Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на връх Ботев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Почистване на връх Ботев

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Колеги, за срещата на Табиите ще говоря с хората от Парка джиповете да тръгнат в 10 часа, а човека от Парка с кросовото Сузуки да изчака мотористите и да тръгнете заедно в 11 часа. И разчитам на Вас, нито метър встрани от пътя, нали? Че сме поели ангажимент и трябва да си пазим името и реномето.
    Злати няма проблем,само предайте на човека с ямахата (не със сузукито ) да си смени гумата че предния път като го видях първо помислих че кара по вътрешна толкова нямаше грайфер,а в тези остри камъни да не се спука и да стане купона.че отиде деня.

    Коментар


    • #77
      До: Почистване на връх Ботев

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      Според картата са 24 км
      Ами един местен ми каза че са толкова ако ме е излъгал значи и аз ви излъгах вас.Но ми се струват доста повече от 24

      Коментар


      • #78
        До: Почистване на връх Ботев

        Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
        Ами един местен ми каза че са толкова ако ме е излъгал значи и аз ви излъгах вас.Но ми се струват доста повече от 24
        Събота ще ги засечем
        Светът на Владо

        Коментар


        • #79
          До: Почистване на връх Ботев

          От отстрец до Ботев са около 24-25 км.
          Зависи по кои пътища минаваш.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #80
            До: Почистване на връх Ботев

            Колеги, всичко е уговорено, 10 часа от Табиите тръгват джиповете с човек от Парка, 11 часа моторите с колегата със Сузукито. Забележката на колегата Витлиемов за гумите е много уместна, и двата пътя са много каменисти, имайте го впредвид. С оглед на възможното лошо време си вземете дебели дрехи, якета или дъждобрани и имайте едно наум, че при рязко влошаване на времете ще трябва бързо да отпрашваме надолу. Храна и вода всеки си носи. Който има станция, задължително да я вземе, връзката ще е на 8-ми отворен канал. Чували, ръкавици и прочие неща който има, да взима. Който може, да вземе и ножовка( заради старите железа) и лопати и кирки, че част от боклука е полузакопан. От Калофер догоре е около 2 часа с джип яко друсане, от Острец горе-долу същото.
            Разчитам, че всички участници ще спазваме уговорените правила, ще се движим само по пътищата и ще пазим природата. За да може пак да отидем. И да сме добре дошли.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #81
              До: Почистване на връх Ботев

              явно сам ще пътувам, я поне кажете как е пътя по подбалканската или да перкам по магистралата до Пловдив?
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #82
                До: Почистване на връх Ботев

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                явно сам ще пътувам, я поне кажете как е пътя по подбалканската или да перкам по магистралата до Пловдив?

                Има вероятност и аз да пътувам със семейството, но още не сме го решили, тъй като сме с бебе и някои от прогнозите предвиждат валежи. С кола съм и се надявам на свободни места при колегите с джипове.

                Коментар


                • #83
                  До: Почистване на връх Ботев

                  Пожелавам на всички участници късмет с времето, да не подценяват планината, и да имат повече колани и въжета за фиксиране на торби и по-едри отпадъци (като спукани гуми например ...)!
                  И да се върнете живи и здрави!
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Почистване на връх Ботев

                    Да вземем да направим все пак една среща събота сутринта в София, пък ще видим кой ще се отзове.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Почистване на връх Ботев

                      Злати само ще помоля вас, хората с джиповете да хвърлите по още един чувал защото на мотора ще го изгубя още на тръгване от Острец(както винаги обичам да казвам ,без да римувате последната дума)

                      Коментар


                      • #86
                        До: Почистване на връх Ботев

                        Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                        Да вземем да направим все пак една среща събота сутринта в София, пък ще видим кой ще се отзове.
                        ми да вземем

                        засега плановете са ми да тръгна най-късно в 7.00 и да карам по магистралата.... по прав е пътя, макар че аз карам с не повече от 110, мисля че там ще стигнем по-бързо
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #87
                          До: Почистване на връх Ботев

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          ми да вземем

                          засега плановете са ми да тръгна най-късно в 7.00 и да карам по магистралата.... по прав е пътя, макар че аз карам с не повече от 110, мисля че там ще стигнем по-бързо
                          Ами, значи да кажем 7:00 на Лукойла след караулката. Може да си пуснем станциите на 8ми отворен и преди да потеглим да викнем веднъж, дали няма наблизо някой заблуден чакащ.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Почистване на връх Ботев

                            Търсят се две свободни места.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Почистване на връх Ботев

                              При мен има свободни от София до Калофер, там май вече ще има повече хора с джипове.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Почистване на връх Ботев

                                Включваме се и ние с Defender СА2194ВК. Иван Въжаров и Симона.
                                ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                                lre-bulgaria.org

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X