Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един начин да си бъдем полезни един на друг

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    ... въпреки че на тоя гугъл не можеш да му хванеш спатиите
    ...
    Ако можеш да ги хванеш, сигурно ще станеш много богат човек ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      Re: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

      Старо положение няма, ако върнете сайта нищо няма да постигнете. По добре изчакайте всичко да се преиндексира. Закачи сайта към гугъл аналитикс и уебтоолс.

      Коментар


      • #78
        От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

        Здравейте! Не знам дали съм на подходящото място, затова ако нещо не е наред, моля трийте. Накратко, моя приятелка има нужда от лайкове във фейса за да спечели ВИП пропуск за фестивала по салса във Варшава. Тя танцува от доста години и е много добра, но за съжаление не разполага с много средства и ако успее да спести закупуването на пропуск, ще бъде безкрайно щастлива. Ще пусна линк към снимката във фейса, който желае моля да даде един лайк. Благодаря от нейно име на всички отзовали се!
        https://www.facebook.com/warsawsalsa...=3&pnref=story
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #79
          От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

          На правилното място си, успех! Ще го пусна и във фейсбук страницата на форума...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #80
            От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

            Митак, на тази снимка са три приятелки бре, коя да лайкваме, че надали и на трите пропуски ще дадат.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #81
              От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

              Която и да спечели, няма да е загуба .... Но нашето момиче е тази в средата. Целта на тоя ВИП пропуск е да може да танцува и взема уроци от световните светила на салсата, които ще участват на фестивала. Иначе струва около 200 евро. Не, че е страшна сума пари, ама ако може да си ги спести, що не.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #82
                От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                Готов си, даже два, дано ги зачетат.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #83
                  От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                  Благодаря! С конкурентката и са на около 20 гласа разлика в полза на другата, ама гледам че нейната снимка има над 50 споделяния. Затова споделяйте и копирайте моя текст към нея за да не се заблуждават хората и да лайкват първата снимка, защото там не се зачита. Благодаря отново на всички за подкрепата от името на Веселка!
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #84
                    От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                    Щракнах нещо на снимките от линка, ама сега съвсем се обърках-не трябвало на първата снимка...
                    Искам да помогна, ама пуста Индия...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                      .Помогнете ми приятели да спечеля конкурса и Mоля Bи дайте ми лайка като натиснете на снимката! Внимание-1.Натискаме на снимката 2.Даваме лайка
                      Dimitar Dimitrov Хайде колеги, давайте лайкове! Целта е да спечели ВИП пропуск за вестивала по салса във Варшава, който ще и даде възможност да танцува и взема уроци от световните светила в жанра, които ще участват. ПЪРВО кликнете върху снимката и ПОСЛЕ дайте лайк на втората. Конкуренцията води само с няколко гласа, можем да я отвеем ....
                      Защо уточненията ми се струват различни. Първото е от нейния профил а второто от OFF-a ?
                      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                      Коментар


                      • #86
                        От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                        Някой иска ли кликове на Гоогле банери (както си му е реда или по схема от желаещия) от Английски IP-та?
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #87
                          От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                          Уважаеми колеги,

                          След няколко разговора с хора оттук, се избистри идея как можем, по още един начин да си бъдем полезни един на друг. Днес, до голяма степен всеки един бизнес и работа зависи от неговото добро представяне в интернет, социалните мрежи и т.н.

                          Колкото и добър сайт да сте си направи, електронен магазин и прочее, той няма да ви донесе особена полза, ако не е популярен и лесно намираем. Има много начини това да стане, повечето от които са свързани със сериозни инвестиции. От друга страна един от най-сигурните и действени методи е популяризирането от много хора, които го:

                          публикуват на своите блогове, стени в социални мрежи, цитират, препращат, търсят ключови думи в търсачки и кликват на резултати които водят към този сайт и т.н.

                          Може на пръв поглед да изглежда незначително, но ако всеки оттук направи няколко действия по отношения на един сайт, той може да стане наистина популярен без да е нужно собственикът му да инвестира много средства в това...

                          Така днес за този, утре за друг... Помощта ще е достъпна за всеки регистриран участник тук, без условия и допълнителни искания... Разбира се, ще си помагаме за смислени работи и неща, които не нарушават правилата и законите...
                          Отдавна се запитвах, но все не се сещах да поставя въпроса. Активен участник съм в два други форума и в двата не съм имал проблем да поставя сайтовете на дейностите си в подписа. Докато тук не става. Поставям ги, преглед (няма възможност да са с линк), запази, уж ми е запазено в настройките, а в мненията го няма. Виждам, че с тази тема искате да си помагаме точно с това, Вие сте администратор на сайта, а точно тук не се получава.

                          ПП. Ха! Сега излязоха. Но не се показва подписа в старите мнения. Но съм сигурен, че съм го пробвал няколко пъти и преди. В такъв случай допускам, че е възможно някой модератор да ги скастря тия "помощи". Което, ако наистина е така, противоречи на тази тема.
                          Последно редактирано от Veselin Monkov; 27-12-16, 20:19. Причина: Послеписа

                          Коментар


                          • #88
                            От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                            Проба.

                            ПП. Гледам, че другите са с линкове и се опитвам и аз да ги направя ръчно. Не ми се получава. Гледам, че сега ми е променило и в предния пост подписа (той беше без [url]).
                            Последно редактирано от Veselin Monkov; 27-12-16, 20:18.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                              Има развитие по въпроса. Забранено било - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114141 По-точно платено. Нещо което не се връзва нито с тая тема, нито с тази - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=207350 Написал съм запитване към Стефи Накова но е неприятно усещането, че взаимопомощта във форума не е толкова "взаимо"...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                                За да не бъркаме едното с другото, сме направили конкретен форум... в който си помагаме, кой на когото иска... А разрешението за подпис означава рекламата на даден човек да е навсякъде... във всички форуми... И ако за миг допуснем, че някой би дошъл тук само за това, би означавало да четем навсякъде безмислени постове за сметка на огромен подпис... Та повярвайте ми Уважаеми колега, помислили сме... И Стефи Накова има смисъкл да занимавате, ако искате да си платите реклама... За всичко останало, решавам аз... ;-)

                                Тук е мястото където БЕЗПЛАТНО приятели по свое желание, помагат на приятели... само толкова...
                                Последно редактирано от Венцислав Петров; 04-01-17, 18:22.
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X