Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Лятна промоция на 12 и 24 волтови хидрофорни помпи - цък

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Момата не я давам, че има да прави още доста клипчета
    Ето още едно кратичко с нея:


    Остави коментар:


  • edoors
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Митко пусна клипчето и... спряха всякакви коментари. Направо си онемяхме. Лично аз вече не си представям закупуването на мобилна баня, без момата да е вътре...

    Остави коментар:


  • icerunner
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Браво Митко, банята все повече ми харесва, а клипа ти е направо профи За манекенката и техническия асистент няма да коментирам, личи че не са случайни

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    А това, на задната страна на кабинката, като несесер ли е, или капак на прозорче, че рязко ме притеснява липсата на отдушник в такова помещение...
    Това на задната страна на палатката е джоб тип "несесер". Няма прозорец, но не е притеснително. За палатката, както и за цялата преносима баня може да се добие някаква представа от ето това клипче:

    Остави коментар:


  • edoors
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    А това, на задната страна на кабинката, като несесер ли е, или капак на прозорче, че рязко ме притеснява липсата на отдушник в такова помещение...

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Мите, това не мога ли да си го монтирам под навеса, че имам само студена вода там, или има по-удачни системи като за постоянно?
    Гена, ако под навеса имаш течаща вода, то не ти трябва тази система с помпата, тя е предназначена за бивакуване или места без нормално течаща вода.
    За там, е по-удачно да се монтира твърдо някой от проточните газови бойлери с подходяща мощност.

    Остави коментар:


  • edoors
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Мите, това не мога ли да си го монтирам под навеса, че имам само студена вода там, или има по-удачни системи като за постоянно?

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Снимки нямам. Окачил съм го на две куки на стената на караваната, а свързването е както на нормален бойлер. Просто съм добавил маркучи по караваната, защото в заводския си вид, та има такива само за студена вода.

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Ники, имаш ли снимки как си го монтирал на караваната и свързването?

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
    При газовия бойлер не ти трябват такива екстри. Или поне аз не ползвам. От бойлера регулираш температурата на изходящата вода и се къпеш само с топла. Като не ти трябва топла - спираш бойлера и си тече студена.
    Това, когато е само за къпане. Освен банята имам и две мивки, които захранвам от същия бойлер. Освен това със смесителя си е доста по-удобно.

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
    Ще бъда благодарен да споделиш повече подробности как си го свързал. От известно време следя темата и обмислям как и аз да направя съшото.
    Моята каравана няма фабрично смесители и отделни тръби за топла и студена.
    Просто сложих смесителни батерии на душа и мивката. и прекарах още малко тръби. Оригиналната система с помпичката и контактните кранчета съм демонтирал, за да не пречи. Мога да я върна бързо и лесно при необходимост, но едва ли.
    Колебаех се дали бойлерът да е в банята на караваната или отвън, В крайна сметка го монтирах отвън с бързи връзки, защото в банята освен че е ограничено пространството, не съм сигурен как стои въпросът с притока на въздух, необходим за горенето.
    Важно уточение е, че караваната е ситуирана трайно на един византийски бряг и местене не се предвижда. Но дори и да е мобилна, схемата пак си работи - просто ползваш помпата а не налягането на водопровода.

    Остави коментар:


  • brum
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    При газовия бойлер не ти трябват такива екстри. Или поне аз не ползвам. От бойлера регулираш температурата на изходящата вода и се къпеш само с топла. Като не ти трябва топла - спираш бойлера и си тече студена.

    Остави коментар:


  • -= OXYGEN =-
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Миналата есен и аз си взех такъв газов бойлер и го монтирах в караваната, свързан към местния водопровод. Изкъпах се няколко пъти даже. Става.
    Ще бъда благодарен да споделиш повече подробности как си го свързал. От известно време следя темата и обмислям как и аз да направя съшото.
    Моята каравана няма фабрично смесители и отделни тръби за топла и студена.

    Остави коментар:


  • Scrapheap
    отговори
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Миналата есен и аз си взех такъв газов бойлер и го монтирах в караваната, свързан към местния водопровод. Изкъпах се няколко пъти даже. Става.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X