Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Аз от доста време не съм писал тук... а подготовката за къмпингарския сезон е в разгара си.

    Ето един нов интересен продукт:

    Надуваемо легло - lazy air sofa

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:air_sofa.jpg
Прегледи:1
Размер:489.9 КБ
ID:5752231

    Лесно и бързо надуващо се легло/диван предназначено за активна и приятна почивка на открито.
    Удобно, здраво, леко, иновативно, лесно за пренасяне. Хит на сезона.
    Надуването става за секунди без да е необходима помпа или други помощни средства.


    Повече информация и подробности тук:
    https://www.occ.bg/%D0%9D%D0%B0%D0%B..._lazy_air_sofa

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Честита Коледа! Пожелания за здраве и много късмет.

    Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
    Нали не е трудно да дадете размерите на тези бойлери, за да помисля за мястото, където да го разположа?
    Печката в караваната има комин, приблизително Ф70, който отвежда продуктите на горенето. Вие предлагате ли някакви тръби с подобна функция, за да ги ползвам за бойлера?
    Размерите на 12 киловатовия бойлер (най-малкия вариант от асортимента) са 30х50х15 см. Димоотвода е с диаметър Ф85 мм. За монтаж вътре в каравана и за включване към комина на печката на караваната може да се използва алуминиева гофрирана тръба и подходящи преход и тройник.

    Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
    Привет,

    Обмислям разни варианти и аз. И в тази връзка - може ли едно сравнение на вашите продукти с това - http://www.ebay.co.uk/itm/6L-Bester-...0AAOSw2xRYRQjx ?
    Привет.
    Продукта, който сте посочили е аналогичен на преносимия газов бойлер 12 kw, който се предлага от occ.bg. Това е друг модел от същия производител. Основните разлики са: различен външен вид, по-малък размер, което предполага по-малък топлообменник, липса на информационен дисплей, и най-важната разлика е липсата на димоотвод, което го прави изключително за външна употреба. Като параметри и начин на работа не се различават.
    Поздрави.

    Остави коментар:


  • brum
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Привет,

    Обмислям разни варианти и аз. И в тази връзка - може ли едно сравнение на вашите продукти с това - http://www.ebay.co.uk/itm/6L-Bester-...0AAOSw2xRYRQjx ?

    Остави коментар:


  • asenv
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Нали не е трудно да дадете размерите на тези бойлери, за да помисля за мястото, където да го разположа?
    Печката в караваната има комин, приблизително Ф70, който отвежда продуктите на горенето. Вие предлагате ли някакви тръби с подобна функция, за да ги ползвам за бойлера?

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Някакво развитие?

    Колега ще те търся след празниците, че и аз се реднах с каравана и ми е наложителна банификация.
    Поздрави и весели празници!!
    Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
    Браво бе, чак сега прочетох темата. Купих си тия дни една каравана KIP42 и тъкмо се чудех от къде да си купя газов бойлер. Явно ще е от колегата Димитър Желязков
    Ще поясните ли еднакви ли са двата варианта , от 199 и от 249лв или разликата е само в доп. 12V за втория? И отстъпки за форумци? (няма да се сърдя ако няма)
    Привет,
    първо честити ви придобивки и на двамата. Със здраве и голямо удоволствие да ги ползвате

    Развитие по отоплителите има, но все още е рано да ги обявявам. В момента са в етап по доизчистване на електрониката и управлението.

    Иначе, бойлерчета за каравани и банификации да искате. Има различни модели и мощности и в зависимост от конкретната необходимост ще изберем най-подходящия вариант.

    Разликата между двата бойлера от 199 лв. и от 249 лв. е точно в това. Първия работи само с батерии, а по-скъпия може да работи и на 12 волта, има добавени куплунзи тип "Канон" за включване и захранване на помпа, както и 10 метра кабел с щипки за акумулатор в комплектацията.

    За форумци и съфорумци ще има подаръци

    Весели празници и аз пожелавам.

