Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на връх Ботев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Почистване на връх Ботев

    Първоначално публикуван от nankominkov Преглед на мнение
    Здравейте !
    Злати мисля, че е добре наистина данните на участниците да се съберат чрез електронната поща за да не са достъпни за всички!
    За тези, които са от Северна България сборният пункт е на Табите в 10 часа, където ще има кола колеги от Парка/ колегите от Априлци/ , които ще придружат групата до "Ботев" и обратно!
    За тях не отпада регистрацията, така че да си изпратят данните на Злати!
    Щом има възможност от към Априлци и аз съм оттам. Ще пътувам от Троян. Мислех, че не може от Априлци и затова мислех да карам през Беклемето и после Калофер. Щом ще ни придружават от парка, значи и аз се качвам от Априлци. По горе съм си дал данните на джипката и моите
    Светът на Владо

    Коментар


    • #17
      До: Почистване на връх Ботев

      Ще дойда, дали с мотора или ще търся транспорт от Калофер ще зависи от трудността на прехода и дали коляното ще ме поотпусне малко.

      Коментар


      • #18
        До: Почистване на връх Ботев

        То до 13 верно че има доста време но пък в крайна сметка осем- осем по добре е от нищо ,но кофтито е че даваме лош старт за съвместна работа.И за съжаление поредно доказателство колко много е силен БЪЛГАРИНА на думи а на дела слаб.И още на времето като е казал Георги Димитров "ДЕЛА ТРЯБВАТ А НЕ ДУМИ" сигурно пак някаква изцепка е станала за да произлезе тази фраза.

        Коментар


        • #19
          До: Почистване на връх Ботев

          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
          То до 13 верно че има доста време но пък в крайна сметка осем- осем по добре е от нищо ,но кофтито е че даваме лош старт за съвместна работа.И за съжаление поредно доказателство колко много е силен БЪЛГАРИНА на думи а на дела слаб.И още на времето като е казал Георги Димитров "ДЕЛА ТРЯБВАТ А НЕ ДУМИ" сигурно пак някаква изцепка е станала за да произлезе тази фраза.
          Приятелю, не се пали. Има записани и на ЛС, без да са писали тук. Ще видиш, че накрая ще сме между 20 и 30 души поне.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #20
            До: Почистване на връх Ботев

            Здравейте колеги,

            преди да направя окончателна заявка за записване на нашата група имам следния въпрос относно трудността на маршрута. Възможно ли е да бъде преодолян с високо проходим автомобил управляван от жена водач? Дамата е много добър шофьор, но няма опит с оф роуд.

            Коментар


            • #21
              До: Почистване на връх Ботев

              Точно по този път не съм минавал, но не предполагам, че ще има кой знае какви проблеми. В крайна сметка ще има доста колеги, ще има и подготвени джипки, които в случай на нужда ще могат да помогнат с дърпане. Ще е удобен случай за дамата да натрупа и опит извън пътя. По-добре е да грешиш когато има кой да ти помогне

              Ама нека все пак да каже някой, който познава пътя в подробности.
              A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

              Коментар


              • #22
                До: Почистване на връх Ботев

                Първоначално публикуван от Goro Ianev Преглед на мнение
                Здравейте колеги,

                преди да направя окончателна заявка за записване на нашата група имам следния въпрос относно трудността на маршрута. Възможно ли е да бъде преодолян с високо проходим автомобил управляван от жена водач? Дамата е много добър шофьор, но няма опит с оф роуд.
                До Хижа Тъжа, където съм ходил, няма никакъв проблем. Нагоре - не зная, но съм чул че е леко трасето.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #23
                  До: Почистване на връх Ботев

                  Първоначално публикуван от Goro Ianev Преглед на мнение
                  Здравейте колеги,

                  преди да направя окончателна заявка за записване на нашата група имам следния въпрос относно трудността на маршрута. Възможно ли е да бъде преодолян с високо проходим автомобил управляван от жена водач? Дамата е много добър шофьор, но няма опит с оф роуд.
                  Няма никакъв проблем, ако се наложи ще помогнем, но не вярвам да се стига дотам.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: Почистване на връх Ботев

                    Колеги, промяна на стартовия час - 10 часа сутринта на 13 септември от централния площад на Калофер.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #25
                      До: Почистване на връх Ботев

                      Колеги,

                      благодаря за отговорите ви. Ако се наложи ще разчитам на Вашия съпорт. Ето и участниците от нашата група:
                      Никола Карагьозов- Honda CRF450X без регистрация
                      Радо КТМ 520 без регистрация
                      Георги Янев ATV Yamaha 400 без регистрация
                      Габриела Анкова Мазда БТ-50 СА9977МА
                      Даниела Новакова в маздата
                      Светла Бурова в маздата

                      Имам още приятели, които имат желание да се присъединят към нас, но все още не са потвърдили на 100%.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Почистване на връх Ботев

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Колеги, промяна на стартовия час - 10 часа сутринта на 13 септември от централния площад на Калофер.
                        Супер, 10 ч. звучи много по-добре.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Почистване на връх Ботев

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Колеги, промяна на стартовия час - 10 часа сутринта на 13 септември от централния площад на Калофер.
                          На Табите остава ли 10:00ч.?
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • #28
                            До: Почистване на връх Ботев

                            аз също съм си дал данните на лично
                            ще щурмувам от към Табийте щото и аз съм от северна България
                            само някой да ми обясни де е това че иначе зор с намирането
                            BMW X6

                            Коментар


                            • #29
                              До: Почистване на връх Ботев

                              Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                              аз също съм си дал данните на лично
                              ще щурмувам от към Табийте щото и аз съм от северна България
                              само някой да ми обясни де е това че иначе зор с намирането
                              Мога да те чакам на разклона за Априлци и да те водя .Не е на сложно място пътя но като не си ходил е врътня и губене на време.
                              Ако си навит пусни ЛС.
                              П.П. Все си мислех че моя аватар е уникален но с твоя ме удари в земята.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Почистване на връх Ботев

                                Предлагам хората, които се качваме от Априлци да се срещнем в Априлци и да катерим заедно. Примерно на площада в кв. Острец?
                                Светът на Владо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X