Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсали край Николаево

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Закъсали край Николаево

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Въпреки полицията, която зорко охранява, за да не разбре никой за лисата на ГЗ.
    Полицията е там за да предотврати допълнителното задръстване с автомобили. Както се разбра спират и връщат идващите автомобили. А щом обикалят по колите, значи проверяват състоянието на хората. Колегата по-горе каза, че гражданска защита е там.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #47
      От: Закъсали край Николаево

      Това, че милицията укротява хората и ги прибира по колите всъщност е правилно. Също е правилно, че връща самоорганизираните "спасители" - или поне би било правилно, ако ГЗ работи по въпроса от единия край.

      Коментар


      • #48
        От: Закъсали край Николаево

        Ние бяхме с Гето,сега се връщаме,картината беше апокалиптична,над 30 закъсали камиона и около 100 леки коли,помогнахме на най нуждаещоте се,извадихме и колегата,после дойдоха подкрепления от Пловдивския тим,Вальо,Калаша,Росен и други корави момчета,също се побориха със стихията,Гражданска защита беше онемяла,тва си е цяло бедствия,голямо снегонавяване,и ураганен вятър,имаше коли преобърнати в канавките....а Кат бяха отцепили района и не ни допуснаха на идване,че се наложи да покараме в нивата за да избегнем постовете....
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #49
          От: Закъсали край Николаево

          Оф -- оф .... сега се прибирам благополучно в моето любимо РУсииииииииииииииииииииииии .ю

          Не знам как да го напиша .... просто не може дасе изрази това нещо ...
          БЛАГОДАРЯ БЕЛОВ и на другите колеги от Пловдив .. не ви знам имената на всички ....... исках и аз да направя нещо за хората ... не само да обикалям и да ги разпитвам ..... ама на .. като не успях да си купя жипче ...... надявам се да няма пострадали .. наистина еше снежен ад и тъпите ГЗ като видят че не знаят ко даправят .. защо отказват помощ ... не мога да ги разбер още веднъж

          БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ >>> ЖЕНА МИ Е ОЩЕ ПО-БЛАГОДАРНА И ИЗНЕНАДАНА .... това ми беше идеята на пътуването . .тя не знаеше че си идвам за празниците ........
          искам иаз да се включа в тази организация на спасителите .. с каквото мога ..... заспивам вече .. .13 часа път ...
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #50
            От: Закъсали край Николаево

            Живи и здрави да сте ей! Повече такива хора като Вас да има. Ама ако може и на по-високи държавни постове.
            Пожелания за много здраве и успехи през Новата на всички тези които не се поколебаха да тъгнат във виелицата, ей така - защото са хора, за да помогнат на други хора изпаднали в беда.

            Респект!




            P.S. А следващия път ... вземете един човек с камера ... нищо че е виелица и сняг. Пък му пратете филмчето там на медийния герой .. да види как държавата абдикира от задълженията си, че и пречи. Въпреки че не може за всичко да е виновен един човек ... рибата се вмирисва откъм главата все пак.

            Коментар


            • #51
              От: Закъсали край Николаево

              Мисля че сега на всичките въпроси относно бездействието на държавните институций много по лесно може да се намери кой да отговаря чрез медията на форума . Не е логично една група ентусясти да са в пъти по подготвени за реагиране в кризисна ситуация от държавните служби които разполагат с всякаква тежка техника и не малък бюджет за това .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #52
                От: Закъсали край Николаево

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Не е логично една група ентусясти да са в пъти по подготвени за реагиране в кризисна ситуация от държавните служби които разполагат с всякаква тежка техника и не малък бюджет за това .
                И цяла година се подготвят и обучават за действие през няколкото пъти, когато се наложи... срам, срам!
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #53
                  От: Закъсали край Николаево

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  И цяла година се подготвят и обучават за действие през няколкото пъти, когато се наложи... срам, срам!
                  Не са виновни момчетата от Г З, почти колеги сме. Много са надъхани за помагане, но зависи от началниците по горе. Много е сложно за обяснение, а още по сложно за разбиране. Лятото в Ловеч, когато имаше наводнение, аз вадех закъсалите коли, а те вардеха да не влезе някой във водата. Причините са същите.

                  Браво за спасителите от форума.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • #54
                    От: Закъсали край Николаево

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Това, че милицията укротява хората и ги прибира по колите всъщност е правилно. Също е правилно, че връща самоорганизираните "спасители" - или поне би било правилно, ако ГЗ работи по въпроса от единия край.
                    Мноо правилно-АКО???!!! Нещо като да,да,ама НЕ!!!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #55
                      От: Закъсали край Николаево

                      Браво на колегите !
                      Това си е подвиг, от душа и сърце.

                      Може би факта, чеза N-ти път полицията отказва достъп на форумните спасители е въпрос за обсъждане в друга тема.
                      Това си е жив резил: Колегите се вдигнали внезапно оставяйки топлия креват, минали стотина километра на собствени разноски, с подготвени автомобили на собствени разноски, за да помогнат и полицията ги връща.
                      И всичко това при положение, че няма кой да помогне на закъсалите - АДЕКВАТНО.

                      Това нещо се повтаря не знам кой си път ? Не може така !
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #56
                        От: Закъсали край Николаево

                        Евала, браво на форумната организация.
                        Колкото до полицайте ... според мен изпълняват нарежданията си. Ясно е че има подготвени хора, но съгласете се, че после те ще отговарят, ако недай си боже, се случи нещо на някой/и форумен спасител. Ясно е, че не желаят да поемат такива рискове на собствена отговорност.

                        Иначе това е пример за бърза организация, евала още веднъж на съфорумците .
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Закъсали край Николаево

                          Колеги, предлагам в тази тема да коментираме проблемите, възникнали от блокирането на движението в мразовитата нощ и акцията в помощ на хората.
                          Последно редактирано от Веско; 23-12-11, 10:19.
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X