон, но достатъчен да срине колата по надолнището, ако влезе в дупката.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 003 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:52.5 КБ
ID:5338967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:53.8 КБ
ID:5338968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:57.3 КБ
ID:5338969

              Дръпнах с лебедката напред, но не излиза от канала. Идва към дупката... От страната на която трябва да се дърпа(лявата на пандата) е доста стръмен баир. Не може да се атакува директно. Върнахме се назад, Коко се опита да излезе нависокото през един овраг, но заради кекавите гуми не можа. Аз с кайманите след 5-6 опита се качих, Коко обиколи от друго място и се озовахме горе. Дръпнах го с лебедката настрани, пандата се насочи по пътя и с малко повече газ мина покрай дупката.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:62.7 КБ
ID:5338970
              Слязохме в селото, наредихме се за снимка, но с любителска сапунерка не стават хубави снимки на тъмно. Но колкото-толкова.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 042 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:36.8 КБ
ID:5338971Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 031 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:65.0 КБ
ID:5338972

              Ами това е...

              Забравих да кажа,ч е на отиване витарата разви умопомрачителната скорост от 75 км/ч. Вътре всичко започна да пее със собствен глас, но в ритъма на песента на колелетата...
              Истински джип...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

                Огромни благодарности и адмирации за бързата реакция и адекватната намеса с пожелания за дълго безаварийно и приятно шофиране из дивните места на света. Благодаря адаши смея да кажа, че шоуто беше на макс...

                Коментар


                • #9
                  От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

                  Браво момчета.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • #10
                    От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

                    Браво и от мен, приятно е като разбреш че някой се е отзовал в беда.
                    .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Закъсал на 500 м. от с. Каспичан обл. Шумен

                      А на снимките се вижда кой е бил най-активен и най-окалян. Коле гордеем се с теб.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X