    Остави коментар:


  • asenv
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Браво бе, чак сега прочетох темата. Купих си тия дни една каравана KIP42 и тъкмо се чудех от къде да си купя газов бойлер. Явно ще е от колегата Димитър Желязков
    Ще поясните ли еднакви ли са двата варианта , от 199 и от 249лв или разликата е само в доп. 12V за втория? И отстъпки за форумци? (няма да се сърдя ако няма)

    Остави коментар:


  • Пенчо
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
    Привет, благодаря на Светослав Генчев за интереса.
    Действително се работи по нови направления в областта на отопление за каравани, кемпери, вили и места, където липсва конвенционално електрозахранване. Когато продуктите и системите добият завършен вид и преминат заложените изпитания и тествания, ще бъдат обявени и информация за тях ще представя и тук.
    Някакво развитие?

    Колега ще те търся след празниците, че и аз се реднах с каравана и ми е наложителна банификация.
    Поздрави и весели празници!!

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Привет, благодаря на Светослав Генчев за интереса.
    Действително се работи по нови направления в областта на отопление за каравани, кемпери, вили и места, където липсва конвенционално електрозахранване. Когато продуктите и системите добият завършен вид и преминат заложените изпитания и тествания, ще бъдат обявени и информация за тях ще представя и тук.

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
    Привет Колеги,
    и аз ще представя един проект по който работя.
    Свързан е с хобито ни и начина за прекарване на почивките и свободното време. ...

    От цялата тази перфектна почивка проектът включва осигуряването на банята и топлата вода.
    Става въпрос за цялостна система "мобилна" баня и аксесоари, свързани с това.
    Системата е разработена да функционира напълно автоматично - при натискане на бутона (стопа) на душ слушалката потича топла вода, на която прецизно може да се регулира температурата, за да задоволи всеки вкус. При отпускане на бутона на душ слушалката всичко спира и системата се самоизключва.

    Компонентите на системата включват малък проточен газов бойлер, който работи с автоматично пиезозапалване при наличие на воден поток. ...

    Сайтът е www.occ.bg
    Името на домейна произхожда от Outdoor & Camping Comfort, което подсказва, че ще бъде ориентиран и ще се развива в областта на предлагане на продукти за повишаване на комфорта при почивка сред природата.
    Все още е в процес на допълване на информацията за наличните продукти, както и разширяване на артикулите и номенклатурата. Ще бъда благодарен за критиките и препоръките Ви.
    Вчера говорих с представител на www.occ.bg и получих информация за нови разработки на компанията за нови приложения и за отопление. Очаквам от www.occ.bg да споделят тук развитието на новите продукти.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Ясене, ти си последният човек в този форум, на когото бих тръгнал да обяснявам свойствата на горещия разсол (така ѝ викахме на солената вода във 2-ри цех на Агрия). Я, кажи каква ти е идеята, за да може по- аргументирано да разберем защо няма да стане, пък някой може и да се напъне, та да разберем и как може да стане.
    Оцапахме темата на Митака, може би, да продължим на Ринга?
    Последно редактирано от Тропчо; 18-09-16, 08:11.

    Остави коментар:


  • sek.1
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Тия устройства понасят ли солена вода?
    Съмнява ме че даже и дълго време може да понесе варовита . Като знам какви чудеса вадя от проточния и другия на вилата силно ме съмнява този да оцелее повече от един сезон без чистене .

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Известно време ще понасят, след което рязко ще им дотъпее. Солена вода+цветни метали с компромисен състав+температура. Не мисля че добавянето на цинков анод би променило резултата.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Тия устройства понасят ли солена вода?

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Незаменим атрибут по време на събора. Или както е казал народа "о баня, о кеф..." :-)





    Имаше я и в луксозна версия :-)

    Остави коментар:


  • edoors
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Много си чевръст! Веднага забелязах, че момата няма къде да си остави сапуна или... не е случайно?



    А и за това не каза нищо. Нещо клипчета... момата...?
    Последно редактирано от edoors; 31-05-16, 17:57.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X